Marzec 28 2024 17:50:06
Remis z Chrobrym
Tomaszów przegrywał już 2-0 po bramkach Ordy i Zarzyckiego. Zdołaliśmy wyrównać w końcówce meczu po dwóch trafieniach Czesława Kizymy. Najpierw z rzutu karnego po faulu na Tomku Budas, a w 90 minucie z rzutu wolnego.
Mecz na dobrym poziomie, z sytuacjami bramkowymi po obu stronach. Po jednej z akcji GKSu piłka odbija się od ręki jednego z gospodarzy i zamiast do bramki leci na aut. Niestety sędzia nie dostrzegł ręki. Chrobry zdobywa prowadzenie tuż przed przerwą. Bramka Ordy. W drugiej połowie świetnej okazji nie wykorzystuje "Cygan". Gospodarze za to podwyższają na 2-0 po trafieniu Zarzyckiego. Tomaszów gra jednak do końca. Najpierw faulowany jest Tomasz Budas i jedenastkę pewnie wykorzystuje Kizyma. W 90 minucie rzut wolny i precyzyjny strzał Kizymy. Piłka odbija się od słupka i wpada do siatki. Jeden punkt cieszy, zważywszy na to że przegrywaliśmy już 2-0. Przed nami mecz z Łąką, która wysoko 6-2 pokonała Brzeźnik.

trening środa, piątek o 18:00
trening juniorów czwartek o 17:300

Juniorzy zbiórka w sobotę o 13:40, wyjazd do Gromadki
Seniorzy zbiórka w niedzielę o 16:00. Mecz u siebie o 17:00