Październik 14 2019 18:48:26
Otok - Tomaszów 3-8, (1-6)
W ostatnim spotkaniu sezonu GKS Tomaszów pokonał w otoku Jawę 3-8. Dzięki tej wygranej nasza drużyna zapewniła sobie na koniec rozgrywek 5 pozycję w tabeli. Zdobyliśmy w sumie 41 punktów, z czego 16 jesienią i 25 w rundzie wiosennej. Biorąc pod uwagę tylko wyniki rundy rewanżowej, nasz zespół uplasował się na 3 miejscu, za ekipami Warty Bolesławieckiej i Raciborowic.

Spotkanie w Otoku miało spokojny przebieg. Szybo uzyskaliśmy prowadzenie po strzale Krzysztofa Sadowskiego. Na 2-0 podwyższył Krzysztof Kurlej. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze trafieniem na 2-1 ale potem Tomaszów konsekwentnie powiększał przewagę. Efektem kolejna bramka Sadowskiego oraz jeszcze trzy trafienia Kurleja. W drugiej połowie trener Benesiewicz dał pograć młodzieży i skorzystał ze wszystkich sześciu przysługujących zmian. Druga połowa na remis 2-2. W debiucie w drużynie seniorskiej, w meczu o punkty trafienie zaliczył Wojtek Bojanowski. Wynik spotkania ustalił z rzutu karnego Arkadiusz Kubuś, dla którego była to 1 bramka w A klasie.

bramki dla GKS:
Kurlej x4
Sadowski x2
Bojanowski
Kubuś A.

Hałka - Tomaszunas (Paluch), Kizyma, M. Kubuś (Kaleta), Tur, R. Szewczyk (Kwas), Skóra, Bąk, Mandżak (Zarzycki), Kurlej (A. Kubuś), Sadowski (Bojanowski)

trening seniorów w środę o 18:00

turniej seniorów o Puchar Wójta Gminy - w sobotę od godz. 12:30. Zbiórka o 11:30