Październik 14 2019 19:46:59
Wygrana juniorów
Juniorzy GKS Tomaszów Bolesławiecki udanie zainaugurowali rozgrywki klasy Terenowej Juniorów. Wyjazdowe spotkanie z Majdanem Bolesławice zakończyło się wygraną GKSu 1-2. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Wojciech Bojanowski. Zaczęło się od problemu z dojazdem. Zamówiony bus nie został podstawiony i w ostatniej chwili organizowaliśmy przewóz osobówkami. Na całe szczęście, dzięki Czesławowi Kizymie, Frankowi Sadowskiemu, Pani Kaleta, Tomkowi Tomaszunas, Maciejowi Marnickiemu i Marcinowi Kubuś, udało się dotrzeć na mecz i mimo braku rozgrzewki całkiem dobrze zacząć.
Bramkę na 1-0 zdobył Wojtek po świetnym strzale z rzutu wolnego. Podwyższyliśmy po ładnej akcji środkiem boiska i dobrym prostopadłym podaniu. Na początku drugiej połowy gospodarze zrobili 5 zmian. Powiew świeżości oraz przewaga wiekowa i fizyczna Majdanu na kilku pozycjach sprawiły, że grało nam się nieco trudniej. Z opresji ratowała i poprzeczka i słupek, a przede wszystkim dobra gra defensywna całej drużyny. Gospodarze zdołali zdobyć jeszcze bramkę kontaktową, ale 3 punkty pojechały do Tomaszowa.
Za tydzień w sobotę mecz u siebie z Chrobrym.