Kwiecień 08 2020 01:18:09

Turniej o Puchar Wójta 2013

Przykład Ramki
Rozgrywki zawieszone
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.
Plan sparingowy
Sparingi:
23 lutego Olimpia Olszanica - GKS Tomaszów 2-8
1 marca GKS Tomaszów - BKS Bolesławiec junior starszy 3-5
7 marca godz. 15:00 GKS Tomaszów - LZS Nowa 1-1
14 marca sparing odwołany

Inauguracja rundy wiosennej została przesunięta że względu na zagrożenie koronawirusem.
Nowe władze klubu
W dniu wczorajszym odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków stowarzyszenia GKS Tomaszów Bolesławiecki, które wybrało władze klubu na 4 letnią kadencję.
Zarząd:
Prezes Czesław Marnicki, sekretarz Marcin Kubuś, członkowie zarządu: Andrzej Skóra, Krzysztof Kurlej, Maciej Marnicki, Wojciech Bojanowski.
Komisja rewizyjna: Czesław Kizyma, Mateusz Bąk, Daniel Mandżak.

Chcielibyśmy w tym miejscu
podziękować za wiele lat pracy społecznej na rzecz naszego klubu Pani Jolancie Sadowskiej oraz Panom Janowi Malinowskiemu i Franciszkowi Sadowskiemu. Pan Jan był sekretarzem zarządu od początku lat 90tych, był m.in. świadkiem historii klubu ostatnich 30 lat i wielkim zwolennikiem rozwoju drużyny młodzieżowej. Pan Franciszek z dużym zaangażowaniem działał w zarządzie nieprzerwanie przez ostatnie 12 lat, nie szczędząc czasu, dzielnie wspomagany przez żonę Jolantę. Dziękujemy.
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze
Zarząd Gminnego Klubu Sportowego „Tomaszów Bolesławiecki” zawiadamia członków klubu, iż 08 stycznia 2020r o godz. 18:00 - I termin,
08 stycznia 2020r o godz. 19:30 - II termin
w sali Centrum Aktywności Wiejskiej w Tomaszowie Bolesławieckim nr 100a, odbędzie się

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

zgodnie z poniższym porządkiem obrad:

1. Otwarcie zebrania, wybór przewodniczącego obrad, protokolanta
2. Przyjęcie porządku zebrania
3. Przedstawienie sprawozdania z działalności za rok 2019
4. Przedstawienie sprawozdania finansowego za rok 2019
5. Dyskusja
6. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla zarządu GKS za okres sprawozdawczy
7. Wybór Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej
8. Wolne wnioski
9. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji
10. Zakończenie zebrania
Najlepsze życzenia

Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą Wam drodzy piłkarze, Waszym rodzinom oraz wszystkim sympatykom klubu
zarząd i trener GKS Tomaszów Bolesławiecki.

Jednocześnie pragniemy Wam podziękować za całoroczną współpracę, pomoc i wsparcie naszych działań.
Podsumowanie projektu
Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" realizuje w bieżącym roku projekt p.n.: „Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dzieci i młodzieży ”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź.

Ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź sukcesywnie w ciągu opłacany jest transport drużyn młodzieżowych klubu – juniorów oraz orlików na mecze piłki nożnej i turnieje. Ponadto dofinansowano zatrudnienie trenera orlików oraz organizację turnieju piłki nożnej orlików, który miał miejsce w czerwcu br.
Kolejne punkty
Udany weekend dla naszych zespołów.
Juniorzy wygrali u siebie z Majdanem Bolesławice 5-1
Seniorzy natomiast pokonali LKS Mierzwin 2-6
Remis seniorów
Seniorzy zremisowali z Górnikiem Węgliniec na własnym boisku 1-1. Goście prowadzili od 3 minuty. GKS wyrównał w doliczonym czasie gry po strzale Krzysztofa Kurleja z rzutu wolnego.
Udana sobota
Udany dzień dla naszych drużyn. Juniorzy wygrali w Jędrzychowicach 1-4 po bramkach Jakuba Osip i 3 Kacpra Tura.
Seniorzy wygrali u siebie z LKS Ocice 2-1 po trafieniach Damiana Dobiecha oraz Mikołaja Gapińskiego.

Trening w poniedziałek o 18:00
Zbiórka na mecz juniorów wtorek o 16:10
Ze zmiennym szczęściem
Ze zmiennym szczęściem grały nasze drużyny. Juniorzy pewnie 9-1 wygrali z Górnikiem Węgliniec, natomiast seniorzy przegrali 3-1 w Nowogrodźcu, tracąc wszystkie bramki z rzutów karnych.

Trening poniedziałek 19:00
Trening juniorzy wtorek 17:00
Program KLUB 2019
Nasze Stowarzyszenie otrzymało dotację 10000 zł w ramach ministerialnego programu „Klub”.

Nasz klub dofinansowanie przeznaczy na wynagrodzenie instruktora prowadzącego zajęcia sportowe juniorów oraz na zakup sprzętu sportowego niezbędnego do prowadzenia treningów juniorów tj. piłki, buty piłkarskie, getry, ochraniacze.

Celem Programu „Klub” jest wsparcie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych – kluby sportowe, które stanowią lokalne centra aktywności społecznej oraz miejscem poprawy stanu kondycji fizycznej społeczeństwa. Przedmiotem dofinansowania są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizacja obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego.

Program jest finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF), którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.