Wrzesień 23 2019 06:03:26
Odszedł śp. Jan Drozda
ŻałobaZ żalem informujemy, że zmarł śp. Jan Drozda, jeden z najwierniejszych kibiców naszego klubu. Pan Jan często jezdził na mecze razem z drużyną. Wspierał nas zawsze bez względu na wyniki. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Uroczystości żałobne rozpoczną się we wtorek 14.05.2013r o godzinie 15:00 w kościele parafialnym św. Jadwigi w Tomaszowie Bolesławieckim.
Trzecia wygrana z rzędu!
kolejny udany weekend naszych drużyn. Po remisie juniorów 1-1 z liderem rozgrywek klasy terenowej KS Stare Jaroszowice, drużyna seniorska ograła LKS Dobra 3-1 (1-0).

Seniorzy zanim rozpoczęli grę, uczczili minutą ciszy zmarłego w sobotę śp. Jana Drozda, jednego z najwierniejszych kibiców naszego klubu.
Spokojne zwycięstwo. Pierwsza połowa to kilka dobrych akcji Tomaszowa i jednobramkowa zaliczka autorstwa Andrzeja Skóry, który dobił piłkę z bliskiej odległości.
Po zmianie stron do głosu doszli goście, na szczęście Tomaszów podwyższył na 2-0 po bramce Krzysztofa Kurleja. Kolejne trafienie należało również do niego, a mógłby być i hat trick, gdyby nie dobra postawa bramkarza LKS. W ostatniej minucie Dobra zdobywa bramkę na 3-1. To już trzecie zwycięstwo z rzędu. Za tydzień mecz derbowy z GKS Iwiny.

Hałka - Mandżak, Muniak, Bąk, Waśniewski, D. Kubuś (Pilarski), Skóra, Ł. Szewczyk, Zarzycki (R. Szewczyk), Kurlej, Budas

rezerwa:
P. Szewczyk, Kwas

trening we wtorek i piątek o 18:00
KS Stare Jaroszowice - GKS Tomaszów 1-3, (1-3)
GKS zdobył komplet punktów. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie.

bramki:
A. Skóra
T. Budas x2

Kolejne punkty juniorów!
Po czwartkowym remisie z Otokiem (2-2), nasi juniorzy pokonali KS Łąka 1-2.
Bramki; Rafał Szewczyk, Patryk Kiełbik.

Kolejny mecz z liderem KS Stare Jaroszowice.

zdjęcia na profilu fb.
Najbliższe mecze
juniorzy mecz czwartek o 15:00 u siebie z Jawą Otok. Zbiórka o 14:00
juniorzy mecz sobota o 16:00 w Łące z KS Łąka. Zbiórka o 14:50
seniorzy mecz niedziela o 15:00 w Starych Jaroszowicach. Zbiórka 13:50
w piątek treningu nie ma
KS Łąka - GKS Tomaszów 0-2
Wygrana w Łące.

Bramki:
Bartosz Zarzycki i Tomasz Budas

Wygrana dwoma bramkami ale łatwo nie było. Gospodarze pierwsi poważnie zagrozili bramce przeciwnika. Piłka jednak trafiła w słupek. W 15 minucie dobre zagranie Andrzeja Skóry na prawe skrzydło. Do piłki nadbiega Bartosz Zarzycki i pięknym lobem pokonuje bramkarza - 0-1. Kolejne dwie okazje tym razem z lewej strony. Niestety raz Łukasz Szewczyk trafia w słupek, raz piąstkuje bramkarz ,a dwukrotnie nie ma komu dobić odbitej piłki. Tuż przed przerwą ręka A. Skóry i rzut wolny dla Łąki. Zaraz potem nabita ręka u D. Muniak i rzut karny. M. Hałka świetnie broni i wynik się utrzymuje...
Bez punktu z Brzeznikiem
Przegraną 2-3 zakończył się mecz GKS Tomaszów z zespołem LZS Brzeznik.
Pierwsza połowa ułożyła się pod dyktando gości. GKS miał problemy ze skonstruowaniem składnej akcji. Grający w zielonych strojach Brzeźnik przypieczętował przewagę trafieniem na 0-1, a miał też więcej okazji.
W drugiej połowie meczu GKS szybko traci bramkę na 0-2. Gra gospodarzy jednak po zmianie stron wygląda lepiej. Wreszcie udaje się zagrozić bramce LZSu. Na 1-2 trafia z bliskiej odległości Andrzej Skóra. To motywuje drużynę i daje nadzieję na pozytywny rezultat. Bramkę wyrównującą zdobywa Tomasz Budas. Niestety kontratak gospodarzy i nieprzepisowo zatrzymany zostaje nasz były zawodnik Rafał Cieśla. Goście przy głośnym dopingu kilkudziesięcioosobowej grupy kibiców Zagłębia Lubin (jadącej na derby ze Śląskiem) wykorzystują karnego i skutecznie bronią rezultatu w końcowych minutach.
Wygrana juniorów
Juniorzy pokonali swoich rówieśników z GKS Iwiny 2-1.
Obie bramki dla Tomaszowa zdobył Dawid Tur. Należy podkreślić, że nasza drużyna całe spotkanie rozgrywała w dziewięciu, gdyż tylko tylu zawodników stawiło się na mecz. Brawo za walkę i ambicję dla obecnych.

Tomaszów:
Sudół - Kowal, Tur, Gapiński, Kiełbik, Bojanowski, A. Kubuś, Kaleta, D. Kubuś

trening we wtorek o 18:00, kolejny mecz we czwartek.
Derby dla Raciborowic
W spotkaniu derbowym zwyciężyła ekipa GKS Raciborowice 3-2.

Bramki dla Tomaszowa:
Tomasz Budas
Krzysztof Sadowski

Tomaszów wystąpił w składzie:
Hałka - Mandżak, Sadowski, Muniak, Paluch (Kubuś), R. Szewczyk (Pilarski), Zarzycki, Ł. Szewczyk, Bomba (P. Szewczyk), Budas, Kurlej.

Juniorzy w sobotę ulegli LKS Dobra 0-1.
Treningi we wtorek, czwartek, piątek o 18:00

mecz juniorów w sobotę o 15:00
mecz seniorów w niedzielę o 11:00
GKS Tomaszów - LKS Ocice 2-0, (1-0)
Wygrana z LKS Ocice na inaugurację rundy rewanżowej.
GKS prowadził do przerwy 1-0 po niezłym lobie Łukasza Bomby. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali Krzystof Sadowski oraz Krzysztof Kurlej. Goście odpowiedzieli strzałem, który bez problemu wybronił Mirek Hałka.
W drugiej połowie dużo gry w środku pola, mało klarownych sytuacji. W jednej z nich po zagraniu Grzegorza Pilarskiego znajduje się Łukasz Szewczyk ale piłka minimalnie mija długi słupek. ..

trening wtorek, czwartek, piątek o 18:00
Cosmos wycofany
Cosmos Milików wycofał się z rozgrywek A klasy. Dotychczasowe wyniki tego zespołu zostaną zachowane gdyż rozegrał 50% meczy w sezonie.
W związku z powyższym dnia 26 maja czeka nas pauza.