Listopad 21 2018 07:40:33
Tabela seniorzy
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_jaroszowice7212.gif KS Stare Jaroszowice 10 24 8-0-2 34:14 +20 4 9 3-0-1 14:7 +7 6 15 5-0-1 20:7 +13
2. stay   small_wegliniec4735.png Górnik Węgliniec 10 21 7-0-3 27:15 +12 6 12 4-0-2 13:9 +4 4 9 3-0-1 14:6 +8
3. stay   small_herb5958.png LKS Ocice 10 20 6-2-2 18:10 +8 4 8 2-2-0 7:2 +5 6 12 4-0-2 11:8 +3
4. stay   small_parowa2620.jpg Rybak Parowa 10 18 5-3-2 18:10 +8 3 7 2-1-0 6:2 +4 7 11 3-2-2 12:8 +4 1 1 2:2
5. stay   small_osiecznica7654.jpg Leśnik Osiecznica 9 18 5-3-1 33:14 +19 6 14 4-2-0 26:7 +19 3 4 1-1-1 7:7 0 1 1 2:2
6. stay   small_twardy.gif Twardy Świętoszów 9 17 5-2-2 44:19 +25 5 10 3-1-1 32:9 +23 4 7 2-1-1 12:10 +2
7. up (+3) small_iwiny8318.png GKS Iwiny 10 14 4-2-4 21:18 +3 5 6 2-0-3 12:12 0 5 8 2-2-1 9:6 +3
8. down (-1) small_gks tb.png GKS Tomaszów Bolesławiecki 10 13 4-1-5 19:22 -3 5 7 2-1-2 6:6 0 5 6 2-0-3 13:16 -3 1 3 3:0
9. down (-1) small_brzeznik2495.jpg LZS Brzeźnik 10 13 4-1-5 27:25 +2 6 9 3-0-3 19:14 +5 4 4 1-1-2 8:11 -3 2 3 7:6
10. down (-1) small_laziska7229.gif LZS Łaziska 9 13 4-1-4 22:28 -6 5 10 3-1-1 13:7 +6 4 3 1-0-3 9:21 -12 1 0 3:7
11. stay   small_sparta7107.jpg Sparta Zebrzydowa 10 8 2-2-6 15:28 -13 5 2 0-2-3 4:13 -9 5 6 2-0-3 11:15 -4
12. stay   small_gosciszow.png Orzeł Gościszów 9 7 2-1-6 15:29 -14 6 6 2-0-4 11:20 -9 3 1 0-1-2 4:9 -5
13. stay   small_gromadka1382.jpg GKS Gromadka 10 6 1-3-6 13:23 -10 4 3 1-0-3 6:11 -5 6 3 0-3-3 7:12 -5
14. stay   small_laka1576.jpg KS Łąka 10 1 0-1-9 6:57 -51 4 1 0-1-3 5:19 -14 6 0 0-0-6 1:38 -37
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. KS Stare Jaroszowice X 2:3 3:1 -:- -:- 4:1 5:2
2. Górnik Węgliniec 1:2 X 1:3 3:1 3:1 3:1 2:1 -:-
3. LKS Ocice -:- X -:- 3:2 0:0 0:0 4:0
4. Rybak Parowa -:- 3:0 X -:- 1:0 2:2
5. Leśnik Osiecznica -:- 3:2 2:2 X 1:1 6:1 -:- 4:1 10:0
6. Twardy Świętoszów 1:2 X 5:3 3:3 11:1 -:- -:- 12:0
7. GKS Iwiny 0:1 1:3 -:- 5:6 X -:- 3:2 3:0
8. GKS Tomaszów Bolesławiecki 1:0 0:2 -:- X 3:0 -:- 0:2 2:2
9. LZS Brzeźnik -:- 1:5 2:3 1:2 X 7:3 6:1 2:0
10. LZS Łaziska 3:2 1:2 2:1 X -:- 1:1 6:1
11. Sparta Zebrzydowa 0:6 0:2 0:1 2:2 -:- 2:2 X
12. Orzeł Gościszów 2:3 1:4 -:- 3:2 2:5 0:4 3:2 X
13. GKS Gromadka 1:5 0:2 2:4 -:- -:- X 3:0
14. KS Łąka 1:8 0:0 2:6 -:- 2:5 -:- X

Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. KS Stare Jaroszowice W P P W W W W W W W
2. Górnik Węgliniec W W P W W W P W W P
3. LKS Ocice P R W W W P R W W W
4. Rybak Parowa W R W W P W R P R W
5. Leśnik Osiecznica W R W R R P W W   W
6. Twardy Świętoszów W   W R R W W P P W
7. GKS Iwiny P R W P W R P W P W
8. GKS Tomaszów Bolesławiecki W W P W P P R P W P
9. LZS Brzeźnik P W W R W P W P P P
10. LZS Łaziska P W W P P W P W   R
11. Sparta Zebrzydowa P P P R W R P P W P
12. Orzeł Gościszów W   P P P W R P P P
13. GKS Gromadka P P P P P P R W R R
14. KS Łąka P P P P P P R P P P

1 kolejka
26 sierpnia
GKS Iwiny 0 : 1 KS Stare Jaroszowice
26 sierpnia
Górnik Węgliniec 2 : 1 GKS Gromadka
26 sierpnia
Orzeł Gościszów 3 : 2 Sparta Zebrzydowa
26 sierpnia
LZS Brzeźnik 1 : 5 Rybak Parowa
26 sierpnia
Twardy Świętoszów 11 : 1 LZS Łaziska
26 sierpnia
Leśnik Osiecznica 10 : 0 KS Łąka
26 sierpnia
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1 : 0 LKS Ocice
2 kolejka
2 września
KS Łąka 2 : 6 GKS Tomaszów Bolesławiecki
2 września
LZS Łaziska 3 : 2 KS Stare Jaroszowice
2 września
LKS Ocice 0 : 0 GKS Iwiny
2 września
Leśnik Osiecznica 2 : 2 Rybak Parowa
2 września
GKS Gromadka 2 : 4 LZS Brzeźnik
2 września
Sparta Zebrzydowa 0 : 6 Górnik Węgliniec
25 listopada
Twardy Świętoszów - : - Orzeł Gościszów
3 kolejka
9 września
Orzeł Gościszów 0 : 4 LZS Łaziska
9 września
Leśnik Osiecznica 4 : 1 GKS Gromadka
9 września
LZS Brzeźnik 6 : 1 Sparta Zebrzydowa
9 września
KS Stare Jaroszowice 2 : 3 LKS Ocice
9 września
Górnik Węgliniec 1 : 3 Twardy Świętoszów
9 września
GKS Iwiny 3 : 0 KS Łąka
9 września, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0 : 2 Rybak Parowa
4 kolejka
16 września
Rybak Parowa 1 : 0 GKS Iwiny
16 września
KS Łąka 1 : 8 KS Stare Jaroszowice
16 września
Orzeł Gościszów 2 : 3 Górnik Węgliniec
16 września
Twardy Świętoszów 3 : 3 LZS Brzeźnik
16 września
Sparta Zebrzydowa 2 : 2 Leśnik Osiecznica
16 września
GKS Gromadka 0 : 2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
16 września
LZS Łaziska 1 : 2 LKS Ocice
5 kolejka
22 września, 16:00
GKS Iwiny 3 : 2 GKS Gromadka
23 września, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0 : 2 Sparta Zebrzydowa
23 września, 15:00
KS Stare Jaroszowice 3 : 1 Rybak Parowa
23 września, 15:00
LZS Brzeźnik 2 : 0 Orzeł Gościszów
23 września, 15:00
LKS Ocice 4 : 0 KS Łąka
23 września, 15:00
Leśnik Osiecznica 1 : 1 Twardy Świętoszów
23 września, 15:00
Górnik Węgliniec 3 : 1 LZS Łaziska
6 kolejka
30 września
Twardy Świętoszów 5 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
30 września
Rybak Parowa 3 : 0 LKS Ocice
30 września
Górnik Węgliniec 3 : 1 LZS Brzeźnik
30 września
GKS Gromadka 1 : 5 KS Stare Jaroszowice
30 września
Sparta Zebrzydowa 2 : 2 GKS Iwiny
30 września
LZS Łaziska 6 : 1 KS Łąka
30 września
Orzeł Gościszów 3 : 2 Leśnik Osiecznica
7 kolejka
6 października, 15:00
GKS Iwiny 5 : 6 Twardy Świętoszów
6 października, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 : 2 Orzeł Gościszów
7 października, 11:00
KS Łąka 0 : 0 Rybak Parowa
7 października, 15:00
KS Stare Jaroszowice 4 : 1 Sparta Zebrzydowa
7 października, 15:00
LZS Brzeźnik 7 : 3 LZS Łaziska
7 października, 15:00
Leśnik Osiecznica 3 : 2 Górnik Węgliniec
7 października, 15:00
LKS Ocice 0 : 0 GKS Gromadka
8 kolejka
14 października
Twardy Świętoszów 1 : 2 KS Stare Jaroszowice
14 października
Górnik Węgliniec 3 : 1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
14 października
GKS Gromadka 3 : 0 KS Łąka
14 października
LZS Brzeźnik 2 : 3 Leśnik Osiecznica
14 października
Sparta Zebrzydowa 0 : 2 LKS Ocice
14 października
LZS Łaziska 2 : 1 Rybak Parowa
14 października
Orzeł Gościszów 2 : 5 GKS Iwiny
9 kolejka
20 października, 15:00
GKS Iwiny 1 : 3 Górnik Węgliniec
20 października, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 0 LZS Brzeźnik
20 października, 16:00
KS Łąka 2 : 5 Sparta Zebrzydowa
21 października, 11:00
KS Stare Jaroszowice 5 : 2 Orzeł Gościszów
w Łaziskach
21 października, 15:00
Rybak Parowa 2 : 2 GKS Gromadka
21 października, 15:00
Leśnik Osiecznica - : - LZS Łaziska
21 października, 15:00
LKS Ocice 3 : 2 Twardy Świętoszów
10 kolejka
27 października, 15:00
Twardy Świętoszów 12 : 0 KS Łąka
28 października, 11:00
Sparta Zebrzydowa 0 : 1 Rybak Parowa
28 października, 14:00
Górnik Węgliniec 1 : 2 KS Stare Jaroszowice
28 października, 14:00
LZS Brzeźnik 1 : 2 GKS Iwiny
28 października, 14:00
Leśnik Osiecznica 6 : 1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
28 października, 14:00
LZS Łaziska 1 : 1 GKS Gromadka
28 października, 14:00
Orzeł Gościszów 1 : 4 LKS Ocice
11 kolejka
4 listopada
KS Stare Jaroszowice - : - LZS Brzeźnik
4 listopada
GKS Iwiny - : - Leśnik Osiecznica
4 listopada
Rybak Parowa - : - Twardy Świętoszów
4 listopada
GKS Tomaszów Bolesławiecki - : - LZS Łaziska
4 listopada
GKS Gromadka - : - Sparta Zebrzydowa
4 listopada
KS Łąka - : - Orzeł Gościszów
4 listopada
LKS Ocice - : - Górnik Węgliniec
12 kolejka
11 listopada
Twardy Świętoszów - : - GKS Gromadka
11 listopada
GKS Tomaszów Bolesławiecki - : - GKS Iwiny
11 listopada
Górnik Węgliniec - : - KS Łąka
11 listopada
LZS Brzeźnik - : - LKS Ocice
11 listopada
Leśnik Osiecznica - : - KS Stare Jaroszowice
11 listopada
LZS Łaziska - : - Sparta Zebrzydowa
11 listopada
Orzeł Gościszów - : - Rybak Parowa
13 kolejka
18 listopada
KS Stare Jaroszowice - : - GKS Tomaszów Bolesławiecki
18 listopada
GKS Iwiny - : - LZS Łaziska
18 listopada
Rybak Parowa - : - Górnik Węgliniec
18 listopada
GKS Gromadka - : - Orzeł Gościszów
18 listopada
Sparta Zebrzydowa - : - Twardy Świętoszów
18 listopada
KS Łąka - : - LZS Brzeźnik
18 listopada
LKS Ocice - : - Leśnik Osiecznica
Mała tabela A klasy
  Drużyna M Ptk
1. KS Stare Jaroszowice 12 30
2. Górnik Węgliniec 12 25
3. Rybak Parowa 12 24
4. Leśnik Osiecznica 11 21
5. LKS Ocice 12 21
6. Twardy Świętoszów 11 20
7. LZS Łaziska 11 17
8. LZS Brzeźnik 12 16
9. GKS Iwiny 12 15
10. GKS Tomaszów Bolesławiecki 12 15
11. Orzeł Gościszów 11 10
12. Sparta Zebrzydowa 12 9
13. GKS Gromadka 12 7
14. KS Łąka 12 1
powered by © Tabelkownik 1.5

[ Więcej ]
Ostatnia kolejka
11. kolejka
4 listopada
GKS Tomaszów Bolesławiecki       LZS Łaziska
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 : 2 LZS Łaziska
Następny mecz
12. kolejka
11 listopada
GKS Tomaszów Bolesławiecki       GKS Iwiny
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 3 GKS Iwiny
Bieżąca kolejka
27-10-2018
15:00Twardy ŚwiętoszówTwardy Świętoszów12 : 0KS ŁąkaKS Łąka
28-10-2018
11:00Sparta ZebrzydowaSparta Zebrzydowa0 : 1Rybak ParowaRybak Parowa
14:00Górnik WęgliniecGórnik Węgliniec1 : 2KS Stare JaroszowiceKS Stare Jaroszowice
14:00LZS BrzeźnikLZS Brzeźnik1 : 2GKS IwinyGKS Iwiny
14:00Leśnik OsiecznicaLeśnik Osiecznica6 : 1GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki
14:00LZS ŁaziskaLZS Łaziska1 : 1GKS GromadkaGKS Gromadka
14:00Orzeł GościszówOrzeł Gościszów1 : 4LKS OciceLKS Ocice

[ Więcej ]
Partnerzy
Urząd Gminy Warta Bolesławiecka

Sklep

Fundacja KGHM Polska Miedź

Szybkie linki
GKS Raciborowice Iskra Łagów BKS Bobrzanie Bolesławiec

OZPN Jelenia Góra jg24.pl Sport jeleniogórski Nowiny Jeleniogórskie - piłka nożna
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,600,724 unikalne wizyty