Sierpień 04 2020 01:06:15
Kolejny dobry mecz juniorów
Juniorzy wczoraj wygrali z Jawą Otok 2-3
Przegrywaliśmy 1-0. Wyrównał w 28 minucie z rzutu wolnego Dawid Tur. Tuż po przerwie wychodzimy na prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystuje Mateusz Rejman. Gospodarze w 70 minucie doprowadzają do remisu, jednak Patryk Kiełbik indywidualną akcją ustala wynik na 2-3. Dzięki wygranej przesuwamy się o jedno oczko w górę tabeli - na 5 miejsce.

bramki:
D. Tur, M. Rejman, P. Kiełbik

Rozkład jazdy
Trening środa, godz. 18:00

Uwaga:
mecz klasy terenowej juniorów Jawa Otok - GKS Tomaszów w piątek 01.05.2015r. o godz. 11:00. Zbiórka o godz. 9:40.

mecz A klasy GKS Tomaszów - Górnik Wegliniec w niedzielę 03.05.2015r. o godz. 14:00. Zbiórka o 13:00

Wygrana juniorów z LKS Kraśnik Dolny
Dobry mecz juniorów i pierwsza wygrana na wiosnę. Hattrick Wojtka Bojanowskiego i 3-1 dla Tomaszowa w meczu z LKS Kraśnik Dolny. Goście prowadzili 0-1 ale szybko zdołaliśmy wyrównać. Jeszcze przed przerwą wychodzimy na prowadzenie. Po zmianie stron niezły rajd Sebastiana Kowal przez pół boiska, niestety strzał niecelny. Goście też mieli swoje okazje. Losy meczu rozstrzygnęły się na kilka minut przed końcem. Dobre wyjście stopera Mateusza Rejman i zagranie do Wojtka, który lobuje bramkarza. W piątek wyjazd do Otoku. W meczu zadebiutowali Mikołaj Gapiński i Adrian Zawada.

Sudół, Kołodziej (Kowal), Rejman, Bieliński, A. Borawski, P. Kubuś, D. Kubuś, Kiełbik (P. Bojanowski), Gapiński (Zawada) Ł. Kubuś (Burek), W. Bojanowski
GKS Tomaszów -Chrobry Nowogrodziec 1-1, (0-0)
Mimo kłopotów kadrowych GKS remisuje z Chrobrym Nowogrodziec. Kolejny mecz bez porażki. Dużo walki i zaangażowania całej drużyny, trapiące kontuzje i wymuszone zmiany, a na osłodę wspaniałe trafienie nożycami Andrzeja Skóry. Tak jednym zdaniem można by podsumować te zawody.

Za tydzień jedziemy do Łąki.

Hałka - Kaleta, Kizyma, M. Kubuś, Bąk, Ł. Szewczyk (Kiełbik), Skóra, Mandżak, R. Szewczyk, Bojanowski (Marnicki), Kurlej (Kopeć)

bramka dla GKS:
A. Skóra

treningi:
wszyscy środa i piątek o godz. 18:00

zbiórka juniorów w sobotę o godz 14:00. Mecz u siebie z LKS Kraśnik Dolny
zbiórka seniorów w niedzielę o 9:30. Mecz w Łące o 11:00
Sparta Zebrzydowa - GKS Tomaszów 1-3, (1-0)
Seniorzy wygrywają w Zebrzydowej 1-3.

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie lepsi byli gospodarze. Gola strzelili nieco przypadkowego, ale mieli więcej świetnych okazji by wygrywać wyżej. Wilk najwyraźniej próbując dośrodkować strzelił nie do obrony. Tomaszów przetrzymał dalszy napór. Po zmianie stron goście szybko wyrównali i przejęli inicjatywę. Żadnej z bramek nie zdobyli po akcji. Wszystkie padły po stałych fragmentach: pierwszą świetnie uderzył głową Mandżak po wrzucie z rzutu wolnego Kizymy, do tego druga i trzecia bezpośrednio – Kizyma pięknie przymierzył z rzutu wolnego w samo okienko, a Kurlej popisał się wyjątkowo rzadkim golem: trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. W końcówce Sparta poderwała się jeszcze, ale bez efektu. 3 punkty pojechały do Tomaszowa.

bramki:
Mandżak, Kizyma, Kurlej - dla GKS
Wilk dla Sparty

Hałka, Bąk, Kizyma, M. Kubuś, Kaleta, R. Szewczyk, Mandżak, Skóra, Ł. Szewczyk (Kiełbik), Kurlej (A. Kubuś), Budas (Marnicki)
Rozkład jazdy
Zapraszamy na treningi wszystkich chętnych. Zapewniamy buty do gry, sprzęt treningowy, dowóz na mecze oraz ubezpieczenie NW. Już w sobotę pierwszy mecz juniorów

Treningi w najbliższym tygodniu:

juniorzy
środa godz 17:00
piątek godz 18:00

seniorzy
środa godz 18:00
piątek godz 18:00

Zbiórka na mecz juniorów w sobotę o 13:35. Wyjazd

Zbiórka na mecz seniorów w niedzielę o 9:30. Wyjazd
Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny, pogody w sercu i na dworze, suto zastawionych stołów, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny życzy
Zarząd klubu GKS Tomaszów Bolesławiecki
Odwołane mecze piątkowe
Komisja Gier OZPN Jelenia Góra z uwagi na złe warunki atmosferyczne odwołuje kolejkę rozgrywek z 03.04.2015 r. (piatek) dla następujących grup młodzieżowych z podaniem nowego terminu dla tej kolejki.

Klasa Terenowa Juniorów grupa III - kolejka 03.04.2015 r. - przełożona na 20.06.2015 r. (sobota) godz. 15.00

trening w środę.
GKS Tomaszów -LZS Łaziska 1-1, (0-1)
Na początek skromny remis na własnym boisku z LZS Łaziska.

Pierwsza połowa z przewagą gości. Zdobyli prowadzenie ale równie dobrze mogli dołożyć kolejne trafienie. GKS miał niezłą okazję do wyrównania strat po akcji Tomasza Budas z Krzysztofem Kurlejem. Piłka minimalnie minęła bramkę.
Po zmianie stron okres wyrównanej gry. Wreszcie dość szczęśliwie Tomasz Budas strzela na remis. Próba dośrodkowania i piłka wpada bramkarzowi za kołnierz. Trafienie dodaje skrzydeł gospodarzom zaś Łaziska słabną z każdą minutą. W kilka minut stwarzamy więcej okazji bramkowych niż w całym spotkaniu. Trafienie w słupek, w spojenie po rzucie wolnym, strzał z głowy po rożnym, czy strzał po akcji prosto w bramkarza to sytuacje w których każda mogła dać zwycięstwo. W przekroju całego meczu remis sprawiedliwy choć pewnie nie satysfakcjonuje w pełni żadnej ze stron. W końcowych minutach meczu oficjalnie zadebiutował w rozgrywkach A klasy Patryk Kiełbik. Kolejny mecz seniorów po świętach, 12 kwietnia ze Spartą Zebrzydowa.
bramka dla GKSu: T. Budas

Hałka, Paluch, Kizyma, M. Kubuś (Kiełbik), Kaleta, Bojanowski, Bąk, Mandżak, R. Szewczyk, Kurlej, Budas

rezerwa: Sudół, A. Kubuś

trening juniorów w środę o 17:00,
trening seniorów w środę o 18:00
Ruszają rozgrywki
W niedzielę rusza runda wiosenna A klasy. GKS Tomaszów gra na własnym boisku z LZS Łaziska o godz 14:00. Zbiórka o 13:00.

Przypominamy o treningach i zapraszamy szczególnie juniorów oraz wszystkich chętnych do gry w drużynie juniorów w środę o 17:00. W piątek pierwszy mecz juniorów z Majdanem Bolesławice.

Zmiana rozkładu treningów
Trening juniorów w środę o 17:00

Treningi
seniorzy: środa, piątek 18:00