Kwiecień 08 2020 01:17:18
Ruszyły rozgrywki wiosenne
W pierwszym meczu rundy rewanżowej seniorzy GKSu zremisowali w Ocicach z miejscowym LKSem 2-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Zbigniew Szewczyk oraz Daniel Mandżak.
W kolejnej kolejce pauzujemy w związku z wycofaniem z rozgrywek drużyny KS Łąka.

Juniorzy w pierwszym meczu ligowym w tym roku grając w dziesięciu pokonali KS Czerna 7-0. W kolejnym spotkaniu wygrali z GKS Gromadka 6-0. Teraz w najbliższą sobotę czeka ich wyjazd na mecz do Włodzic.
3 miejsce juniorów
Nasi Juniorzy zajęli 3 miejsce w powiatowym turnieju piłki halowej.

więcej na:istotne.pl
Plan sparingowy
Plan sparingowy:
Niedziela 17 lutego Burza Gołaczów - GKS Tomaszów 2-4
Niedziela 24 lutego Iskra Łagów - GKS Tomaszów (w Zgorzelcu) 9-3
Niedziela 3 marca Orzeł Wojcieszyn - GKS Tomaszów 7-4
10 marca Płomień Nowa Wieś Grodziska - GKS Tomaszów 4-2
10 marca juniorzy Olimpia Olszanica - GKS Tomaszów 4-10
17 marca GKS Tomaszów - LZS Nowa 5-0
Podziękowanie
Powoli kończy się rok 2018, za chwilę przed nami kolejny, 69 już rok w historii klubu. Jest to dobry moment na kila słów podsumowania.
Przede wszystkim wielkie podziękowania należą się zawodnikom, tym starszym i młodszym za zaangażowanie, często okupione kontuzjami, za udział w meczach i treningach.
Dorobek punktowy seniorów może nie powala, ale wiadomo z jakimi problemami kadrowymi zmagaliśmy się przez całą rundę. Dziękujemy trenerowi Zbigniewowi, że to ogarnia i dba o dobrą atmosferę. Warto korzystać z jego ogromnego doświadczenia.

Podziękowania za zaangażowanie także dla naszego gospodarza Franciszka oraz kierownik drużyny Pani Joli.
Dziękujemy Panu Bogdanowi Andrzejczak za udzielone w tym roku i przez wiele lat wsparcie w postaci wody mineralnej. Serdeczne dzięki. ....
Życzenia świąteczne
W imieniu Zarządu Klubu i trenera, pragniemy złożyć wszystkim zawodnikom i kibicom życzenia świąteczne pełne pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że spędzicie te cudowne dni wraz z całą rodziną i znajomymi, w doskonałych nastrojach i zdrowiu.

Niech nadchodzący rok 2019 będzie pełen sportowych emocji, niech spełnią się Wasze wszystkie marzenia i te nawet najbardziej nieosiągalne pomysły.

Zakończenie Juniorów
W swoim ostatnim meczu w tym roku juniorzy wgrali 3-0 z rówieśnikami z Nowej i tym samym rundę jesienną juniorzy kończą na pozycji wicelidera z z 33 punktami zdobywając 60 bramek i tracąc 27 goli.

Na półmetku rozgrywek najlepszymi strzelcami naszej drużyny są:
Kacper Tur-32 goli
Adrian Piasecki-10 goli
Kamil Tur-6 goli

Natomiast najwięcej rozegranych minut mają:

Kacper Kobyłecki-1260 minut (wszystkie mecze rozegrane w pełnym wymiarze)
Paweł Kubuś-1260 minut
Kacper Tur-1249 minut
Adrian Zawada-1170 minut
Bartek Turecki-1080 minut
Jakub Osip-1003 minuty
Punktowa sobota
Sobota 06 października rozpoczęła się od zwycięstwa naszych juniorów z rówieśnikami z Gromadki aż 13-2.
K.Tur x7,M.Kołodziej x3,A.Piasecki,P.Szewczyk,K.Kobyłecki

O godzinie 16 seniorzy mierzyli się z beniaminkiem naszej A-Klasy a mianowicie Orłem Gościszów.
Do przerwy po słabej pierwszej połowie był bezbramkowy remis. W drugą część spotkania lepiej wszedł nasz GKS zdobywając dwie bramki, wydawać się mogło, że będą to łatwe 3 punkty,lecz Gościszów niesiony dopingiem sowich kibiców zdołał doprowadzić do remisu.
Wynik końcowy: 2-2
K.Kurlej,K.Kowalewski
Nieudany weekend
Niestety ten weekend nie możemy zaliczyć do udanych.
Juniorzy w meczu z przeciwnikami z Nowej doznali drugiej porażki w lidze tym razem wynikiem 4-3.
Mimo wielu kontrowersji ze strony arbitra walczyliśmy ale zabrakło nam czasu.
Bramki: A.Piasecki x2, K.Tur

Seniorzy w meczu 5 kolejki A-Klasy również doznali porażki w meczu przeciwko spadkowiczowi z Ligi Okręgowej Sparcie Zebrzydowa, w meczu żadna drużyna wyraźnie nie dominowała lecz to własnie drużyna z Zebrzydowej lepiej wykorzystała drugą część spotkania strzelając nam dwie bramki, próbowaliśmy odpowiedzieć na to chcąc strzelić bramkę lecz dzisiaj zabrakło skuteczności, wynik spotkania 0-2 dla Sparty Zebrzydowa.
Weekend 15/16 Września
Weekend ten rozpoczął się dla nas dobrze od wygranej naszych juniorów 4-2 z drużyna z Kraśnika. Mimo tego, że do przerwy przegrywaliśmy 1-2 to nasza młodzież zdołała się podnieść, zrehabilitować i na końcu zdobyć 3 punkty.
Bramki: K.Tur 4x
Uzupełnieniem dobrego weekendu było zwycięstwo seniorów w meczu z Gromadką. Mecz wygrany walką i wynik końcowy to 0-2 na korzyść naszego GKS-u.
Bramki zdobyli: K.Kurlej,D.Mandżak
GKS Tomaszów - Lwówek Śląski
Niestety Juniorzy doznali pierwszej ligowej porażki z drużyną z Lwówka
Wynik meczu 0-3
Skład wyjściowy:
K.Kobyłecki - M.Pirożek(46 'B.Kraśnicki), A.Zawada, P.Kubuś, K.Domarecki(60'E.Kulesza) - M.Kołodziej(46'M.Gapiński), J.Osip, B.Turecki, - K.Tur(67'J.Turecki), K.Tur.
Weekend ze zmiennym szczęściem
Weekend 08/09 września rozpoczął się od derbowego spotkania juniorów z rówieśnikami z Warty Bolesławieckiej, mecz toczony był w nerwowej atmosferze ale nasi zawodnicy temu podołali i mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść naszego GKS-u
Jakub Osip i Kacper Tur
Skład Wyjściowy:
K.Kobyłecki -P.Szewczyk(42'B.Kraśnicki), A.Zawada, P.Kubuś, K.Domarecki - M.Kołodziej(75'J.Turecki), J.Osip ,A.Piasecki, B.Turecki, - K.Tur(70'E.Kulesza), K.Tur(88'E.Turecki).

Niestety seniorzy nie zdołali podtrzymać dobrej passy i na własnym stadionie ulegli Rybakowi Parowa 0-2
Skład wyjściowy:
G.Gabor - A.Ostański, , M.Kubuś,D.Dobiech, W.Bojanowski - D.Mandżak, B.Szwedo, , Z.Szewczyk,O.Kaleta(83'M.Gapiński), K.Sudół - K.Kurlej.