Listopad 20 2017 15:15:17
Juniorzy: GKS Tomaszów - Jawa Otok 3-2 (2-1)
Drugi mecz z rzędu wygrali juniorzy GKS Tomaszów.
Wynik otworzył Adrian Piasecki, który świetnie wykonał rzut wolny, Bramkarz po strzale w okienko nawet nie zareagował.
Goście stworzyli sobie kilka okazji ale dobrze spisywał się w bramce Adrian Zawada jak i cała defensywa.
Niestety po serii błędów Otok wyrównał. Nie minęła chwila i jeszcze przed przerwą GKS odpowiedział trafieniem na 2-1. Indywidualną akcją popisał się natomiast Mateusz Markowski.
Po zmianie stron oba zespoły miały swoje okazje. Otok doprowadził do wyrównania. Na szczęście Mikołaj Gapiński kilka minut przed końcem wykorzystał dobitkę i strzelił decydującą bramkę. Brawo dla całej drużyny za grę do końca.

GKS
Zawada - V. Borawski (Żółtański), Zawrotniak, A, Borawski, P. Kubuś, P. Szewczyk, Ł. Kubuś (Gęsior), Piasecki, Gapiński, Kołodziej (Turecki), (Burek), Markowski
LKS Kraśnik Dolny - GKS Tomaszów 0-8
Seniorzy GKSu zdecydowanie wygrali z Kraśnikiem Dolnym. Wynik otworzył Marcin Kubuś a już w 13 minucie było 0-3 i właściwie po meczu. Po dwa trafienia dołożyli Andrzej Skóra, Krzysztof Kurlej i Rafał Szewczyk oraz jedno Daniel Mandżak.
Za tydzień w sobotę u siebie z LZS Niwnice. Mecz o godz. 15:00

GKS
Hałka - Kaleta, Szewczyk, M. Kubuś, Kopeć, Szewczyk, Skóra, Mandżak, Sudół, Kurlej, Kiełbik
Trening
Trening przeniesiony na piątek o 18:30

Zbiórka na mecz juniorów w sobotę o 14:00. Mecz u siebie z Jawą Otok.
Zbiórka na mecz seniorów w sobotę o 14:40. Mecz w Kraśniku Dolnym o 16:00
GKS Tomaszów -GKS Iwiny 2-1, (0-0)
A klasa: GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Iwiny 2-1
bramki: Mateusz Bąk (k), Marcin Kubuś

trening poniedziałek 18:00

Juniorzy GKS Tomaszów wygrali z GKS Warta Bolesławiecka 0-7.
Tomaszów zagrał w składzie: A. Zawada, P. Kubuś, A. Borawski, D. Witowski, P. Szewczyk (V. Borawski), Ł. Kubuś (P. Bojanowski), A. Piasecki, M. Kołodziej (M. Gęsior), M. Gapiński, P. Żółtański (K. Skoczylas), M. Markowski

Bramki: Adrian Piasecki x 3, Mikołaj Gapiński, Mateusz Markowski, Łukasz Kubuś i Dominik Witowski
BKS Bolesławiec - GKS Tomaszów 2-1, (2-0)
Tomaszów przegrał w Bolesławcu 2-1. Pierwsza połowa dla gospodarzy druga dla gości - tak w skrócie można by opisać to spotkanie. Tomaszów w początkowej fazie meczu umiejętnie się bronił. Jedna z kontr przy lepszym wykończeniu mogła dać bramkę. Jednak to gospodarze mieli inicjatywę i optyczną przewagę. BKS wyszedł na prowadzenie około 30 minuty po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego Graczyka. Wynik podwyższył Rissmann uderzeniem głową. GKS w pierwszej połowie miał jeszcze jedną sposobność to zmniejszenia strat.
Na drugą połowę goście wyszli w nieco innym ustawieniu i to zaprocentowało. BKS opadł z sił i oddał więcej pola. Na Tomaszów mobilizująco podziałała także bramka kontaktowa. Świetne zagranie Zbigniewa Szewczyka wykorzystał Daniel Mandżak, który przyjął piłkę i mocno uderzył na bramkę Dawida Kizymy. W kolejnych minutach remis wisiał w powietrzu. Między innymi zabrakło niewiele by dobić piłkę po strzale Krzysztofa Kurleja wzdłuż bramki. Tuż przed końcem faulowany w polu karnym gospodarzy był Łukasz Kopeć. Nawet po meczu zawodnicy gospodarzy przyznali że był faul. Niestety sędzia puścił grę, a BKS po kontrze bliski był podwyższenia wyniku. Ostatecznie 2-1 i z pewnością ciekawe spotkanie dla kibiców obu drużyn.

GKS
Hałka - Kopeć, Kubuś, Bąk, Kaleta, Szewczyk, Mandzak, Szewczyk (Kubuś), Bojanowski (Kiełbik), Kurlej, Sudół
rezerwa: Gabor, Rejman

trening: środa, piątek o 18:00

zbiórka na mecz juniorów w piątek o 15:30, mecz we Warcie o 16:30
zbiórka na mecz seniorów w sobotę o 13:30, mecz u siebie o 14:30 z GKS Iwiny

GKS Tomaszów -LZS Łaziska 2-4, (0-2)
Kolejny mecz seniorzy GKSu musieli rozgrywać osłabieni kadrowo. Z trudem udało się skompletować meczową jedenastkę. Niestety tym razem goście byli skuteczniejsi i wygrali 2-4.
Bramki dla GKSu zdobyli Daniel Mandżak i Krzysztof Kurlej.

GKS
Hałka - Kaleta, Bojanowski, Kopeć, Kubuś, Mandżak, R. Szewczyk, Kurlej, Gabor, Kiełbik, Ł. Szewczyk (Markowski),

trening w środę o 18:00 i piątek 0 18:30

juniorzy zbiórka na mecz w sobotę o 12:00. mecz u siebie z KS Łąka o 13:00
seniorzy zbiórka na mecz w sobotę o 14:40. Mecz w Bolesławcu o 16:00

Trening
KS Łąka - GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-2, (0-2)

GKS wyjeżdżał na mecz osłabiony nieobecnością kilku zawodników. Nie zawiedli za to pozostali i zainkasowali 3 punkty.
Na 0-1 trafił strzałem z głowy Marcin Kubuś z rzutu rożnego. Piłka jeszcze odbiła się od obrońcy, myląc bramkarza. Tuż przed przerwą wynik ustalił Daniel Mandżak, który otrzymał świetne zagranie od Tomasza Budas i wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem. Okazję wykorzystał bezbłędnie i mogliśmy zejść do szatni z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie GKS przede wszystkim pilnował korzystnego rezultatu. Dwukrotnie udanie interweniował dobrze ustawiony Mirek Hałka, co pozwoliło zachować czyste konto. Przed nami mecz z LZS łaziska który wysoko 6-2 pokonał Górnika Węgliniec.

GKS
Hałka - Kaleta, Kubuś, Szewczyk, Kopeć, Sudół, Gabor (Witowski), Mandżak, D. Kubuś (Kowal), Bojanowski, Budas

badania lekarskie poniedziałek godz 16:00

trening poniedziałek godz 18:00 i piątek 18:30

zbiórka na mecz juniorów w sobotę o 13:20, wyjazd do Dłużyny, mecz o 15:00
zbiórka na mecz seniorów w sobotę o 16:00, mecz u siebie z LZS Łaziska o 17:00

GKS Tomaszów - GKS Gromadka 3-1
Do przerwy lepsze wrażenie sprawiali goście. Ta część gry zakończyła się bezbramkowo ale to Gromadka była bliżej objęcia prowadzenia. W drugiej odsłonie do głosu doszedł Tomaszów. Wynik otworzył Rafał Szewczyk, który zdecydował się na strzał z okołu dwudziestu metrów. Piłka skozłowała przed bramkarzem zupełnie go myląc. Potem kolejne trzy świetne okazje dla gospodarzy i skuteczność jak Milika w meczu z Kazachami. Wydawało się że mecz jest już pod kontrolą, Niestety w 66 minucie Gromadka po strzale Snopka wyrównuje i wraca do gry. Niecały kwadrans później rzut wolny dla gospodarzy wykonuje Krzysztof Kurlej. Mocny strzał i 2-1 dla Tomaszowa. Wynik meczu ustalił Daniel Mandżak, który wykorzystał prostopadłe podanie i uprzedził wychodzącego bramkarza Gromadki. Ostatecznie 3-1 i zasłużona wygrana mimo pewnych osłabień kadrowych.
Juniorzy cały mecz w Kraśniku rozgrywali w 10. Dzielnie walczyli przez całą pierwszą połowę, którą zremisowali 1-1. Niestety w drugiej części meczu zabrakło siły i zmienników i ostatecznie wysoko przegrali 8-2. Obie bramki dla GKSu zdobył Mateusz Markowski. Szkoda że zabrakło zawodników którzy zagrali w pierwszym meczu.

GKS
Hałka, Kaleta, Szewczyk, Kubuś, Kopeć, Szewczyk, Mandżak, Kurlej, Sudół (86' D.Kubuś), Budas, Bojanowski (70' Gabor)

trening piątek o 18:00

Juniorzy zbiórka w sobotę o 10:00. Mecz o 11:00 z Piastem Wykroty
Seniorzy zbiórka w sobotę o 15:30. mecz o 17:00 w Łące.

Informacja
Seniorzy zbiórka w sobotę o 12:00 mecz w Tomaszowie o 13:00 z GKS Gromadka

Juniorzy zbiórka w niedzielę o 13:50. Wyjazd do Kraśnika, mecz o 15:00
LKS Ocice - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-5 (1-1)
W drugiej kolejce sezonu 2016/2017 seniorzy GKS Tomaszów Bolesławiecki wygrali w Ocicach z tamtejszym LKS 3-5.
Spotkanie rozpoczęło się po myśli gości, bo już w 3 minucie uzyskali prowadzenie. Zagranie Olafa Kalety pewnie wykorzystał Krzyszof Kurlej. Ten sam zawodnik miał okazję do podwyższenia rezultatu z rzutu karnego, po faulu na Danielu Mandżak. Świetnie jednak spisał się bramkarz gospodarzy i wynik nie uległ zmianie. Okazję miał także Krystian Sudół. Tuż przed przerwą gospodarze wykorzystali opieszałość GKSu i strzelili "do szatni" wyrównującą bramkę.
Mobilizacja w szatni przyniosła błyskawiczny skutek bo w pierwszych 5 minutach drugiej połowy Tomaszów strzelił 2 bramki. Najpierw zrehabilitował się Kurlej, a potem strzelanie rozpoczął Andrzej Skóra, który w dalszej części gry skompletował hat tricka. (chociaż jedna z bramek mogła mogła by zostać uznana za trafienie Grzegorza Gabora, debiutującego w naszej ekipie w oficjalnym meczu). Gospodarze w końcówce spotkania odpowiedzieli jeszcze dwoma trafieniami. Punkty jednak pojechały do Tomaszowa.

GKS
Hałka - Bojanowski, Bąk, Kubuś, Kaleta, Skóra, Z Szewczyk (Witowski) , R Szewczyk (Rejman), Kurlej, Sudół (Gabor)

treningi:
środa, piątek o 19:00

w czwartek mecz juniorów, zbiórka o 16:00
Informacje

Trening w środę o 18:30

Zbiórka na mecz A klasy w niedzielę o godz. 11:30 w szatni. Wyjazd do Ocic, mecz o godz. 13:00

14:00Rybak ParowaRybak Parowa1 : 1Górnik WęgliniecGórnik Węgliniec
14:00GKS IwinyGKS Iwiny3 : 3GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki