Kwiecień 25 2024 14:33:14
LKS Ocice - GKS Tomaszów 1-4 (0-3)
Świetna seria seniorów trwa nadal! W 10 kolejce wygrali z Ocicami 1-4.
Niezłą skutecznością tego dnia popisał się Marcin Kubuś, który zdobył dwie bramki po stałych fragmentach gry. Kolejne trafienie dorzucił Krzysztof Kurlej. Gospodarze po przerwie odpowiedzieli bramka na 1-3 po wrzutce z autu. Jeszcze w tej samej minucie Krzysztof Kurlej ustalił wynik na 1-4.
Gratulacje dla całej drużyny, która zagrała pewnie, mimo osłabień spowodowanych brakiem kontuzjowanego Dawida Tur oraz Łukasza Kopeć.
Juniorzy grali w sobotę z liderem z Gromadki. Sił starczyło na 1 połowę po której był remis 2-2. W drugiej przeważali lepsi fizycznie (starsi) goście i ostatecznie wygrali 2-8.

W niedzielę 1 listopada nie ma rozgrywek. Najbliższy mecz A klasy 8 listopada o godz. 12:00 w Tomaszowie z TS Parzyce.

treningi we wtorek i piątek o 18:00

GKS
Hałka - Bąk, Kizyma, M. Kubuś, Tomaszunas, D. Kubuś (Kiełbik), Skóra, Mandżak, Bojanowski (Paluch), Kurlej (R. Szewczyk), Budas (Rejman)

GKS Tomaszów - Chrobry Nowogrodziec 4-1, (3-0)
Kolejny świetny występ seniorów, którzy pokonali u siebie Chrobrego Nowogrodziec 4-1.
W ostatnich 3 meczach ligowych pomiędzy obiema drużynami padał remis. Remisowaliśmy także w sparingach.

Na prowadzenie GKS wyszedł po strzale Krzysztofa Kurleja - asysta Dawida Kubuś. Na 2-0 podwyższył Dawid Tur, a tuż przed przerwą Krzysztof Kurlej świetnie na 3-0. W 2 połowie pierwsze trafienie w seniorach zaliczył Patryk Kiełbik. Super Panowie!

W czołówce tabeli ciasno. Stawka wyrównana. Pierwszy mecz przegrał lider z Parzyc. Stare Jaroszowice wygrały 4-0 z Łaziskami i wyprzedziły nas lepszym dorobkiem bramkowym (jedną bramką).
Juniorzy w sobotę minimalnie przegrali z Ocicami 2-3.

GKS
Hałka - Tomaszunas, Kizyma, M. Kubuś, Kopeć, Bojanowski (Kiełbik), Skóra, Mandżak, Tur, Kiurlej, D. Kubuś (Kowal)

najbliższy trening: wtorek i czwartek o 17:30

zbiórka na mecz juniorów w sobotę o 14:00, mecz u siebie z Gromadką o 15:00
zbiórka na mecz seniorów w niedzielę o 11:30, wyjazd do Ocic, mecz o 13:00
LZS Brzeznik - GKS Tomaszów - 0-3 (0-1)
Kolejne punkty seniorów Tomaszowa.
W pierwszej połowie GKS stworzył kilka groznych sytuacji bramkowych ale raził nieskutecznością. Przewagę udokumentował Andrzej Skóra, pewnym strzałem wykorzystując dośrodkowanie. Ten sam zawodnik podwyższył po zmianie stron na 0-2. Wynik ustalił po niezłej kontrze Krzysztof Kurlej - asysta Tomasza Budas. Dobry mecz i spokojne zwycięstwo.. no i znów nie tracimy bramki. Z dobrej strony między słupkami zaprezentował się Krystian Sudół, jak i cała defensywa. Przed nami mecz z Chrobrym Nowogrodziec.

GKS
Sudół - Tomaszunas (Paluch), Bąk, M. Kubuś, Kopeć, D. Kubuś (Bojanowski), Mandżak (Kiełbik), Skóra, Tur, Kurlej (Rejman), Budas (Kowal)

treningi: wtorek, piątek o 17:30

zbiórka na mecz juniorów w sobotę o 13:40, mecz o 15:00 w Ocicach
zbiórka na mecz seniorów w niedzielę o 11:00, mecz o godzinie 12:00 u siebie z Chrobrym

GKS Tomaszów -GKS Gromadka 4-0, (3-0)
Seniorzy w niemal optymalnym składzie (zabrakło kontuzjowanych Olafa Kalety i Łukasza Bomby oraz Łukasza Palucha) pokonali u siebie GKS Gromadkę 4-0. Znów zdobywamy 4 bramki, tym razem jednak nie tracąc żadnej. Świetnie, tak grający Tomaszów chce się oglądać! Wygrana pozwoliła nam awansować na 2 miejsce w tabeli.

bramki: Marcin Kubuś, Tomasz Budas i dwukrotnie z rzutu karnego Krzysztof Kurlej

GKS
Hałka - Kopeć, Tomaszunas (Kiełbik), Kizyma, M.Kubuś, Bąk, Tur (D. Kubuś), Skóra, Mandżak (Bojanowski), Budas (Sudół) Kurlej

trening: wtorek i piątek o 17:30

Rozkład jazdy
trening w piątek o 17:30

juniorzy zbiórka w sobotę o 13:30, wyjazd do Osiecznicy, mecz o 15:00
seniorzy zbiórka w niedziele o 11:00, mecz u siebie o 12:00 z GKS Gromadka
Victora Ruszów - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-4, (0-3)
Seniorzy GKSu zafundowali kibicom prawdziwy dreszczowiec. Po dobrej pierwszej połowie prowadzili w Ruszowie 0-3 po dwóch bramkach Wojtka Bojanowskiego i jednej Dawida Tura. Była jeszcze jedna świetna okazja na podwyższenie prowadzenia. Potem do głosu doszli gospodarze. W 55 minucie było już 2-3, a za kilkanaście minut remis 3-3. Ostatnie słowo należało do Tomaszowa. Po faulu na Łukaszu Szewczyku sędzia podyktował rzut wolny. Dobra wrzutka Czesława Kizymy i w zamieszaniu bramkę zdobywa Dawid Kubuś. Daliśmy radę. Brawo dla całej drużyny!

GKS
Hałka - Ł. Kopeć, Kizyma, M. Kubuś, Bąk (Kowal), Tur, Skóra, Mandżak (Ł. Szewczyk), Tomaszunas (Kiełbik), Bojanowski (Rejman), D. Kubuś (Sudół)

trening wtorek, piątek o 17:30
trening - piątek o 18:00

zbiórka na mecz juniorów w sobotę o 13:40, mecz w Nowej o 15:00
zbiórka na mecz seniorów w niedzielę o 13:20, wyjazd 13:45, mecz w Ruszowie o 15:00

Nie żyje Lesław Tomaszunas
ŻałobaPogrążeni w smutku, z przykrością informujemy, że w piątek, 18.09.2015 roku, zmarł zasłużony, wieloletni były piłkarz naszego klubu, śp. Lesław Tomaszunas. Odszedł człowiek, który zawsze był związany z naszą drużyną. Zostawiał serce na boisku, a pasję do piłki zaszczepił swojemu synowi Tomaszowi. Ostatni raz spotkaliśmy się na meczu kawalerowie –żonaci w związku z 65-leciem klubu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Zarząd i zawodnicy GKS Tomaszów Bolesławiecki łączą się w bólu z rodziną zmarłego i składają najszczersze wyrazy współczucia.
Uroczystość żałobna odbędzie się we wtorek 22.09.2015r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Tomaszowie.
Górnik Węgliniec - GKS Tomaszów 2-1
Tomaszów przegrał z Górnikiem 2-1.

Mecz wyrównany, tracimy bramkę na 2-1 w ostatniej minucie spotkania. Około 30 minut gramy w 10 po dwóch żółtych kartkach dla jednego z naszych zawodników. Przy stanie 1-1 sędzia nie uznał bramki zdobytej przez Olafa Kaletę, dopatrując się wcześniej faulu w zamieszaniu podbramkowym. Szkoda, bo mozna było wrócić chociaż z 1 punktem.
Juniorzy wygrali z Jawą
Kolejny dobry występ juniorów, którzy wygrywają u siebie z Jawą Otok 4-2. GKS przegrywał 0-1. Szybko trafieniem na 1-1 odpowiedział Patryk Kiełbik - strzelił głową po wrzutce Wiktora Bielińskiego. Jawa przed przerwą znów wyszła na prowadzenie. Wyrównał wprowadzony w drugiej połowie Wojtek Bojanowski. Gdy wydawało się że spotkanie zakończy się remisem, bramkę w debiucie zdobył Mateusz Markowski. Wynik w doliczonym czasie ustalił Bojanowski, wykorzystując błąd obrony.
Pierwszy występ w drużynie zaliczył także Adrian Dudek. Brawo dla całej drużyny! Za tydzień wyjazd do Nowej.