Wrzesień 23 2019 06:26:47
GKS Tomaszów - GKS Gromadka 3-1
Do przerwy lepsze wrażenie sprawiali goście. Ta część gry zakończyła się bezbramkowo ale to Gromadka była bliżej objęcia prowadzenia. W drugiej odsłonie do głosu doszedł Tomaszów. Wynik otworzył Rafał Szewczyk, który zdecydował się na strzał z okołu dwudziestu metrów. Piłka skozłowała przed bramkarzem zupełnie go myląc. Potem kolejne trzy świetne okazje dla gospodarzy i skuteczność jak Milika w meczu z Kazachami. Wydawało się że mecz jest już pod kontrolą, Niestety w 66 minucie Gromadka po strzale Snopka wyrównuje i wraca do gry. Niecały kwadrans później rzut wolny dla gospodarzy wykonuje Krzysztof Kurlej. Mocny strzał i 2-1 dla Tomaszowa. Wynik meczu ustalił Daniel Mandżak, który wykorzystał prostopadłe podanie i uprzedził wychodzącego bramkarza Gromadki. Ostatecznie 3-1 i zasłużona wygrana mimo pewnych osłabień kadrowych.
Juniorzy cały mecz w Kraśniku rozgrywali w 10. Dzielnie walczyli przez całą pierwszą połowę, którą zremisowali 1-1. Niestety w drugiej części meczu zabrakło siły i zmienników i ostatecznie wysoko przegrali 8-2. Obie bramki dla GKSu zdobył Mateusz Markowski. Szkoda że zabrakło zawodników którzy zagrali w pierwszym meczu.

GKS
Hałka, Kaleta, Szewczyk, Kubuś, Kopeć, Szewczyk, Mandżak, Kurlej, Sudół (86' D.Kubuś), Budas, Bojanowski (70' Gabor)

trening piątek o 18:00

Juniorzy zbiórka w sobotę o 10:00. Mecz o 11:00 z Piastem Wykroty
Seniorzy zbiórka w sobotę o 15:30. mecz o 17:00 w Łące.

Informacja
Seniorzy zbiórka w sobotę o 12:00 mecz w Tomaszowie o 13:00 z GKS Gromadka

Juniorzy zbiórka w niedzielę o 13:50. Wyjazd do Kraśnika, mecz o 15:00
LKS Ocice - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-5 (1-1)
W drugiej kolejce sezonu 2016/2017 seniorzy GKS Tomaszów Bolesławiecki wygrali w Ocicach z tamtejszym LKS 3-5.
Spotkanie rozpoczęło się po myśli gości, bo już w 3 minucie uzyskali prowadzenie. Zagranie Olafa Kalety pewnie wykorzystał Krzyszof Kurlej. Ten sam zawodnik miał okazję do podwyższenia rezultatu z rzutu karnego, po faulu na Danielu Mandżak. Świetnie jednak spisał się bramkarz gospodarzy i wynik nie uległ zmianie. Okazję miał także Krystian Sudół. Tuż przed przerwą gospodarze wykorzystali opieszałość GKSu i strzelili "do szatni" wyrównującą bramkę.
Mobilizacja w szatni przyniosła błyskawiczny skutek bo w pierwszych 5 minutach drugiej połowy Tomaszów strzelił 2 bramki. Najpierw zrehabilitował się Kurlej, a potem strzelanie rozpoczął Andrzej Skóra, który w dalszej części gry skompletował hat tricka. (chociaż jedna z bramek mogła mogła by zostać uznana za trafienie Grzegorza Gabora, debiutującego w naszej ekipie w oficjalnym meczu). Gospodarze w końcówce spotkania odpowiedzieli jeszcze dwoma trafieniami. Punkty jednak pojechały do Tomaszowa.

GKS
Hałka - Bojanowski, Bąk, Kubuś, Kaleta, Skóra, Z Szewczyk (Witowski) , R Szewczyk (Rejman), Kurlej, Sudół (Gabor)

treningi:
środa, piątek o 19:00

w czwartek mecz juniorów, zbiórka o 16:00
Informacje

Trening w środę o 18:30

Zbiórka na mecz A klasy w niedzielę o godz. 11:30 w szatni. Wyjazd do Ocic, mecz o godz. 13:00

1 września godz. 17:00 startują rozgrywki juniorów
GKS Tomaszów - LZS Brzeźnik 2-3
W pierwszym meczu sezonu 2016/2017 Tomaszów przegrał na własnym boisku z LZS Brzeźnik 2-3.

Aktualizacja 26.08.2016r.:
Wydział Dyscypliny OZPN jelenia Góra zweryfikował wynik meczu na 3-0 ze względu na grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie LZS Brzeźnik.

GKS
Hałka - Kaleta, Kizyma, Kubuś, Bąk, Paluch (Bojanowski), Szewczyk, Skóra, Szewczyk, Sudół (Rejman), Kurlej

trening w poniedziałek o 19:00
Treningi
W najbliższym tygodniu trenujemy: środa o 19:00, piątek o 18:00

W sobotę 1 kolejka A klasy
Mecz GKS Tomaszów- LZS Brzeznik 20.08.2016 o godz. 18:00. Zbiórka w szatni o 17:00

1 września ruszają rozgrywki klasy terenowej juniorów.
Puchar Polski

Mecz Pucharu Polski:
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Piast Wykroty 1-3

Relacja z meczu oraz zdjęcia na portalu istotne.pl Link

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach.
Treningi
Trening w piątek 29 lipca o godz. 19:00.

Sparing 31 lipca z Czarnymi II Rokitki: wynik 1-3 dla GKSu.
bramki: Kurlej x2, Sudół

Sprawozdanie z obozu sportowego
Sprawozdanie z realizacji projektu pn.
Zakup sprzętu treningowego oraz organizacja obozu sportowego młodzieży GKS Tomaszów Bolesławiecki

Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" zakończył realizację projektu p.n.: „Zakup sprzętu treningowego oraz organizacja obozu sportowego młodzieży GKS Tomaszów Bolesławiecki”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź w wysokości 4.000 zł brutto.

Cały projekt kosztował 4.725,59zł a pozostała kwota pokryta została ze środków własnych klubu, pochodzących z dotacji otrzymywanej na działalność statutową z Gminy Warta Bolesławiecka.
Obóz sportowy został zorganizowany w dniach 01-03 lipca b.r.. ...
Terminarz A klasy
Znamy już skład A klasy w sezonie 2016/2017 oraz terminarz spotkań. Rozgrywki rozpoczynają się 20-21 sierpnia. W pierwszej kolejce zagramy u siebie z LZS Brzeźnik. W tym sezonie będzie możliwość gry także w soboty.
W lidze zobaczymy reaktywowany BKS Bobrzanie Bolesławiec. Beniaminkowie to GKS Iwiny, LKS Kraśnik Dolny i LZS Niwnice. Spadkowicz z klasy okręgowej - Leśnik Osiecznica. Niestety nie zagramy w tym sezonie na świetnej murawie w Ruszowie. I to nie dlatego że się popsuła - Victoria została przesunięta do grupy II A klasy.

Pełny terminarz już niebawem na naszej stronie.
Zbigniew Szewczyk w GKSie
Informujemy, że w prowadzeniu drużyny seniorów w sezonie 2016/2017 pomoże nam Pan Zbigniew Szewczyk. Osoba doskonale znana w środowisku piłkarskim - w trakcie kariery zawodniczej rozegrał około 150 meczy w II Bundeslidze i blisko 200 meczy w Ekstraklasie, a także zdobył Mistrzostwo Polski z Zagłębiem Lubin. Występował m.in. w takich klubach jak Zagłębie Lubin, SV Meppen, Tennis Borussia Berlin czy KS Polkowice.

Terminy treningów podamy niebawem.

Zgłosiliśmy drużynę do rozgrywek Pucharu Polski - mecz I rundy 6 sierpnia br.

Rozgrywki klasy A rozpoczną się 21 sierpnia 2016r. Być może będzie możliwość rozgrywania meczy w soboty, tak jak to ma miejsce w klasie okręgowej.

GKS IwinyGKS Iwiny? : ?Rybak ParowaRybak Parowa
 Czarni Lwówek ŚląskiCzarni Lwówek Śląski? : ?Chrobry NowogrodziecChrobry Nowogrodziec
16:00GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki? : ?LKS OciceLKS Ocice
08-09-2019
 Sparta ZebrzydowaSparta Zebrzydowa? : ?LKS MierzwinLKS Mierzwin
 LZS BrzeźnikLZS Brzeźnik? : ?Twardy ŚwiętoszówTwardy Świętoszów
 LZS ŁaziskaLZS Łaziska? : ?Górnik WęgliniecGórnik Węgliniec
 Orzeł GościszówOrzeł Gościszów? : ?KS Stare Jaroszowice - ŻeliszówKS Stare Jaroszowice - Żeliszów