Turniej  o Puchar Wójta Gminy Warta Bolesławiecka

Turniej o Puchar Wójta Gminy Warta Bolesławiecka

maj 2013

maj 2013

Przykład Ramki
GKS Tomaszów -LZS Łaziska 2-4, (0-2)
Kolejny mecz seniorzy GKSu musieli rozgrywać osłabieni kadrowo. Z trudem udało się skompletować meczową jedenastkę. Niestety tym razem goście byli skuteczniejsi i wygrali 2-4.
Bramki dla GKSu zdobyli Daniel Mandżak i Krzysztof Kurlej.

GKS
Hałka - Kaleta, Bojanowski, Kopeć, Kubuś, Mandżak, R. Szewczyk, Kurlej, Gabor, Kiełbik, Ł. Szewczyk (Markowski),

trening w środę o 18:00 i piątek 0 18:30

juniorzy zbiórka na mecz w sobotę o 12:00. mecz u siebie z KS Łąka o 13:00
seniorzy zbiórka na mecz w sobotę o 14:40. Mecz w Bolesławcu o 16:00

Trening
KS Łąka - GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-2, (0-2)

GKS wyjeżdżał na mecz osłabiony nieobecnością kilku zawodników. Nie zawiedli za to pozostali i zainkasowali 3 punkty.
Na 0-1 trafił strzałem z głowy Marcin Kubuś z rzutu rożnego. Piłka jeszcze odbiła się od obrońcy, myląc bramkarza. Tuż przed przerwą wynik ustalił Daniel Mandżak, który otrzymał świetne zagranie od Tomasza Budas i wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem. Okazję wykorzystał bezbłędnie i mogliśmy zejść do szatni z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie GKS przede wszystkim pilnował korzystnego rezultatu. Dwukrotnie udanie interweniował dobrze ustawiony Mirek Hałka, co pozwoliło zachować czyste konto. Przed nami mecz z LZS łaziska który wysoko 6-2 pokonał Górnika Węgliniec.

GKS
Hałka - Kaleta, Kubuś, Szewczyk, Kopeć, Sudół, Gabor (Witowski), Mandżak, D. Kubuś (Kowal), Bojanowski, Budas

badania lekarskie poniedziałek godz 16:00

trening poniedziałek godz 18:00 i piątek 18:30

zbiórka na mecz juniorów w sobotę o 13:20, wyjazd do Dłużyny, mecz o 15:00
zbiórka na mecz seniorów w sobotę o 16:00, mecz u siebie z LZS Łaziska o 17:00

GKS Tomaszów - GKS Gromadka 3-1
Do przerwy lepsze wrażenie sprawiali goście. Ta część gry zakończyła się bezbramkowo ale to Gromadka była bliżej objęcia prowadzenia. W drugiej odsłonie do głosu doszedł Tomaszów. Wynik otworzył Rafał Szewczyk, który zdecydował się na strzał z okołu dwudziestu metrów. Piłka skozłowała przed bramkarzem zupełnie go myląc. Potem kolejne trzy świetne okazje dla gospodarzy i skuteczność jak Milika w meczu z Kazachami. Wydawało się że mecz jest już pod kontrolą, Niestety w 66 minucie Gromadka po strzale Snopka wyrównuje i wraca do gry. Niecały kwadrans później rzut wolny dla gospodarzy wykonuje Krzysztof Kurlej. Mocny strzał i 2-1 dla Tomaszowa. Wynik meczu ustalił Daniel Mandżak, który wykorzystał prostopadłe podanie i uprzedził wychodzącego bramkarza Gromadki. Ostatecznie 3-1 i zasłużona wygrana mimo pewnych osłabień kadrowych.
Juniorzy cały mecz w Kraśniku rozgrywali w 10. Dzielnie walczyli przez całą pierwszą połowę, którą zremisowali 1-1. Niestety w drugiej części meczu zabrakło siły i zmienników i ostatecznie wysoko przegrali 8-2. Obie bramki dla GKSu zdobył Mateusz Markowski. Szkoda że zabrakło zawodników którzy zagrali w pierwszym meczu.

GKS
Hałka, Kaleta, Szewczyk, Kubuś, Kopeć, Szewczyk, Mandżak, Kurlej, Sudół (86' D.Kubuś), Budas, Bojanowski (70' Gabor)

trening piątek o 18:00

Juniorzy zbiórka w sobotę o 10:00. Mecz o 11:00 z Piastem Wykroty
Seniorzy zbiórka w sobotę o 15:30. mecz o 17:00 w Łące.

Informacja

Seniorzy zbiórka w sobotę o 12:00 mecz w Tomaszowie o 13:00 z GKS Gromadka

Juniorzy zbiórka w niedzielę o 13:50. Wyjazd do Kraśnika, mecz o 15:00
LKS Ocice - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-5 (1-1)
W drugiej kolejce sezonu 2016/2017 seniorzy GKS Tomaszów Bolesławiecki wygrali w Ocicach z tamtejszym LKS 3-5.
Spotkanie rozpoczęło się po myśli gości, bo już w 3 minucie uzyskali prowadzenie. Zagranie Olafa Kalety pewnie wykorzystał Krzyszof Kurlej. Ten sam zawodnik miał okazję do podwyższenia rezultatu z rzutu karnego, po faulu na Danielu Mandżak. Świetnie jednak spisał się bramkarz gospodarzy i wynik nie uległ zmianie. Okazję miał także Krystian Sudół. Tuż przed przerwą gospodarze wykorzystali opieszałość GKSu i strzelili "do szatni" wyrównującą bramkę.
Mobilizacja w szatni przyniosła błyskawiczny skutek bo w pierwszych 5 minutach drugiej połowy Tomaszów strzelił 2 bramki. Najpierw zrehabilitował się Kurlej, a potem strzelanie rozpoczął Andrzej Skóra, który w dalszej części gry skompletował hat tricka. (chociaż jedna z bramek mogła mogła by zostać uznana za trafienie Grzegorza Gabora, debiutującego w naszej ekipie w oficjalnym meczu). Gospodarze w końcówce spotkania odpowiedzieli jeszcze dwoma trafieniami. Punkty jednak pojechały do Tomaszowa.

GKS
Hałka - Bojanowski, Bąk, Kubuś, Kaleta, Skóra, Z Szewczyk (Witowski) , R Szewczyk (Rejman), Kurlej, Sudół (Gabor)

treningi:
środa, piątek o 19:00

w czwartek mecz juniorów, zbiórka o 16:00
Informacje

Trening w środę o 18:30

Zbiórka na mecz A klasy w niedzielę o godz. 11:30 w szatni. Wyjazd do Ocic, mecz o godz. 13:00

1 września godz. 17:00 startują rozgrywki juniorów
GKS Tomaszów - LZS Brzeźnik 2-3
W pierwszym meczu sezonu 2016/2017 Tomaszów przegrał na własnym boisku z LZS Brzeźnik 2-3.

Aktualizacja 26.08.2016r.:
Wydział Dyscypliny OZPN jelenia Góra zweryfikował wynik meczu na 3-0 ze względu na grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie LZS Brzeźnik.

GKS
Hałka - Kaleta, Kizyma, Kubuś, Bąk, Paluch (Bojanowski), Szewczyk, Skóra, Szewczyk, Sudół (Rejman), Kurlej

trening w poniedziałek o 19:00
Treningi
W najbliższym tygodniu trenujemy: środa o 19:00, piątek o 18:00

W sobotę 1 kolejka A klasy
Mecz GKS Tomaszów- LZS Brzeznik 20.08.2016 o godz. 18:00. Zbiórka w szatni o 17:00

1 września ruszają rozgrywki klasy terenowej juniorów.
Puchar Polski

Mecz Pucharu Polski:
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Piast Wykroty 1-3

Relacja z meczu oraz zdjęcia na portalu istotne.pl Link

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach.
Treningi
Trening w piątek 29 lipca o godz. 19:00.

Sparing 31 lipca z Czarnymi II Rokitki: wynik 1-3 dla GKSu.
bramki: Kurlej x2, Sudół

Sprawozdanie z obozu sportowego
Sprawozdanie z realizacji projektu pn.
Zakup sprzętu treningowego oraz organizacja obozu sportowego młodzieży GKS Tomaszów Bolesławiecki

Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" zakończył realizację projektu p.n.: „Zakup sprzętu treningowego oraz organizacja obozu sportowego młodzieży GKS Tomaszów Bolesławiecki”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź w wysokości 4.000 zł brutto.

Cały projekt kosztował 4.725,59zł a pozostała kwota pokryta została ze środków własnych klubu, pochodzących z dotacji otrzymywanej na działalność statutową z Gminy Warta Bolesławiecka.
Obóz sportowy został zorganizowany w dniach 01-03 lipca b.r.. ...

24-09-2016
16:00BKS BolesławiecBKS Bolesławiec? : ?GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki
16:00KS ŁąkaKS Łąka? : ?LKS OciceLKS Ocice