Grudzień 08 2019 05:06:51
Podziękowanie
fundacjaZawodnicy oraz Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Tomaszów Bolesławiecki pragną złożyć gorące podziękowanie Fundacji Polska Miedź, za otrzymaną darowiznę w wysokości 5000 złotych z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego.
W ramach projektu pod nazwą "Zakup sprzętu sportowego dla młodzieży z klubu sportowego GKS Tomaszów Bolesławiecki" zawodnicy otrzymali komplet strojów meczowych, wraz z dodatkowym kompletem koszulek w innym kolorze, a także komplet dresów (bluza+spodnie). Na bluzach i koszulkach umieszczono nazwę klubu oraz logo fundacji i herb klubu. W imieniu zawodników i Zarządu klubu serdecznie dziękujemy Fundacji za udzielone wsparcie.