Październik 28 2020 06:25:10

15.06.2014

Turniej o Puchar Wójta 2013

Przykład Ramki
Wygrana juniorów , seniorzy bez punktów
Juniorzy wygrali u siebie z Hutnikiem Pieńsk 2-0 po dwóch trafieniach Dominika Grabowego i z dorobkiem 17 punktów zajmują 2 miejsce w lidze. Gorzej wiedzie się seniorom, którzy mimo prowadzenia przez większość meczu i dużo klarowniejszych sytuacji od rywali, wrócili z Niwnic bez punktu.
Ostatnie pożegnanie
ŻałobaZ wielkim smutkiem informujemy, że odszedł Mieczysław Stulin, trener naszej drużyny w sezonie 1996/1997. Był osobą mocno związaną z BKS Bolesławiec, gdzie przez wiele lat występował jako zawodnik, potem spełniał się jako działacz oraz prezes. Za jego kadencji zespół z Bolesławca po wielu latach awansował do III ligi.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.
LZS Łaziska - GKS Tomaszów 2-3
Tym razem seniorzy przywożą 3 punkty z Łazisk. Nie zanosiło się na to. Do przerwy przegrywaliśmy 2-0. Po zmianie stron drużyna ruszyła do odrabiania strat. Bramkę kontaktową zdobył Sebastian Faltyn. Potem kolejne 2 trafienia dołożył Wojciech Bojanowski. Wynik 2-3. Brawo dla całej ekipy.

Juniorzy w sobotę przegrali u siebie z Olimpią Olszanica 0-3.

Kolejny mecz seniorów w niedzielę u siebie o godz 15:00 z Orłem Gościszów.
LKS Mierzwin - GKS Tomaszów 0-7
W 4 kolejce w końcu udaje się wywalczyć komplet punktów. Po ubiegłotygodniowej przegranej 3-0 z KS Stare Jaroszowice Żeliszów, zamykaliśmy ligową tabelę bez żadnego dorobku punktowego.
Mecz w Mierzwinie ułożył się po naszej myśli. Do przerwy pewne prowadzenie 0-3. Krótko po zmianie stron jeden z zawodników gospodarzy otrzymał druga żółta kartkę za faul na Olafie Kalecie i musiał opuścić boisko. Kilka chwil później podobny los spotkał innego z gospodarzy po groźnie wyglądającym faulu na Wojtku Bojanowskim. Mierzwin w osłabieniu ambitnie się bronił i miał okazję do strzelenia bramki. Ostatecznie GKS wygrał wysoko 0-7 po trzech trafieniach Mateusza Wołoszyna oraz po dwa Mateusza Haniszewskiego i Krzysztofa Kurleja. Odbijamy od dna.
GKS Tomaszów - Górnik Węgliniec
Mecz GKS Tomaszów - Górnik Węgliniec, 1-2
bramka dla GKSu: Mateusz Wołoszyn

Zdjęcia z meczu można obejrzeć na portalu istotne.pl
Chrobry - GKS 5-1
Na inaugurację sezonu 2020/2021 przegrywamy w Nowogrodźcu 5-1. Trafienie dla GKSu: Krzysztof Kurlej.

Trening poniedziałek godz 19.00
Trening juniorzy wtorek godz 17.00
Nabór
Sparingi
Mimo sezonu urlopowego prowadzimy regularne treningi oraz rozgrywamy mecze kontrolne.
Do startu ligi zaplanowano następujące sparingi:
04.07.2020r. KS Stare Jaroszowice-Żeliszów ( A klasa) - GKS Tomaszów 7-0
11.07.2020r., Zbylut Zbylutów ( B klasa) - GKS Tomaszów 0-12
18.07.2020r. godz. 17:00, GKS Tomaszów - Łazek Pisarzowice (A klasa) 3-4
25.07.2020r., GKS Tomaszów - LZS Nowa (B klasa) 4-0
01.08.2020r., godz 16:00, Błękitni Studniska Dolne (A klasa) - GKS Tomaszów 5-4

I kolejka A klasy:
08.08.2020r, godz. 16:00, Chrobry Nowogrodziec - GKS Tomaszów
Terminarze
W serwisie PZPN www.laczynaspilka.pl opublikowane zostały terminarze rozgrywek dla klasy A, noszącej w nowym sezonie nazwę Alniko A klasa, oraz III Ligi Okręgowej Juniorów.

terminarz seniorów Link
terminarz juniorów Link

Sezon 20/21 w Alniko A klasie rozpoczniemy 08 lub 09 sierpnia 2020r meczem wyjazdowym z Chrobrym Nowogrodziec.

Juniorzy natomiast rozpoczną zmagania ligowe 5 września spotkaniem u siebie z Apisem Jędrzychowice. Sporo dobrze nam znanych drużyn nie zgłosiło się do rozgrywek juniorskich, m.in. Kraśnik Dolny, Gromadka, Czerna, Nowa, Włodzice. W związku z tym w nowym sezonie czekają nas spotkania z takimi zespołami jak: Iskra Łagów, Apis Jędrzychowice, Łazek Pisarzowice, Górnik Węgliniec, Hutnik Pieńsk, GKS Warta Bolesławiecka, Leśnik Osiecznica, Olimpia Olszanica, Majdan Bolesławice.
Zapraszamy wszystkich chętnych urodzonych w latach 2002 - 2006 do gry w naszej drużynie młodzieżowej. Natomiast zawodników, którzy mają ukończone 16 lat do gry w klasie A.
Skład A klasy na sezon 20/21
W ślad za jg24.pl podajemy skład Alniko A-klasy w nowym sezonie. Grupy A klasy zostały powiększone z 14 do 16 zespołów.

Skład grupy III:
Sparta Zebrzydowa, Chrobry Nowogrodziec, Górnik Węgliniec, KS Stare Jaroszowice - Żeliszów, Rybak Parowa, LZS Brzeźnik, LZS Łaziska, GKS Iwiny, LKS Ocice, GKS Tomaszów Bolesławiecki, Orzeł Gościszów, LKS Mierzwin, Majdan Bolesławice, LZS Niwnice, GKS Gromadka, WKS Żarki Średnie.

Pierwsza kolejka wyznaczona została na 15 sierpnia 2020. Aktualizacja: Początek sezonu wyznaczono jednak na 8/9 sierpnia 2020r.
Sezon 2019/2020 zakończony
W związku z epidemią koronawirusa Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek piłkarskich w ligach amatorskich. Decyzja obejmuje IV ligi oraz klasy niższe. Dotyczy również rozgrywek młodzieżowych. Poniżej pełna treść czwartego punktu komunikatu przygotowanego przez PZPN oraz prezesów wojewódzkich ZPN.

Mając na uwadze przytoczone powyżej okoliczności faktyczne i prawne - Prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej wypracowali wspólne stanowisko o zakończeniu rozgrywek IV ligi i klas niższych oraz rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez Związki pomimo nierozegrania wszystkich zaplanowanych meczów, jednocześnie ustalając, iż jako kolejność drużyn w końcowych tabelach rozgrywek sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy. Po sezonie 2019/20 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Aktualne terminarze i tabele
Seniorzy - Alniko A klasa gr III
Terminarz i tabela

Juniorzy A1 - III Liga Okręgowa