Styczeń 17 2018 08:40:31
Terminarz
1 kolejka
26 sierpnia
GKS Iwiny 2 : 2 LZS Brzeźnik
26 sierpnia
KS Włodzice 2 : 3 GKS Raciborowice
26 sierpnia, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 : 4 Leśnik Osiecznica
Kurlej x2
27 sierpnia
KS Łąka 1 : 3 Chrobry Nowogrodziec
27 sierpnia
LKS Ocice 2 : 4 Górnik Węgliniec
27 sierpnia
Rybak Parowa 3 : 4 KS Stare Jaroszowice
27 sierpnia
GKS Gromadka 2 : 4 LZS Łaziska
2 kolejka
2 września
GKS Raciborowice 3 : 0 LKS Ocice
3 września
Górnik Węgliniec 2 : 1 KS Łąka
3 września
KS Stare Jaroszowice 4 : 2 Leśnik Osiecznica
3 września
Rybak Parowa 6 : 0 KS Włodzice
3 września
LZS Łaziska 5 : 5 GKS Iwiny
3 września
Chrobry Nowogrodziec 3 : 0 GKS Gromadka
3 września, 15:00
LZS Brzeźnik 0 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
3 kolejka
9 września, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 : 2 LZS Łaziska
Bomba, Kurlej
9 września, 17:00
GKS Iwiny 1 : 0 Chrobry Nowogrodziec
10 września
KS Łąka 2 : 0 GKS Raciborowice
10 września
LKS Ocice 1 : 3 Rybak Parowa
10 września
KS Włodzice 4 : 3 KS Stare Jaroszowice
10 września
Leśnik Osiecznica 3 : 1 LZS Brzeźnik
10 września
GKS Gromadka 2 : 2 Górnik Węgliniec
4 kolejka
13 września, 17:30
GKS Raciborowice 2 : 2 GKS Gromadka
16 września, 16:00
Rybak Parowa 4 : 2 KS Łąka
16 września, 16:00
KS Włodzice 1 : 1 LKS Ocice
17 września, 14:00
Górnik Węgliniec 2 : 0 GKS Iwiny
17 września, 14:00
LZS Łaziska 4 : 2 Leśnik Osiecznica
17 września, 15:00
KS Stare Jaroszowice 2 : 0 LZS Brzeźnik
17 września, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 1 : 1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Kurlej
5 kolejka
23 września
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 3 Górnik Węgliniec
24 września
GKS Iwiny 6 : 4 GKS Raciborowice
24 września
KS Łąka 6 : 1 KS Włodzice
24 września
LKS Ocice 1 : 1 KS Stare Jaroszowice
24 września
LZS Brzeźnik 1 : 6 LZS Łaziska
24 września
Leśnik Osiecznica 0 : 3 Chrobry Nowogrodziec
24 września
GKS Gromadka 3 : 6 Rybak Parowa
6 kolejka
29 września, 17:00
GKS Raciborowice 0 : 2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
A. Skóra x2
30 września
Rybak Parowa 1 : 6 GKS Iwiny
30 września
KS Stare Jaroszowice 4 : 5 LZS Łaziska
30 września
KS Włodzice 1 : 3 GKS Gromadka
1 października
LKS Ocice 3 : 2 KS Łąka
1 października
Górnik Węgliniec 1 : 0 Leśnik Osiecznica
1 października
Chrobry Nowogrodziec 4 : 0 LZS Brzeźnik
7 kolejka
7 października
KS Łąka 4 : 1 KS Stare Jaroszowice
7 października, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 5 : 0 Rybak Parowa
8 października
GKS Iwiny 4 : 0 KS Włodzice
8 października
LZS Brzeźnik 4 : 3 Górnik Węgliniec
8 października
Leśnik Osiecznica 9 : 1 GKS Raciborowice
8 października
LZS Łaziska 0 : 3 Chrobry Nowogrodziec
8 października
GKS Gromadka 3 : 3 LKS Ocice
8 kolejka
14 października, 15:00
GKS Raciborowice 2 : 3 LZS Brzeźnik
14 października, 16:00
KS Włodzice 3 : 0 GKS Tomaszów Bolesławiecki
14 października, 16:00
KS Łąka 3 : 0 GKS Gromadka
14 października, 16:00
KS Stare Jaroszowice 2 : 3 Chrobry Nowogrodziec
14 października, 16:00
Rybak Parowa 7 : 1 Leśnik Osiecznica
15 października, 11:00
LKS Ocice 2 : 2 GKS Iwiny
15 października, 15:00
Górnik Węgliniec 2 : 2 LZS Łaziska
9 kolejka
21 października, 16:00
GKS Iwiny 3 : 5 KS Łąka
21 października, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 : 1 LKS Ocice
Kurlej, Kubuś
22 października, 11:00
LZS Brzeźnik 4 : 2 Rybak Parowa
22 października, 11:00
Leśnik Osiecznica 6 : 1 KS Włodzice
22 października, 14:00
GKS Gromadka 0 : 1 KS Stare Jaroszowice
22 października, 14:00
LZS Łaziska 12 : 1 GKS Raciborowice
22 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 6 : 0 Górnik Węgliniec
10 kolejka
28 października
GKS Raciborowice 0 : 3 Chrobry Nowogrodziec
28 października
Rybak Parowa 1 : 7 LZS Łaziska
28 października
KS Stare Jaroszowice 5 : 1 Górnik Węgliniec
28 października
KS Włodzice 0 : 2 LZS Brzeźnik
29 października
KS Łąka 3 : 1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Budas
29 października
LKS Ocice 3 : 4 Leśnik Osiecznica
29 października
GKS Gromadka 1 : 1 GKS Iwiny
11 kolejka
4 listopada, 15:00
GKS Iwiny 0 : 1 KS Stare Jaroszowice
4 listopada, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 5 : 0 GKS Gromadka
Kurlej x2, Kubuś x2, Gęsior
5 listopada
LZS Brzeźnik 0 : 1 LKS Ocice
5 listopada
Leśnik Osiecznica 2 : 3 KS Łąka
5 listopada
Górnik Węgliniec 6 : 0 GKS Raciborowice
5 listopada
LZS Łaziska 5 : 1 KS Włodzice
5 listopada
Chrobry Nowogrodziec 6 : 1 Rybak Parowa
12 kolejka
11 listopada
KS Stare Jaroszowice 3 : 1 GKS Raciborowice
11 listopada, 14:00
Rybak Parowa 1 : 1 Górnik Węgliniec
11 listopada, 14:00
GKS Iwiny 3 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
12 listopada
LKS Ocice 0 : 2 LZS Łaziska
12 listopada
GKS Gromadka 5 : 2 Leśnik Osiecznica
12 listopada
KS Włodzice 0 : 4 Chrobry Nowogrodziec
12 listopada
KS Łąka 0 : 1 LZS Brzeźnik
13 kolejka
18 listopada
GKS Raciborowice 4 : 1 Rybak Parowa
18 listopada, 13:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1 : 0 KS Stare Jaroszowice
Sudół
19 listopada
LZS Brzeźnik 5 : 2 GKS Gromadka
19 listopada
Leśnik Osiecznica 2 : 3 GKS Iwiny
19 listopada
LZS Łaziska 8 : 1 KS Łąka
19 listopada
Chrobry Nowogrodziec 2 : 2 LKS Ocice
19 listopada
Górnik Węgliniec 4 : 1 KS Włodzice
Mała tabela A klasy
  Drużyna M Ptk
1. Chrobry Nowogrodziec 13 32
2. LZS Łaziska 13 30
3. GKS Tomaszów Bolesławiecki 13 22
4. KS Stare Jaroszowice 13 22
5. Górnik Węgliniec 13 22
6. KS Łąka 13 21
7. GKS Iwiny 13 20
8. LZS Brzeźnik 13 19
9. Rybak Parowa 13 16
10. Leśnik Osiecznica 13 15
11. LKS Ocice 13 11
12. GKS Gromadka 13 10
13. GKS Raciborowice 13 10
14. KS Włodzice 13 7
powered by © Tabelkownik 1.5

[ Więcej ]
Ostatnia kolejka
12. kolejka
11 listopada, 14:00
GKS Iwiny       GKS Tomaszów Bolesławiecki
GKS Iwiny 3 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Następny mecz
13. kolejka
18 listopada, 13:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki       KS Stare Jaroszowice
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1 : 0 KS Stare Jaroszowice
Bieżąca kolejka
18-11-2017
 GKS RaciborowiceGKS Raciborowice4 : 1Rybak ParowaRybak Parowa
13:00GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki1 : 0KS Stare JaroszowiceKS Stare Jaroszowice
Sudół
19-11-2017
 LZS BrzeźnikLZS Brzeźnik5 : 2GKS GromadkaGKS Gromadka
 Leśnik OsiecznicaLeśnik Osiecznica2 : 3GKS IwinyGKS Iwiny
 LZS ŁaziskaLZS Łaziska8 : 1KS ŁąkaKS Łąka
 Chrobry NowogrodziecChrobry Nowogrodziec2 : 2LKS OciceLKS Ocice
 Górnik WęgliniecGórnik Węgliniec4 : 1KS WłodziceKS Włodzice

[ Więcej ]
Partnerzy
Urząd Gminy Warta Bolesławiecka

Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego

Szybkie linki
GKS Raciborowice Iskra Łagów BKS Bobrzanie Bolesławiec

OZPN Jelenia Góra jg24.pl Sport jeleniogórski Nowiny Jeleniogórskie - piłka nożna
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,128,880 unikalne wizyty