Sierpień 04 2020 01:01:30
GKS Tomaszów - LZS Łaziska 3-1, (1,1)
Tomaszów w 15 kolejce rozgrywek pokonał na własnym boisku 3-1.

Gospodarze zaczęli spotkanie mocnym akcentem. Już w 3 minucie uzyskaliśmy prowadzenie. Świetną asystę Łukasza Bomby wykorzystał z 4 metrów Krzysztof Kurlej. Chwile pózniej mogło być 2-0 ale strzał Tomasza Budas nie zmieścił się w siatce. Goście bardzo szybko odpowiedzieli wyrównaniem. Dosłownie 2 minuty, rzut rożny dla LZSu i przy biernej postawie naszych zawodników mecz zaczyna się od nowa: 1-1. Pierwszą część spotkania kończymy jeszcze jedną świetną okazją bramkową Tomka Budasa. Poza tym gra jest wyrównana, bramkarze obu ekip nie mają zbyt wiele roboty.
W drugiej odsłonie gra wygląda podobnie. Trener Benesiewicz kolejno daje odpocząć kilku zmęczonym zawodnikom. Goście z biegiem czasu stwarzają coraz mniej zagrożenia. Posiadamy inicjatywę, ale też niewiele z niej wynika. Wreszcie precyzyjny strzał Tomasza Budas znajduje miejsce w siatce. Co ciekawe strzał lewą nogą. Wynik z rzutu karnego ustala w końcówce spotkania Krzysztof Kurlej, faulowany wcześniej w polu karnym przez obrońcę przeciwnika. Dobra postawa całej ekipy. Dzięki za mecz!!!

Kurlej x2, Budas

Hałka, Tomaszunas, Kizyma, Bąk, Tur (Szewczyk R.), Bomba (Kubuś D.), Mandżak (Kubuś M.), Sadowski (Kaleta), Zarzycki (Kopeć), Kurlej (Szewczyk Ł), Budas

treningi: wtorek, piątek o 17:00
trening juniorów: czwartek o 17:00

mecz klasy terenowej juniorów z LZS Brzeznik, sobota, godz:15:00, zbiórka o 14:00
mecz A klasy w Łące, niedziela, godz. 11:00, zbiórka o 09:45
GKS Iwiny - GKS Tomaszów 1-2, (0-0)
W pierwszym meczu rundy wiosennej Tomaszów pokonał GKS Iwiny 1-2. Losy spotkania ważyły się do ostatniej minuty.
Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Warunki pogodowe nie sprzyjały grze. Na śliskiej nawierzchni było sporo przypadku.
Tuż po zmianie stron pierwsza akcja gospodarzy daje im od razu zdobycz bramkową. Autorem trafienia Sławomir Zawada. Tomaszów niemal błyskawicznie doprowadza do wyrównania. Wrzutkę Łukasza Szewczyka wykorzystuje Daniel Mandżak, którego mocny strzał głową odbija się jeszcze od poprzeczki.
Obie strony miały swoje okazje i mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tomaszów dopiął swego niemal w ostatniej chwili. Asystę Dawida Tura wykorzystał Łukasz Bomba.
Dzięki za mecz.

GKS TB
Hałka - Tomaszunas, Kizyma, Bąk, Tur, Bomba (Bojanowski 90'), Sadowski (Kaleta 90'), Mandżak, Zarzycki (Ł. Szewczyk 55', R. Szewczyk 70'), Kurlej (M. Kubuś 75'), Budas

rezerwa Ł. Paluch

1-0 - Zawada 46'
1-1 - Mandżak 48'
1-2 - Bomba 90'

Następny mecz z LZs Łaziska w Tomaszowie w niedzielę 30.03.2014r o godz. 14:00. Zbiórka o 13:00.

Treningi środa, piątek o 17:00
w czwartek o 17:00 trening juniorów.
w środę o 16:00 badania lekarskie zawodników.
Wraca liga
Po długiej zimowej przerwie wznawia rozgrywki Klasa A.
W najbliższą niedzielę czeka nas wyjazdowy mecz derbowy z GKS Iwiny. Jesienią na boisku w Tomaszowie po ciekawym meczu zwyciężyła drużyna Iwin 3-4.

14 kolejka A klasy
GKS Iwiny - GKS Tomaszów Bolesławiecki, niedziela 23 marca 2014r godz. 15:00, zbiórka w szatni o 13:45
GKS Tomaszów - GKS Gromadka 3-1, (0,0)
Wygrana w ostatnim sparingu z b-klasowym GKS Gromadka.
Porywisty wiatr przeszkadzał dziś obu drużynom i sprawił, że grą rządził przypadek.

Bomba x2
Kurlej

GKS TB
Bojanowski - Kaleta, Kizyma, M. Kubuś, Tur, Zarzycki (D. Kubuś), Sadowski, Bąk, Bomba (R. Szewczyk), Ł. Szewczyk, Kurlej (A. Kubuś)

trening wtorek, piątek o 17:00

Wygrana w Łące
GKS Tomaszów w przedostatnim sparingu przed rundą wiosenną wygrał z KS Łąka 1-3, (1-1)

bramki:
Mandżak, Sadowski, Kurlej (rz.k.)

Treningi we wtorek i piątek o 17:00 na boisku.
Zapraszamy także juniorów oraz wszystkich chętnych do gry w naszych barwach. Rozgrywki juniorów ruszają już na początku kwietnia.

Ostatni, siódmy sparing rozegramy na własnym boisku z GKS Gromadka w niedzielę o godz.11.00
Remis z Olszanicą
Remisem 3-3 zakończył się nasz piąty mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Olimpia - GKS 3-3, (1-0).

Do rozegrania pozostały jeszcze sparingi z KS Łąka oraz GKS Gromadka.

Treningi na boisku w środę i piątek o godz 17:00.

Mecz z KS Łąka w niedzielę 9 marca o godz 12:00 w Łące. Zbieramy się w szatni o 10:45.

Sparing z Olimpią Olszanica
Sparing z Olimpią Olszanica odbędzie się w sobotę o godz. 15:00 na boisku w Olszanicy. Zbiórka max o 14:00 w szatni.

treningi:
środa 18:00 sala
piątek 16:30 na boisku
GKS - Juniorzy BKS 3-1, (0-0)
Tomaszów wygrał z młodzieżową drużyną BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-1.

Następny sparing z Olimpią Olszanica. O miejscu i terminie poinformujemy po uzgodnieniu.

Najbliższy trening w środę o 18:00 na sali.
Chrobry - GKS 2-2
GKS Tomaszów w kolejnym meczu towarzyskim zremisował w Nowogrodźcu z Chrobrym 2-2.

Kolejny sparing rozegramy w sobotę na własnym boisku z występującymi w Lidze Dolnośląskiej Juniorów juniorami starszymi BKS Bobrzanie.

GKS Tomaszów - juniorzy starsi BKS Bolesławiec, sobota godz. 14:00

treningi:
środa 18:00, piątek 17:00
Sparing z Leśnikiem
Pogoda świetna, frekwencja w miarę, wynik też może być - drugi sparing zaliczony.

Tym razem w sobotnie popołudnie gościliśmy Leśnika Osiecznica. Wynik 3-2 dla GKSu.
W następny weekend mecz z Chrobrym Nowogrodziec. Sobota, godz. 14:00 w Nowogrodźcu. A trenujemy tak jak do tej pory: środa 18:00, piątek 17:00.
Sparing z Orlikiem Okmiany
Za nami pierwszy w tym roku mecz kontrolny. Na własnym obiekcie podejmowaliśmy Orlika Okmiany. Wynik korzystny, choć mało istotny. Goście grając jednym składem musieli się nieco namęczyć w starciu z rotujcą kadrą Gieksy. Na śniegu gra piłką nie wygląda najlepiej, ale na tą chwilę najważniejsza jest możliwość pobiegania.

GKS-Orlik 4-1, (2-0)
Budas x2, Zarzycki, Kurlej.

Trenujemy tradycyjnie: środa 18:00, piątek 17:00.
Aktualne terminarze i tabele
Seniorzy - Alniko A klasa gr III
Terminarz i tabela

Juniorzy A1 - III Liga Okręgowa