Grudzień 14 2019 19:18:39
GKS Tomaszów - KS Łąka 4-0, (2-0)
Pewna wygrana GKSu. Już w 2 minucie świetna okazja dla gospodarzy. Niestety przestrzeliwujemy z trzech metrów. Co się odwlecze to nie ucieknie. Kilka minut póżniej i Dawid Tur zdobywa bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Na 2-0 podwyższa Krzysztof Kurlej po rzucie karnym podyktowanym po faulu na Tomaszu Budas. Po zmianie stron na 3-0 strzela Krzysztof Kurlej świetnie mijając obrońców. Wynik ustala Andrzej Skóra, choć były jeszcze okazje by podwyższyć zdobycz bramkową. Dobry mecz całego zespołu i żadnej żółtej kartki. To pierwsza wygrana w tym sezonie na własnym boisku.
Za tydzień wyjazd do Węglińca. Mecz zaplanowany na godz 14:00. Zbiórka o godz 12:15.

bramki
Tur, Kurlej x 2, Skóra

zbiórka na mecz juniorów we wtorek o 15:20, wyjazd do Kraśnika, mecz o 16:30

Zmiana godziny treningu:
piątek o 17:30

w sobotę o godz 10:00 przychodzimy żeby zamontować nagłośnienie. Proszę o przybycie i zabranie ze sobą szpadli, kilofów.