Grudzień 08 2019 12:49:06
Podsumowanie projektu
Sprawozdanie z realizacji projektu pn.
Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży

Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" realizuje w bieżącym roku projekt p.n.: „Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dzieci i młodzieży ”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź.

Ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź sukcesywnie w ciągu roku opłacany był transport drużyn klubu – na mecze piłki nożnej i turnieje. Ponadto dofinansowano zatrudnienie trenera orlików oraz zorganizowano turniej piłki nożnej orlików.

W dniu 09 czerwca 2019r zorganizowaliśmy na własnym obiekcie turniej piłki nożnej dla zawodników w kategorii wiekowej orlik. Turniej w pierwotnym terminie tj. 14.04.2019r. nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne.
Pięć zespołów na 2 boiskach zagrało łącznie 10 meczy każdy z każdym. Dla wszystkich zawodników przygotowano poczęstunek w postaci soków, napojów oraz ciastek. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Ponadto każdy trener otrzymał statuetki które wręczył wyróżniającym się zawodnikom w swoim zespole. To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia Fundacji KGHM Polska Miedź. W turnieju wzięli udział: FA Bolesławiec, AMP Bolesławice, GKS Iwiny, KS Stare Jaroszowice - Kruszyn, oraz GKS Tomaszów Bolesławiecki.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Prezes GKS Tomaszów Bolesławiecki
Czesław Marnicki