Kwiecień 19 2024 21:53:20
Podsumowanie projektu
Sprawozdanie z realizacji projektu pn.
Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży


Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" realizuje w bieżącym roku projekt p.n.: „Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dzieci i młodzieży ”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź.
Ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź sukcesywnie w ciągu roku opłacany był transport drużyn klubu – na mecze piłki nożnej i turnieje. Ponadto dofinansowano zatrudnienie trenera orlików oraz zorganizowano turniej piłki nożnej orlików.

W dniu 09 czerwca 2019r zorganizowaliśmy na własnym obiekcie turniej piłki nożnej dla zawodników w kategorii wiekowej orlik. Turniej w pierwotnym terminie tj. 14.04.2019r. nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne.
Pięć zespołów na 2 boiskach zagrało łącznie 10 meczy każdy z każdym. Dla wszystkich zawodników przygotowano poczęstunek w postaci soków, napojów oraz ciastek. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Ponadto każdy trener otrzymał statuetki które wręczył wyróżniającym się zawodnikom w swoim zespole. To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia Fundacji KGHM Polska Miedź. W turnieju wzięli udział: FA Bolesławiec, AMP Bolesławice, GKS Iwiny, KS Stare Jaroszowice - Kruszyn, oraz GKS Tomaszów Bolesławiecki.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Prezes GKS Tomaszów Bolesławiecki
Czesław Marnicki

Aktualne terminarze i tabele
Seniorzy - A klasa gr III
Terminarz i tabela


Zawsze aktualne terminarze i tabele w serwisie www.laczynaspilka.pl
Partnerzy
Urząd Gminy Warta Bolesławiecka


Szybkie linki
GKS Raciborowice Iskra Łagów BKS Bobrzanie Bolesławiec

DolZPN Podokręg Jelenia Góra jg24.pl Sport jeleniogórski Nowiny Jeleniogórskie - piłka nożna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
4,393,654 unikalne wizyty