Maj 22 2019 02:34:40

Turniej o Puchar Wójta 2013

Przykład Ramki
Sobota 13stego kwietnia
Juniorzy stawili się na mecz zaledwie w 10ciu. Jednak po bardzo dobrym meczu wygrali z liderem klasy terenowej Czarnymi Lwówek Śląski 0-1. Do przerwy gra była wyrównana. Tomaszów stwarzał jednak bardziej klarowne sytuacje. Tuż przed przerwą dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Kacper Tur. Po zmianie stron gospodarze uzyskali przewagę w grze. GKS nieco zepchnięty do obrony bardzo dobrze spisywał się w defensywie i zakończył mecz bez straty bramki.
13sty kwietnia nie był za to szczęśliwy dla seniorów. Po przeciętnym meczu zremisowali z bezbramkowo z GKS Gromadka. Na dodatek nie wykorzystaliśmy karnego w 92 minucie meczu. Cóż goście wcześniej mieli słupek i też mogą czuć niedosyt.
Aktualizacja: Jak się okazało OZPN Jelenia Góra zweryfikował wynik meczu na 3-0 dla GKS Tomaszów w związku z niewpisaniem przez drużynę gości jednego z zawodników do składu meczowego.
Udana niedziela naszych drużyn
To był udany dzień dla naszych zespołów. Rano juniorzy wygrali u siebie z GKS Warta Bolesławiecka 4-2, umacniając się na drugiej pozycji w tabeli. Seniorzy wzięli przykład z młodszych kolegów i po solidnym meczu pokonali na wyjeździe Rybaka Parowa 1-2.

najbliższe spotkania:
juniorzy wyjazd do Lwówka Sląskiego - sobota zbiórka o 12:00, mecz o 13:30
seniorzy mecz u siebie z GKS Gromadka - sobota zbiórka o 15:00, mecz o 16:00.
Prace przy boisku
Stan murawy naszego boiska po upalnym lecie pozostawiał wiele do życzenia. W celu poprawy sytuacji wykonaliśmy niezbędne prace. Najpierw trawa została zasilona nawozem sztuczym, następnie za sprawą Franciszka Sadowskiego i prezesa Czesława Marnickiego boisko wypiaskowano. Zrobiliśmy także dosiewki z 20 kg nasion trawy. Na koniec dzięki pomocu Pana radnego Franciszka Osip załatwiliśmy walec i udało się nieco wyrównać nawierzchnię. Dzięki za inicjatywę dla gospodarza klubu Franciszka Sadowskiego.

KS Włodzice -GKS Tomaszów 2-5
Juniorzy zanotowani trzecią wygraną na wiosnę, pokonując na wyjeździe KS Włodzice 2-5.

W najbliższą niedzielę juniorzy grają u siebie o 11:00 z GKS Warta Bolesławiecka.
Seniorzy natomiast czeka wyjazd do Parowej. Mecz o 16:00.
Ruszyły rozgrywki wiosenne
W pierwszym meczu rundy rewanżowej seniorzy GKSu zremisowali w Ocicach z miejscowym LKSem 2-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Zbigniew Szewczyk oraz Daniel Mandżak.
W kolejnej kolejce pauzujemy w związku z wycofaniem z rozgrywek drużyny KS Łąka.

Juniorzy w pierwszym meczu ligowym w tym roku grając w dziesięciu pokonali KS Czerna 7-0. W kolejnym spotkaniu wygrali z GKS Gromadka 6-0. Teraz w najbliższą sobotę czeka ich wyjazd na mecz do Włodzic.
3 miejsce juniorów
Nasi Juniorzy zajęli 3 miejsce w powiatowym turnieju piłki halowej.

więcej na:istotne.pl
Plan sparingowy
Plan sparingowy:
Niedziela 17 lutego Burza Gołaczów - GKS Tomaszów 2-4
Niedziela 24 lutego Iskra Łagów - GKS Tomaszów (w Zgorzelcu) 9-3
Niedziela 3 marca Orzeł Wojcieszyn - GKS Tomaszów 7-4
10 marca Płomień Nowa Wieś Grodziska - GKS Tomaszów 4-2
10 marca juniorzy Olimpia Olszanica - GKS Tomaszów 4-10
17 marca GKS Tomaszów - LZS Nowa 5-0
Podziękowanie
Powoli kończy się rok 2018, za chwilę przed nami kolejny, 69 już rok w historii klubu. Jest to dobry moment na kila słów podsumowania.
Przede wszystkim wielkie podziękowania należą się zawodnikom, tym starszym i młodszym za zaangażowanie, często okupione kontuzjami, za udział w meczach i treningach.
Dorobek punktowy seniorów może nie powala, ale wiadomo z jakimi problemami kadrowymi zmagaliśmy się przez całą rundę. Dziękujemy trenerowi Zbigniewowi, że to ogarnia i dba o dobrą atmosferę. Warto korzystać z jego ogromnego doświadczenia.

Podziękowania za zaangażowanie także dla naszego gospodarza Franciszka oraz kierownik drużyny Pani Joli.
Dziękujemy Panu Bogdanowi Andrzejczak za udzielone w tym roku i przez wiele lat wsparcie w postaci wody mineralnej. Serdeczne dzięki. ....
Życzenia świąteczne
W imieniu Zarządu Klubu i trenera, pragniemy złożyć wszystkim zawodnikom i kibicom życzenia świąteczne pełne pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że spędzicie te cudowne dni wraz z całą rodziną i znajomymi, w doskonałych nastrojach i zdrowiu.

Niech nadchodzący rok 2019 będzie pełen sportowych emocji, niech spełnią się Wasze wszystkie marzenia i te nawet najbardziej nieosiągalne pomysły.

Zakończenie Juniorów
W swoim ostatnim meczu w tym roku juniorzy wgrali 3-0 z rówieśnikami z Nowej i tym samym rundę jesienną juniorzy kończą na pozycji wicelidera z z 33 punktami zdobywając 60 bramek i tracąc 27 goli.

Na półmetku rozgrywek najlepszymi strzelcami naszej drużyny są:
Kacper Tur-32 goli
Adrian Piasecki-10 goli
Kamil Tur-6 goli

Natomiast najwięcej rozegranych minut mają:

Kacper Kobyłecki-1260 minut (wszystkie mecze rozegrane w pełnym wymiarze)
Paweł Kubuś-1260 minut
Kacper Tur-1249 minut
Adrian Zawada-1170 minut
Bartek Turecki-1080 minut
Jakub Osip-1003 minuty
Punktowa sobota
Sobota 06 października rozpoczęła się od zwycięstwa naszych juniorów z rówieśnikami z Gromadki aż 13-2.
Bramki zdobyli:
K.Tur x7,M.Kołodziej x3,A.Piasecki,P.Szewczyk,K.Kobyłecki

O godzinie 16 seniorzy mierzyli się z beniaminkiem naszej A-Klasy a mianowicie Orłem Gościszów.
Do przerwy po słabej pierwszej połowie był bezbramkowy remis. W drugą część spotkania lepiej wszedł nasz GKS zdobywając dwie bramki, wydawać się mogło, że będą to łatwe 3 punkty,lecz Gościszów niesiony dopingiem sowich kibiców zdołał doprowadzić do remisu.
Wynik końcowy: 2-2
Bramki zdobyli: