Grudzień 14 2019 19:22:56
Górnik-Tomaszów 2-2, (1-1)
GKS remisuje z Górnikiem 2-2. Pierwszy kwadrans to przewaga gospodarzy. Wystarczył jeden rzut rożny i GKS prowadzi 0-1 po strzale Krzysztofa Kurleja. Potem gra się wyrównuje. Górnik zdobywa kuriozalną bramkę po rzucie wolnym. Na własne życzenie remisujemy 1-1. Kolejny raz wychodzimy na prowadzenie po zmianie stron. Szybka kontra, Tomasz Tomaszunas w sytuacji sam na sam mija bramkarza i jest faulowany. Tylko żółta kartka dla golkipera i rzut karny: Bramkarz wyczuwa intencje Krzysztofa Kurleja. Na szczęście dobitkę wykorzystuje Tomasz Budas. GKS prowadzi 1-2 i wszystko wydaje się być pod kontrolą. niestety w doliczonym czasie gry gospodarze wyrównują na 2-2.

bramki
Kurlej, Budas

trening seniorów piątek o 17:30

Zbiórka juniorów na wyjazd do Nowej w sobotę o 13:40.
Zbiórka seniorów na mecz z Majdanem w niedzielę o 10:00. Mecz o 11;00