trening w piątek o 17:30

juniorzy zbiórka w sobotę o 13:30, wyjazd do Osiecznicy, mecz o 15:00
seniorzy zbiórka w niedziele o 11:00, mecz u siebie o 12:00 z GKS Gromadka
Victora Ruszów - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-4, (0-3)
Seniorzy GKSu zafundowali kibicom prawdziwy dreszczowiec. Po dobrej pierwszej połowie prowadzili w Ruszowie 0-3 po dwóch bramkach Wojtka Bojanowskiego i jednej Dawida Tura. Była jeszcze jedna świetna okazja na podwyższenie prowadzenia. Potem do głosu doszli gospodarze. W 55 minucie było już 2-3, a za kilkanaście minut remis 3-3. Ostatnie słowo należało do Tomaszowa. Po faulu na Łukaszu Szewczyku sędzia podyktował rzut wolny. Dobra wrzutka Czesława Kizymy i w zamieszaniu bramkę zdobywa Dawid Kubuś. Daliśmy radę. Brawo dla całej drużyny!

GKS
Hałka - Ł. Kopeć, Kizyma, M. Kubuś, Bąk (Kowal), Tur, Skóra, Mandżak (Ł. Szewczyk), Tomaszunas (Kiełbik), Bojanowski (Rejman), D. Kubuś (Sudół)

trening wtorek, piątek o 17:30
trening - piątek o 18:00

zbiórka na mecz juniorów w sobotę o 13:40, mecz w Nowej o 15:00
zbiórka na mecz seniorów w niedzielę o 13:20, wyjazd 13:45, mecz w Ruszowie o 15:00

Nie żyje Lesław Tomaszunas
ŻałobaPogrążeni w smutku, z przykrością informujemy, że w piątek, 18.09.2015 roku, zmarł zasłużony, wieloletni były piłkarz naszego klubu, śp. Lesław Tomaszunas. Odszedł człowiek, który zawsze był związany z naszą drużyną. Zostawiał serce na boisku, a pasję do piłki zaszczepił swojemu synowi Tomaszowi. Ostatni raz spotkaliśmy się na meczu kawalerowie –żonaci w związku z 65-leciem klubu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Zarząd i zawodnicy GKS Tomaszów Bolesławiecki łączą się w bólu z rodziną zmarłego i składają najszczersze wyrazy współczucia.
Uroczystość żałobna odbędzie się we wtorek 22.09.2015r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Tomaszowie.
Górnik Węgliniec - GKS Tomaszów 2-1
Tomaszów przegrał z Górnikiem 2-1.

Mecz wyrównany, tracimy bramkę na 2-1 w ostatniej minucie spotkania. Około 30 minut gramy w 10 po dwóch żółtych kartkach dla jednego z naszych zawodników. Przy stanie 1-1 sędzia nie uznał bramki zdobytej przez Olafa Kaletę, dopatrując się wcześniej faulu w zamieszaniu podbramkowym. Szkoda, bo mozna było wrócić chociaż z 1 punktem.
Juniorzy wygrali z Jawą
Kolejny dobry występ juniorów, którzy wygrywają u siebie z Jawą Otok 4-2. GKS przegrywał 0-1. Szybko trafieniem na 1-1 odpowiedział Patryk Kiełbik - strzelił głową po wrzutce Wiktora Bielińskiego. Jawa przed przerwą znów wyszła na prowadzenie. Wyrównał wprowadzony w drugiej połowie Wojtek Bojanowski. Gdy wydawało się że spotkanie zakończy się remisem, bramkę w debiucie zdobył Mateusz Markowski. Wynik w doliczonym czasie ustalił Bojanowski, wykorzystując błąd obrony.
Pierwszy występ w drużynie zaliczył także Adrian Dudek. Brawo dla całej drużyny! Za tydzień wyjazd do Nowej.
Nowy Zarząd klubu
Informujemy że członkowie stowarzyszenia Gminny Klub Sportowy Tomaszów Bolesławiecki wybrali nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną na kadencję 2015-2019.

Prezesem ponownie wybrany został Czesław Marnicki, Sekretarzem - Jan Malinowski. Ponadto do Zarządu weszli: Franciszek Sadowski, Krzysztof Kurlej, Andrzej Skóra oraz Maciej Marnicki.

Skład Komisji Rewizyjnej przedstawia się następująco: Przewodniczący - Czesław Kizyma oraz członkowie: Mateusz Bąk i Tomasz Tomaszunas.
GKS Tomaszów - Sparta Zebrzydowa 2-3, (0-1)
Kibice w Tomaszowie Bolesławieckim obejrzeli ciekawe spotkanie. Pierwsza połowa z przewagą Sparty, którą udokumentowała jednym trafieniem po błędzie GKSu.
W drugiej połowie goście szybko podwyższyli na 0-2 po rzucie karnym podyktowanym za przypadkową rękę obrońcy Tomaszowa. Gospodarze zdołali się jednak otrząsnąć i doprowadzić do wyrównania 2-2. Dwie bramki i obie z głowy zdobył Łukasz Bomba. Szczególnie godna uwagi była bramka wyrównująca, zdobyta po równie świetnym dośrodkowaniu Krzysztofa Kurleja. Goście mieli jeszcze jedną jedenastkę. Zmów po przypadkowej ręce w polu karnym Tomaszowa. Tym razem jednak dobrze interweniował Mirosław Hałka. Sparta zdołała jeszcze wyjść na prowadzenie po dobrze wykonanym rzucie rożnym i wynik 2-3 utrzymał się do końca spotkania.
Przed nami kolejne trudne spotkania: Górnik, Victoria i Gromadka. Najbliższe już w niedzielę o godz. 15:00 w Węglińcu z miejscowym Górnikiem. Zbiórka o 13:30.

Świetnie za to zagrali w sobotę juniorzy, którzy pokonali w Wykrotach Piasta 1-2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Wojciech Bojanowski. Następny mecz u siebie w sobotę o 15:00 z Jawą Otok.

GKS
Hałka - Bąk (D. Kubuś), Kizyma, M. Kubuś, Tur, Kaleta (Paluch), Skóra, Mandżak, Tomaszunas, Bomba, Kurlej

treningi:
wtorek i piątek o 18:00

juniorzy zbiórka na mecz w sobotę o 14:00
seniorzy zbiórka na mecz w niedzielę o 13:30
LZS Łaziska - GKS Tomaszów 0-3, (0-3)
GKS wygrał 0-3 w Łaziskach
W 15 minucie wynik otworzył Krzysztof Kurlej. Kilkanaście minut później było już 0-2. Dobry odbiór Daniela Mandżaka, a następnie zagranie do Kurleja, który trafia z niemal tego samego miejsca co za pierwszym razem. Trzecia bramka wypracowana przez Łukasza Bombę. Po faulu na nim sędzia wskazał 11 metr a pewnie wyegzekwował go Krzysztof Kurlej. W drugiej połowie oddaliśmy nieco inicjatywy gospodarzom, chwilami broniąc się całym zespołem. Na tyle jednak skutecznie, że korzystny wynik 0-3 utrzymujemy do końca. Brawo! Przed nami trudny mecz ze Spartą.

GKS:
Hałka - Paluch (Kiełbik), Kizyma, M. Kubuś, Tur, Tomaszunas (Kowal), Skóra, Mandżak (D. Kubuś), Kaleta, Kurlej, Bomba

bramki: Kurlej x3

treningi: wtorek, piątek o 18:00

mecz juniorów: sobota, wyjazd do wykrot. Zbiórka o 13:40
mecz seniorów: w niedzielę o 11:00. Zbiórka o 10:00
GKS Tomaszów - Rybak Parowa 6-1, (2-1)
GKS Tomaszów - Rybak Parowa 6-1, (2-1).

Seniorzy wygrywają w drugiej kolejce rozgrywek. Mecz był zacięty w 1 połowie. Wynik spotkania otworzył Łukasz Bomba, a na 2-0 podwyższył Andrzej Skóra. Goście zdołali odpowiedzieć strzałem z głowy Machacza.
Po zmianie stron słońce paliło niemiłosiernie a tempo gry wyraznie spadło. Więcej chęci mieli gospodarze, którzy wykorzystali cztery okazje i zmarnowali kilka kolejnych. Do bramki rywali trafił dwukrotnie Krzysztof Kurlej, a także Wojciech Bojanowski i po świetnym strzale Dawid Tur. Solidnie tym razem zaprezentowała się cała drużyna. Za tydzień wyjazd na ciężkie boisko do Łazisk i z pewnością nie będzie tak łatwo.

trening środa, piątek o 18:00
zbiórka w niedzielę o 12:50, mecz o 14:00

GKS
Hałka, Kaleta (Bojanowski), M. Kubuś, Bąk, Tur, Tomaszunas, Skóra, Mandżak, D. Kubuś (Budas), Bomba (Kiełbik), Kurlej
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
ZAWIADOMIENIE

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE
CZŁONKÓW GMINNEGO KLUBU SPORTOWEGO
„TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI”

Zarząd Gminnego Klubu Sportowego „Tomaszów Bolesławiecki” zawiadamia członków klubu, iż 02.09.2015r o godz. 19:30 - I termin (06.09.2015r o godz. 16:15 - II termin) w sali CAW w Tomaszowie Bolesławieckim nr 100a, odbędzie się

6. Dyskusja
7. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla ustępującego Zarządu, podjęcie uchwały
8. Wybory władz Klubu: Zarządu, Komisji Rewizyjnej.
9. Wolne wnioski.
10. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji.

GKS IwinyGKS Iwiny? : ?Rybak ParowaRybak Parowa
 Czarni Lwówek ŚląskiCzarni Lwówek Śląski? : ?Chrobry NowogrodziecChrobry Nowogrodziec
16:00GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki? : ?LKS OciceLKS Ocice
08-09-2019
 Sparta ZebrzydowaSparta Zebrzydowa? : ?LKS MierzwinLKS Mierzwin
 LZS BrzeźnikLZS Brzeźnik? : ?Twardy ŚwiętoszówTwardy Świętoszów
 LZS ŁaziskaLZS Łaziska? : ?Górnik WęgliniecGórnik Węgliniec
 Orzeł GościszówOrzeł Gościszów? : ?KS Stare Jaroszowice - ŻeliszówKS Stare Jaroszowice - Żeliszów