Kwiecień 09 2020 14:13:01
Zima przedłużona
"Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć.
zazieleni się, zagramy jakiś mecz....

Przedłużona zima piłkarzy IV ligi, okręgówki oraz A i B-klasy
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższy weekend spotkania w klasie okręgowej, A oraz B klasie. Taką decyzję podjął dzisiaj Wydział Gier OZPN Jelenia Góra. - Powodem decyzji są złe warunki atmosferyczne.

Klasa okręgowa - kolejka z terminu 23/24 marca została przełożona na 17 kwietnia (środa), godzina 16.30

A klasa, grupa I, II, III - kolejka z terminu 24 marca została przełożona na 1 maja (środa), godzina 14:00

W związku z powyższym planujemy rozegranie w niedzielę sparingu z drużyną legnickiej klasy A - Sokół Krzywa. Mecz o godz. 14:00, zbiórka 13:00.

Informacja
W środę o 16:00 badania lekarskie, po nich trening. W związku z tym wtorkowy trening odwołany.