25 lipca, godz. 17:30 u siebie z GKS Raciborowice 2-3
01 sierpnia - u siebie z TS Parzyce o godz 17:00
08 sierpnia - Juniorzy BKS Bolesławiec
15/16 sierpnia - Chrobry Nowogrodziec
23 sierpnia - I kolejka A klasy

Zakończenie sezonu
W sobotni wieczór, przy okazji festynu wiejskiego, spotkaliśmy się aby posumować miniony sezon.
Po dobrej rundzie jesiennej i nieco trudniejszej wiośnie, kiedy to musieliśmy się borykać z problemami zdrowotnymi i kadrowymi, ostatecznie drużyna seniorów uplasowała się na 5 miejscu A klasowej tabeli. 39 punktów jest dorobkiem podobnym do uzyskanego rok wcześniej (42 punkty). Juniorzy w 20 meczach zgromadzili łącznie 30 punktów i zajęli 7 miejsce ze stratą zaledwie 3 punktów do miejsca piątego.

W imieniu zarządu i trenera składamy wszystkim zawodnikom serdeczne podziękowania za udział w treningach i poświęcenie na boisku. Wspólnie przeżyliśmy w tym sezonie lepsze i gorsze chwile, ale było kilka meczy, po których można śmiało powiedzieć - warto było. Dziękujemy kibicom i wszystkim, którzy wspierają nas na co dzień.
Pragniemy w tym miejscu gorąco podziękować Panu Bogdanowi Andrzejczak oraz Panu radnemu Józefowi Bram za dużą pomoc i wsparcie w organizacji zakończenia sezonu. Wielkie dzięki !

Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku, a już w połowie lipca wznawiamy treningi, na które zapraszamy wszystkich chętnych.
KS Stare Jaroszowice - GKS Tomaszów 3-2
W ostatniej klejce rozgrywek A klasy przegraliśmy z zespołem KS Stare Jaroszowice 3-2. Mecz był dość wyrównany. GKS prowadził po bramce Tomasza Budas. Gospodarze po dwóch trafieniach wyszli na prowadzenie. Na 2-2 wyrównał z rzutu wolnego Krzysztof Kurlej. Decydujące słowo należało jednak do Jaroszowic, którzy w sporym zamieszaniu pod bramką GKSu uzyskali trafienie na 3-2.

GKS
Hałka, Tur, Kurlej, M. Kubuś, Tomaszunas, Kaleta (R. Kubuś), Skóra, D. Kubuś (Marnicki), R. Szewczyk, Bojanowski (A. Kubuś), Budas

W sobotę w Raciborowicach odbędzie się Turniej seniorów o Puchar Wójta Gminy Warta Bolesławiecka. Początek o godz. 12:45
Zbiórka w szatni o 11:45

W tym tygodniu nie trenujemy

Rozkład jazdy
Trening:
środa, piątek o godz. 18:00

Juniorzy zbiórka na mecz w sobotę o godz. 14:00. Mecz u siebie z Majdanem
Seniorzy zbiórka na mecz w niedzielę o godz. 15:40. Mecz w Starych Jaroszowicach
GKS Tomaszów - Apis Jedrzychowice 2-4, (0-2)
Tomaszów w ubiegła niedzielę rozegrał ostatni w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Na 21 czerwca, godz. 17:00 wyznaczono ostatnią kolejkę A klasy, w której to zmierzymy się w Starych Jaroszowicach z miejscowym KS.
Mecz z Apisem ciekawy, zagrany z zaangażowaniem. Goście szybko uzyskali prowadzenie czym udokumentowali sporą przewagę w pierwszym kwadransie gry. Pózniej GKS nieco się otrząsnął i gra wyglądała lepiej. W jednej z akcji dobre dośrodkowanie otrzymał Wojtek Bojanowski, który wyprzedził interweniującego bramkarza. Niestety bramkarz staranował na przedpolu naszego zawodnika. Zamiast wybić piłkę trafił rękawicą w głowę i niemal znokautował naszego napastnika. Niestety sędzia uznała, że przewinienia jak i rzutu karnego nie było. Goście jeszcze przed przerwą wykorzystali naszą nieuwagę przy rzucie rożnym i podwyższyli na 0-2. Po zmianie stron GKS wyszedł na boisko odmieniony. Akcje zaczęły się zazębiać. Niestety to goście zdobyli znów bramkę. Piłka uderzona z dystansu odbiła się od słupka i wpadła w plecy interweniującego Mirosława Hałki, po czym prosto do siatki. Szybko odpowiedzieliśmy trafieniem po niezłej kontrze. Świetnie i z zimną krwią w tej akcji zachował się Tomasz Budas, który dostał piękne podanie od Andrzeja Skóry. Kilka minut pózniej było już 2-3. Znów szybka akcja, strzał Tomasza Budas i dobitka Daniela Mandżaka, który w tempie zamykał akcję. GKS zagrał niezłą drugą połowę. Apis po świetnej pierwszej części spotkania, myślał że dowiezie wynik na stojąco. Ogólnie niezły mecz, który z pewnością podobał się kibicom. W końcówce Apis podwyższył jeszcze na 2-4. Mimo przegranej pokazaliśmy sporo zaangażowania.

GKS
Hałka - Bąk, Kizyma, M. Kubuś, Tur, Kaleta (Paluch), Skóra, Mandżak, Tomaszunas, R. Szewczyk, Bojanowski (Budas)
trening:

juniorzy - zbiórka na mecz w sobotę o godz. 13:40, wyjazd do Brzeznika, mecz o 15:00

seniorzy zbiórka na mecz w niedzielę o godz. 13:00, mecz u siebie z Jedrzychowicami o 14:00
Rybak Parowa - GKS Tomaszow 3-1
To nie był najlepszy weekend w naszym wykonaniu.
Juniorzy w sobotę mimo wielu okazji bramkowych nie zdołali pokonać rówieśników z Ocic i ostatecznie przegrali 1-2.
Seniorzy tym razem zagrali słabo, a Parowa ambitnie, twardo i z determinacją. Tomaszów swoje kilka minut miał w pierwszej połowie zaraz po czerwonej kartce dla Białka. Animuszu starczyło jednak tylko na kwadrans gry. Wyrównał strzałem głową Daniel Mandżak, po rzucie rożnym wykonanym przez Rafała Szewczyka.
Gospodarze po przerwie wyszli na prowadzenie. Tomaszów próbował doprowadzić do wyrównania i były ku temu okazje. W ostatnich minutach goście zagrali ofensywnie, niestety nie udało się wyrównać, a na domiar złego gospodarze w ostatniej minucie gry skonstruowali niezłą kontrę i ustalili wynik na 3-1.

GKS
Hałka - D. Tur, Kizyma, M. Kubuś, Bąk, R. Szewczyk, Skóra, Mandżak, Kaleta (Tomaszunas), D. Kubuś (Bojanowski), Budas
W piątek nie trenujemy.
W sobotę juniorzy zbiórka o 14:00 mecz u siebie z Ocicami
W niedzielę seniorzy zbiórka o 13:30 mecz w Parowej o 15:00
GKS Tomaszów - LZS Zaręba 9-0, (3-0)
Nasi zawodnicy wysoko, bo 9-0 pokonując LZS Zaręba, zrobili kibicom świetny prezent na 65-te urodziny klubu.
Goście stwarzali opór do około 30stej minuty, kiedy to wynik otworzył strzałem z rzutu wolnego Czesław Kizyma. Chwilę pózniej trzy świetne okazje miał Wojtek Bojanowski. Wypracował jednak sytuację o której Olaf Kaleta precyzyjnie przymierzył i posłał piłkę nad bramkarzem. Jeszcze przed przerwą na 3-0 podwyższył Andrzej Skóra.
W drugiej połowie grali już tylko gospodarze. Trafienia dołożyli dwukrotnie Rafał Szewczyk, po raz drugi Andrzej Skóra, Dawid Tur, Arkadiusz Kubuś oraz w ostatniej minucie Marcin Kubuś.
Wszyscy zawodnicy zasłużyli na słowa uznania, widać było chęci do gry.

W meczu o punkty ostatnio zdobyliśmy więcej niż 7 bramek 26.10.2003r (11-3 z Grom Udanin). Dzisiejsza wygrana pozwoliła nam na utrzymanie 4 lokaty. Brawo!

Bramki: Skóra x2, R. Szewczyk x2, Kizyma, Kaleta, A. Kubuś, Tur, M. Kubuś

za tydzień wyjazd do Parowej. Mecz o 15:00

GKS
Hałka (K. Sudół) - Kaleta (Rejman), Kizyma, M. Kubuś, D. Tur, R. Szewczyk, Mandżak, Skóra (Tomaszunas), Bąk, Bojanowski (A. Kubuś), D. Kubuś

Zdjęcia można obejrzeć na naszym profilu facebookowym TUTAJ

trening
środa, piątek o 18:00
GKS Iwiny - GKS Tomaszów 1-3, (0-1)
W sobotnim meczu seniorzy wygrali z GKS Iwiny 1-3. Wynik otworzył z rzutu karnego Czesław Kizyma podyktowanym po faulu na Wojtku Bojanowskim. Kolejne trafienia dołożył w drugiej połowie Rafał Szewczyk po dwóch indywidualnych akcjach. Gospodarze próbowali uderzać z dystansu, jednak na uwagę zasługuje świetna forma Mirka Hałki. Gdy wydawało się już, że mecz zakończy się bez straty gola, Iwiny w ostatniej minucie zdobyły honorowe trafienie.
Za tydzień z LZS Zaręba.
Serdecznie dziękujemy Radnemu p. Marcinowi Kowal i p. Janowi Kopeć za organizację pomeczowego grilla.

GKS Tomaszów
Hałka - Bąk, Kizyma, M. Kubuś, Kopeć, R. Szewczyk, Skóra, Mandżak, Kaleta (Kiełbik), Tur (Paluch), Bojanowski (A. Kubuś)
rezerwa: Tomaszunas, Sudół, D. Kubuś

trening środa i piątek o 18:00

w niedzielę mecz z LZS Zaręba o godz. 14:00. Zbiórka o 13:00
juniorzy w sobotę nie grają - pauza

Trening: środa, piątek o 18:00

Mecz seniorów w Iwinach, w sobotę o 17:30. Zbiórka o 16:15

Mecz juniorów z uwagi na zawody OSP tym razem w niedzielę o 15:00 z Piastem Wykroty. Zbiórka o 14:00