Marzec 19 2024 03:04:36
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze
Zarząd Gminnego Klubu Sportowego „Tomaszów Bolesławiecki” zawiadamia członków klubu, iż 08 stycznia 2020r o godz. 18:00 - I termin,
08 stycznia 2020r o godz. 19:30 - II termin
w sali Centrum Aktywności Wiejskiej w Tomaszowie Bolesławieckim nr 100a, odbędzie się

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

zgodnie z poniższym porządkiem obrad:

1. Otwarcie zebrania, wybór przewodniczącego obrad, protokolanta
2. Przyjęcie porządku zebrania
3. Przedstawienie sprawozdania z działalności za rok 2019
4. Przedstawienie sprawozdania finansowego za rok 2019
5. Dyskusja
6. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla zarządu GKS za okres sprawozdawczy
7. Wybór Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej
8. Wolne wnioski
9. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji
10. Zakończenie zebrania
Najlepsze życzenia

Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą Wam drodzy piłkarze, Waszym rodzinom oraz wszystkim sympatykom klubu
zarząd i trener GKS Tomaszów Bolesławiecki.

Jednocześnie pragniemy Wam podziękować za całoroczną współpracę, pomoc i wsparcie naszych działań.
Podsumowanie projektu
Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" realizuje w bieżącym roku projekt p.n.: „Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dzieci i młodzieży ”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź.

Ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź sukcesywnie w ciągu opłacany jest transport drużyn młodzieżowych klubu – juniorów oraz orlików na mecze piłki nożnej i turnieje. Ponadto dofinansowano zatrudnienie trenera orlików oraz organizację turnieju piłki nożnej orlików, który miał miejsce w czerwcu br.
Kolejne punkty
Udany weekend dla naszych zespołów.
Juniorzy wygrali u siebie z Majdanem Bolesławice 5-1
Seniorzy natomiast pokonali LKS Mierzwin 2-6
Remis seniorów
Seniorzy zremisowali z Górnikiem Węgliniec na własnym boisku 1-1. Goście prowadzili od 3 minuty. GKS wyrównał w doliczonym czasie gry po strzale Krzysztofa Kurleja z rzutu wolnego.
Udana sobota
Udany dzień dla naszych drużyn. Juniorzy wygrali w Jędrzychowicach 1-4 po bramkach Jakuba Osip i 3 Kacpra Tura.
Seniorzy wygrali u siebie z LKS Ocice 2-1 po trafieniach Damiana Dobiecha oraz Mikołaja Gapińskiego.

Trening w poniedziałek o 18:00
Zbiórka na mecz juniorów wtorek o 16:10
Ze zmiennym szczęściem
Ze zmiennym szczęściem grały nasze drużyny. Juniorzy pewnie 9-1 wygrali z Górnikiem Węgliniec, natomiast seniorzy przegrali 3-1 w Nowogrodźcu, tracąc wszystkie bramki z rzutów karnych.

Trening poniedziałek 19:00
Trening juniorzy wtorek 17:00
Program KLUB 2019
Nasze Stowarzyszenie otrzymało dotację 10000 zł w ramach ministerialnego programu „Klub”.

Nasz klub dofinansowanie przeznaczy na wynagrodzenie instruktora prowadzącego zajęcia sportowe juniorów oraz na zakup sprzętu sportowego niezbędnego do prowadzenia treningów juniorów tj. piłki, buty piłkarskie, getry, ochraniacze.

Celem Programu „Klub” jest wsparcie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych – kluby sportowe, które stanowią lokalne centra aktywności społecznej oraz miejscem poprawy stanu kondycji fizycznej społeczeństwa. Przedmiotem dofinansowania są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizacja obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego.

Program jest finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF), którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.
Terminarz na nowy sezon
Opublikowany został już terminarz gier klasy A, w której występuje nasza drużyna seniorów. Terminarz dostępny na stronie Łączy nas piłka. Na początek czekają nas dwa wyjazdy: 25 sierpnia do Brzeźnika i 1 września do Nowogrodźca.

Znamy też plan meczy sparingowych:
3/4 sierpnia - Burza Gołaczów
11 sierpnia, godz. 16:00 - Stowarzyszenie Dąb Siedliska - GKS Tomaszów
17/18 sierpnia - GKS Gromadka - GKS Tomaszów
Ostatnia kolejka A klasy
Seniorzy w ostatniej kolejce dość niespodziewanie pewnie pokonali wicelidera ze Starych Jaroszowic 3-0. Kończymy sezon na 7 miejscu. Brawo za rundę wiosenną w której mimo problemów kadrowych udało się zgromadzić 24 punkty. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, działaczom i kibicom. W sierpniu rusza nowy sezon serie A.
Podsumowanie rozgrywek juniorów
W sobotę ostatni mecz sezonu rozegrali juniorzy GKSu. Nasza młodzież w 28 spotkaniach zgromadziła łącznie 60 punktów. Ostatecznie zajęliśmy pewne drugie miejsce w tabeli klasy terenowej juniorów. To nasz najlepszy wynik od wielu lat. Cieszy to że wychowankowie dobrze wprowadzają się do zespołu seniorskiego. Brawo młodzież, która jest co prawda dopiero na początku piłkarskiej przygody, ale jak widać idzie w dobrym kierunku. Dzięki za cały sezon ;-)