Lipiec 06 2020 08:44:01
Podsumowanie projektu
Sprawozdanie z realizacji projektu pn.
Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży


Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" realizuje w bieżącym roku projekt p.n.: „Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dzieci i młodzieży ”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź.
Ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź sukcesywnie w ciągu roku opłacany był transport drużyn klubu – na mecze piłki nożnej i turnieje. Ponadto dofinansowano zatrudnienie trenera orlików oraz zorganizowano turniej piłki nożnej orlików.

W dniu 09 czerwca 2019r zorganizowaliśmy na własnym obiekcie turniej piłki nożnej dla zawodników w kategorii wiekowej orlik. Turniej w pierwotnym terminie tj. 14.04.2019r. nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne.
Pięć zespołów na 2 boiskach zagrało łącznie 10 meczy każdy z każdym. Dla wszystkich zawodników przygotowano poczęstunek w postaci soków, napojów oraz ciastek. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Ponadto każdy trener otrzymał statuetki które wręczył wyróżniającym się zawodnikom w swoim zespole. To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia Fundacji KGHM Polska Miedź. W turnieju wzięli udział: FA Bolesławiec, AMP Bolesławice, GKS Iwiny, KS Stare Jaroszowice - Kruszyn, oraz GKS Tomaszów Bolesławiecki.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Prezes GKS Tomaszów Bolesławiecki
Czesław Marnicki

Partnerzy
Urząd Gminy Warta Bolesławiecka

Fundacja KGHM Polska Miedź

Szybkie linki
GKS Raciborowice Iskra Łagów BKS Bobrzanie Bolesławiec

OZPN Jelenia Góra jg24.pl Sport jeleniogórski Nowiny Jeleniogórskie - piłka nożna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
3,293,510 unikalne wizyty