Listopad 13 2019 22:31:18
GKS Tomaszów - LZS Łaziska 3-1, (1,1)
Tomaszów w 15 kolejce rozgrywek pokonał na własnym boisku 3-1.

Gospodarze zaczęli spotkanie mocnym akcentem. Już w 3 minucie uzyskaliśmy prowadzenie. Świetną asystę Łukasza Bomby wykorzystał z 4 metrów Krzysztof Kurlej. Chwile pózniej mogło być 2-0 ale strzał Tomasza Budas nie zmieścił się w siatce. Goście bardzo szybko odpowiedzieli wyrównaniem. Dosłownie 2 minuty, rzut rożny dla LZSu i przy biernej postawie naszych zawodników mecz zaczyna się od nowa: 1-1. Pierwszą część spotkania kończymy jeszcze jedną świetną okazją bramkową Tomka Budasa. Poza tym gra jest wyrównana, bramkarze obu ekip nie mają zbyt wiele roboty.
W drugiej odsłonie gra wygląda podobnie. Trener Benesiewicz kolejno daje odpocząć kilku zmęczonym zawodnikom. Goście z biegiem czasu stwarzają coraz mniej zagrożenia. Posiadamy inicjatywę, ale też niewiele z niej wynika. Wreszcie precyzyjny strzał Tomasza Budas znajduje miejsce w siatce. Co ciekawe strzał lewą nogą. Wynik z rzutu karnego ustala w końcówce spotkania Krzysztof Kurlej, faulowany wcześniej w polu karnym przez obrońcę przeciwnika. Dobra postawa całej ekipy. Dzięki za mecz!!!

bramki:
Kurlej x2, Budas

Hałka, Tomaszunas, Kizyma, Bąk, Tur (Szewczyk R.), Bomba (Kubuś D.), Mandżak (Kubuś M.), Sadowski (Kaleta), Zarzycki (Kopeć), Kurlej (Szewczyk Ł), Budas

treningi: wtorek, piątek o 17:00
trening juniorów: czwartek o 17:00

mecz klasy terenowej juniorów z LZS Brzeznik, sobota, godz:15:00, zbiórka o 14:00
mecz A klasy w Łące, niedziela, godz. 11:00, zbiórka o 09:45