Marzec 29 2024 13:06:05
LZS Niwnice - GKS Tomaszów 0-6
Seniorzy GKS szybko ostrząsnęli się po ostatniej porażce z Krasnikiem i tym razem pewnie pokonali LZS Niwnice 0-6. Na listę strzelców wpisali się Cz. Kizyma, A. Skóra, P. Kielbik oraz dwukrotnie K. Sudoł.
Teraz przed nami drużyny plasujące się w ścisłej czołówce ligi. Będzie zatem nieco trudniej, a na pewno ciekawie dla kibiców.

Treningi: środa 19:00, piątek godz. 19:00
Zbiórka na mecz juniorów sobota godz.13:00. Wyjazd do Jędrzychowic.
Zbiórka na mecz seniorów niedziela godz. 16:00. Mecz u siebie z Chrobrym Nowogrodziec o 17:00.
Rozkład jazdy
trening piątek 18:30

juniorzy zbiórka w sobotę o 14:00, mecz u siebie
seniorzy zbiórka w sobotę o 15:20, mecz o 17:00 w Niwnicach
GKS Iwiny - GKS Tomaszów 1-3
GKS Tomaszów przywiózł 3 punkty z meczu w Iwinach. Wynik mógł być jednak zupełnie inny.
Pierwsza połowa należała do Tomaszowa. Po ręce w polu karnym zawodnika gospodarzy, jedenastkę wykorzystał Krzysztof Kurlej. Iwiny kilka minut przed przerwą wyrównały po rzucie wolnym. Do przerwy wynik 1-1.
Po zmianie stron gra się wyrównała. W jednej z akcji Iwin ewidentna ręka w polu karnym zawodnika Tomaszowa. Sędzia jednak nie zauważył przewinienia. Kilka minut później podobna sytuacja pod bramką Iwin i ręka obrońcy gospodarzy. Tym razem sędzia widział i odgwizdał rzut karny dla Tomaszowa. Krzysztof Kurlej ponownie wyprowadził zespół na prowadzenie. Gospodarze szukali jeszcze szansy na wyrównanie. Wynik meczu jednak ustalił Grzegorz Gabor który wykończył akcję Rafała Szewczyka. Ostatecznie 1-3 dla Tomaszowa.

treningi: środa, piątek 18:30

zbiórka na mecz juniorów sobota godz 13:45
zbiórka na mecz seniorów sobota, godz. 16:00
GKS Tomaszów - BKS Bolesławiec 1-1
Artykuł ze strony istotne.pl

Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie seniorów BKS Bolesławiec z GKS-em Tomaszów Bolesławiecki.
Po środowym remisie w Tomaszowie Bolesławiecki BKS skomplikował sobie drogę do awansu do klasy okręgowej. Piłkarze Tomasza Fulczyńskiego, choć byli w tym meczu częściej przy piłce i mieli więcej sytuacji bramkowych, nie zdołali wywalczyć trzech punktów. Kibice zgromadzeni na stadionie w Tomaszowie Bolesławieckim obejrzeli mecz walki i dwa gole. Pierwszy bramkę zdobył BKS po rzucie rożnym w 43 minucie. Piłkę w pole karne zagrał Łukasz Graczyk, a do bramki gospodarzy skierował ją głową Sławomir Iskrzak.
Ambitnie walczący gospodarze wyrównali w 63 minucie. Wówczas z rzutu wolnego przymierzył Krzysztof Kurlej i silnym uderzeniem przy słupku pokonał Dawida Kizymę. Więcej goli w tym meczu już nie padło, choć okazji ku temu nie brakowało. W BKS-ie takie szanse mieli m.in. Marek Majka i Mirosław Markowski. Pod koniec spotkania z dwoma groźnymi kontratakami wyszli gospodarze, ale nie potrafili ich skutecznie wykończyć. GKS Tomaszów Bolesławiecki – BKS 1:1 (0:1).

Po tym remisie perspektywa awansu BKS-u do klasy okręgowej oddaliła się. Jednak sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Bolesławianie nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli, z przewagą 1 punktu nad TS Parzyce. Drużyna z Parzyc ma jednak do rozegrania o jeden mecz więcej. Sprawa awansu pozostaje otwarta, a już w najbliższą niedzielę, o godzinie 11:00, BKS podejmie na stadionie przy ulicy Spółdzielczej zespół z Brzeźnika.

Zobacz jeszcze więcej zdjęć z meczu w Tomaszowie Bolesławieckim.

GKS Tomaszów Bolesławiecki: Mirosław Hałka – Wojciech Kalinowski, Olaf Kaleta (48' Grzegorz Gabor), Patryk Kiełbik, Marcin Kubuś, Krzysztof Kurlej, Daniel Mandżak, Krzysztof Sadowski, Andrzej Skóra, Krystian Sudół, Zbigniew Szewczyk.

BKS: Dawid Kizyma – Oliwier Gasiak, Józek Pietrzak, Sławomir Dul, Łukasz Graczyk, Patryk Pacuła (78' Adrian Popek), Krzysztof Dmuchowski (75' Tomasz Fulczyński), Radosław Karpiak, Sławomir Iskrzak (65' Marcin Szaja), Mirosław Markowski, Marek Majka.

artykuł oraz zdjęcia tutaj
Ze zmiennym szczęściem
Ze zmiennym szczęściem radziły sobie w ten weekend nasze drużyny. Juniorzy zdobyli komplet punktów wygrywając 1-2 z KS Łąka. Seniorzy zaś przegrali 2-0 w Łaziskach.

w środę 3 maja seniorzy zbiórka o 13:00, mecz u siebie z BKS Bolesławiec o 14:00

Trenujemy: środa piątek 18:30

mecz juniorów w sobotę w Łące o 11:00. Zbiórka o 9:40
mecz seniorów w niedzielę w Łaziskach. Zbiórka o 12:40
GKS Tomaszów - LKS Ocice 3-1
Tym razem seniorzy GKS wypadli nieco lepiej. Prowadzili z LKS Ocice po dwóch trafieniach Andrzeja Skóry. Goście zdobyli bramkę kontaktową ale dość szybko na 3-1 podwyższył Daniel Mandzak. Pod koniec meczu goscie mkeli jeszcze rzut karny. Mogło być gorąco bo znów złapali by kontakt. Na szczęście dla GKSu piłka trafiła w słupek.
Juniorzy w pierwszym meczu rundy wiosennej przegrali w Osiecznicy 2-0.

Trening piątek o 18:30
Zbiórka na mecz juniorów sobota godz 14:00. Mecz u siebie z LKS Krasnik Dolny.
Zbiórka na mecz seniorow w niedzielę o 12:30. Mecz w Gromadce.
LZS Brzeźnik - GKS Tomaszów 3-2
Na inaugurację rundy rewanżowej górą drużyna z Brzeźnika. Gospodarze prowadzeni przoez byłego trenera GKSu Pana Tomasza Benesiewicza wygrali 3-2. Do przerwy GKS kontrolowal przebieg meczu. Prowadziliśmy po bramce z rzutu wolnego naszego grającego trenera Zbigniewa Szewczyka.
Niestety gospodarze po przerwie wykorzystali nasze proste błędy i w ciągu kilkunastu minut zaaplikowali nam 3 bramki. Straty zmniejszył Krzysztof Kurlej. Nie udało się jednak doprowadzić do remiswamiu i wrócić choćby z punktem.

Trening środa godz 18:15
Zbiorka na mecz seniorów w sobote o 15:00. U siebie z Ocicami.

Zbiórka na mecz juniorów sobota godz 13:40. Wyjazd do Osiecznicy.