Kwiecień 18 2024 15:26:47
Jaśnica Opolno Zdrój - GKS Tomaszów Bolesławiecki 2:0
Jaśnica Opolno Zdrój 🆚 GKS Tomaszów Bolesławiecki 2:0
Bez punktów w Opolnie Zdroju!
W minioną niedzielę o godzinie 11:00 nasza drużyna rozegrała wyjazdowe spotkanie w ramach 25 kolejki A klasy. Gospodarzem spotkania była Jaśnica Opolno Zdrój. Z powodu kilku absencji nasz zespół wybrał się na to spotkanie w dość okrojonym składzie, jednak nasi zawodnicy pokazali się z pozytywnej strony i nawiązali walkę z wyżej notowanym rywalem.
Mecz od początku był dość wyrównany, jednak w 15 minucie niezdecydowanie w bloku naszej defensywy wykorzystał Szymon Ligęza i dał prowadzenie Jaśnicy. Do końca pierwszej części meczu gra toczyła się głównie w środkowej części pola i nie oglądaliśmy już więcej bramek.
Druga połowa rozpoczęła się znowu lepiej dla gospodarzy. W 52 minucie meczu dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Łukasz Pastuszko i wyprowadził swój zespół na dwubramkowe prowadzenie. Nasz zespół bronił się bardzo dobrze i od czasu do czasu starał się zagrozić z kontrataku, niestety nasze próby nie przyniosły efektu w postaci gola. Zdobyć bramki nie udało się także gospodarzom i ostatecznie spotkanie zakończyło się dwubramkowym zwycięstwem Jaśnicy.
Już w najbliższą sobotę kolejne emocje związane z występami naszego zespołu. W Tomaszowie będziemy podejmować WKS Żarki Średnie. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00. Serdecznie zapraszamy!