Kwiecień 19 2024 04:29:31
GKS Tomaszów - Sparta Zebrzydowa 2-3, (0-1)
Kibice w Tomaszowie Bolesławieckim obejrzeli ciekawe spotkanie. Pierwsza połowa z przewagą Sparty, którą udokumentowała jednym trafieniem po błędzie GKSu.
W drugiej połowie goście szybko podwyższyli na 0-2 po rzucie karnym podyktowanym za przypadkową rękę obrońcy Tomaszowa. Gospodarze zdołali się jednak otrząsnąć i doprowadzić do wyrównania 2-2. Dwie bramki i obie z głowy zdobył Łukasz Bomba. Szczególnie godna uwagi była bramka wyrównująca, zdobyta po równie świetnym dośrodkowaniu Krzysztofa Kurleja. Goście mieli jeszcze jedną jedenastkę. Zmów po przypadkowej ręce w polu karnym Tomaszowa. Tym razem jednak dobrze interweniował Mirosław Hałka. Sparta zdołała jeszcze wyjść na prowadzenie po dobrze wykonanym rzucie rożnym i wynik 2-3 utrzymał się do końca spotkania.
Przed nami kolejne trudne spotkania: Górnik, Victoria i Gromadka. Najbliższe już w niedzielę o godz. 15:00 w Węglińcu z miejscowym Górnikiem. Zbiórka o 13:30.

Świetnie za to zagrali w sobotę juniorzy, którzy pokonali w Wykrotach Piasta 1-2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Wojciech Bojanowski. Następny mecz u siebie w sobotę o 15:00 z Jawą Otok.

GKS
Hałka - Bąk (D. Kubuś), Kizyma, M. Kubuś, Tur, Kaleta (Paluch), Skóra, Mandżak, Tomaszunas, Bomba, Kurlej

treningi:
wtorek i piątek o 18:00

juniorzy zbiórka na mecz w sobotę o 14:00
seniorzy zbiórka na mecz w niedzielę o 13:30
LZS Łaziska - GKS Tomaszów 0-3, (0-3)
GKS wygrał 0-3 w Łaziskach
W 15 minucie wynik otworzył Krzysztof Kurlej. Kilkanaście minut później było już 0-2. Dobry odbiór Daniela Mandżaka, a następnie zagranie do Kurleja, który trafia z niemal tego samego miejsca co za pierwszym razem. Trzecia bramka wypracowana przez Łukasza Bombę. Po faulu na nim sędzia wskazał 11 metr a pewnie wyegzekwował go Krzysztof Kurlej. W drugiej połowie oddaliśmy nieco inicjatywy gospodarzom, chwilami broniąc się całym zespołem. Na tyle jednak skutecznie, że korzystny wynik 0-3 utrzymujemy do końca. Brawo! Przed nami trudny mecz ze Spartą.

GKS:
Hałka - Paluch (Kiełbik), Kizyma, M. Kubuś, Tur, Tomaszunas (Kowal), Skóra, Mandżak (D. Kubuś), Kaleta, Kurlej, Bomba

bramki: Kurlej x3

treningi: wtorek, piątek o 18:00

mecz juniorów: sobota, wyjazd do wykrot. Zbiórka o 13:40
mecz seniorów: w niedzielę o 11:00. Zbiórka o 10:00
GKS Tomaszów - Rybak Parowa 6-1, (2-1)
GKS Tomaszów - Rybak Parowa 6-1, (2-1).

Seniorzy wygrywają w drugiej kolejce rozgrywek. Mecz był zacięty w 1 połowie. Wynik spotkania otworzył Łukasz Bomba, a na 2-0 podwyższył Andrzej Skóra. Goście zdołali odpowiedzieć strzałem z głowy Machacza.
Po zmianie stron słońce paliło niemiłosiernie a tempo gry wyraznie spadło. Więcej chęci mieli gospodarze, którzy wykorzystali cztery okazje i zmarnowali kilka kolejnych. Do bramki rywali trafił dwukrotnie Krzysztof Kurlej, a także Wojciech Bojanowski i po świetnym strzale Dawid Tur. Solidnie tym razem zaprezentowała się cała drużyna. Za tydzień wyjazd na ciężkie boisko do Łazisk i z pewnością nie będzie tak łatwo.

trening środa, piątek o 18:00
zbiórka w niedzielę o 12:50, mecz o 14:00

GKS
Hałka, Kaleta (Bojanowski), M. Kubuś, Bąk, Tur, Tomaszunas, Skóra, Mandżak, D. Kubuś (Budas), Bomba (Kiełbik), Kurlej
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
ZAWIADOMIENIE

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE
CZŁONKÓW GMINNEGO KLUBU SPORTOWEGO
„TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI”

Zarząd Gminnego Klubu Sportowego „Tomaszów Bolesławiecki” zawiadamia członków klubu, iż 02.09.2015r o godz. 19:30 - I termin (06.09.2015r o godz. 16:15 - II termin) w sali CAW w Tomaszowie Bolesławieckim nr 100a, odbędzie się

6. Dyskusja
7. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla ustępującego Zarządu, podjęcie uchwały
8. Wybory władz Klubu: Zarządu, Komisji Rewizyjnej.
9. Wolne wnioski.
10. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji.
11. Zakończenie zebrania.
Informacje
Najbliższy trening w piątek o 18:00.
W niedzielę mecz seniorów u siebie o godz. 12:00 z Rybakiem Parowa. Zbiórka o 11:00

Mecz juniorów we wtorek o 15:00 w Brzeźniku. Zbiórka o 13:30

Zdjęcia z meczu kawalerowie - żonaci można zobaczyćTUTAJ

KS Łąka - GKS Tomaszów 4-5, (0-1)
Tomaszów na inaugurację przywiózł 3 punkty z Łąki. Mecz wyrównany, pełen dramaturgii, trzymający kibiców w niepewności do samego końca.
Świetnie zaczął GKS. Asystę Krzysztofa Kurleja wykorzystał Łukasz Bomba i było 0-1. Zawodnik ten w bardzo dobrym stylu powrócił do Tomaszowa po rocznym wypożyczeniu. Gopodarze wyrównali za sprawą Pabisza, wcześniej nie wykorzystując znakomitej okazji - obronił Hałka). Remis do przerwy 1-1. W drugiej odsłonie znów dobrze zachował się Bomba, który wywalczył rzut karny. Obrońca Łąki zatrzymał piłkę ręką w polu karnym. Jedenastkę pewnie wyegzekwował Krzysztof Kurlej. Kolejne dwie bramki to popis Krzysztofa Kurleja. Najpierw gol po rajdzie przez pół boiska, następna - lob nad bramkarzem. Przy stanie 1-4 coś się jednak zacięło i do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Pierwszym ostrzeżeniem była bramka na 2-4. Za klika minut bramka kontaktowa i zrobiło się 3-4. Łąka poczuła że może odwrócić losy spotkania. Na pięć minut przed końcem było już 4-4. GKS jednak zdołał się pozbierać i w 89 Kurlej z dość ostrego kąta ustalił wynik na 4-5. Mecz bardzo wyrównany, z wieloma bramkami. Kibice nie mogli narzekać na nudę.

GKS
Hałka - Tur, Bąk, M. Kubuś, Tomasznas, Kaleta, D. Kubuś (Kiełbik)[Sudół], Skóra, Mandżak, Kurlej, Bomba (Bojanowski)

środa, piątek o godz. 18:00

W niedzielę ruszają rozgrywki A klasy. Mecz w Łące o godz. 11:00. Zbiórka w szatni o 9:30

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry na treningi! Pierwszy mecz juniorów już 1 września.

Treningi, sparingi
Trening środa, piątek o 18:00 sparingi: - u siebie w sobotę 08 sierpnia o godz 11:00 z Juniorami Starszymi BKS Bolesławiec wynik 1-4 dla JS BKS - u siebie w piątek 14 sierpnia o godz. 18:30 z Chrobrym Nowogrodziec wynik 2-2
Piknik sportowy
Rozkład jazdy
Treningi środa, piątek o 18:00

Sparing w sobotę 01 sierpnia - u siebie z TS Parzyce - wynik 6-3
Terminarz A klasy
Na naszej stronie można już się zapoznać z terminarzem rozgrywek A klasy. Początek rozgrywek 23 sierpnia. Na inaugurację czeka nas wyjazd do Łąki, gdzie na wiosnę sromotnie przegraliśmy 6-0.

Awans do klasy okręgowej uzyskał Apis Jędrzychowice, natomiast do serie B spadły LZS Zaręba i GKS Iwiny.
Z klasy okręgowej do naszej grupy trafił zespół Victorii Ruszów. Po rocznej przerwie do serie A powróciła ekipa LKS Ocice. Drugim zespołem, który awansował z B klasy jest TS Parzyce, który to zwyciężył w meczu barażowym z LZS Bratków.

Cały terminarz dostępny jest w zakładce: Seniorzy > tabela > terminarz