Sierpień 25 2019 10:55:37
LZS Łaziska - GKS Tomaszów 0-2, (0-1)
W drugiej kolejce rozgrywek A klasy GKS Tomaszów czekał kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem do Łazisk. Gospodarze postawili solidny opór. Na własnym boisku z pewnością będą grożni i zdobędą jeszcze punkty z niejednym przeciwnikiem. GKS w pierwszej połowie miał 4 dobre okazje bramkowe. Raz zawodziła skuteczność, innym razem dobrze interweniowała defensywa gospodarzy. Tomaszów uzyskał prowadzenie w 25 minucie po akcji zainicjowanej z rzutu rożnego. Piłka wybita przez golkipera LZSu trafiła do Marcina Kubuś, który uderzył z kilkunastu metrów i tym samym zdobył pierwsze trafienie w Gieksie. Tuż przed przerwą gospodarze byli bardzo bliscy wyrównania. Na nasze szczęście kontratak zakończył się strzałem w słupek.
Po zmianie stron kilkanaście minut to większa inicjatywa gospodarzy. Dwukrotnie świetnie interweniuje Hałka, odruchowo wybijając piłkę. Raz intuicyjnie broni głową. GKS stara się przenosić ciężar gry na połowę przeciwnika, ale wynik cały czas otwarty. Na niewielkich rozmiarów boisku 1-0 to nie jest bezpieczny wynik. W 80 minucie rzut wolny dla Tomaszowa. Dośrodkowanie Krzysztofa Kurleja wykorzystuje Tomasz Budas i strzałem głową podwyższa wynik na 0-2.
Ciężki mecz, ale trzy punkty jadą do Tomaszowa. Przed nami mecz na własnym boisku ze Spartą Zebrzydowa. Niedziela godz. 14.00.

Zdjęcia z meczu i podsumowanie całej kolejki na stronie Nowin Jeleniogórskich Tutaj

Bramki:
M. Kubuś
T. Budas

Hałka, Tomaszunas (R. Kubuś), Kizyma, M. Kubuś, Paluch (Bąk), Kopeć, Skóra, Mandżak, Kaleta, Kurlej, Budas

oraz Zarzycki, Sudół, Waśniewski

Zmiana godziny treningu!
trening w piątek o 18:00
trening juniorzy czwartek 17:30

W sobotę rusza liga terenowa juniorów. Wyjazd do Bolesławic. Mecz o 15:00. Zbiórka o 13:40
W niedzielę mecz A klasy w Tomaszowie ze Spartą Zebrzydowa o godz 14:00. Zbiórka o 13:00.
1. Leśnik Osiecznica 26 60
2. KS Stare Jaroszowice 26 56