Lipiec 24 2019 01:08:00
GKS Tomaszów - LKS Ocice 2-1 (0-1)
Dobry sobotni mecz juniorów i emocjonujące zawody w wykonaniu seniorów - to wszystko miało miejsce na boisku Tomaszowa w ostatni weekend.

Juniorzy po ciekawym meczu zremisowali z liderem rozgrywek - LKS Ocice 2-2. Prowadzenie z rzutu karnego zdobył Olaf Kaleta. W drugiej połowie na 2-0 podwyższył Wojtek Bojanowski. Goście zdołali wyrównać w końcówce spotkania. Za tydzień juniorzy pauzują ze względu na wycofanie z gry LKS Dobra. Był to zatem ostatni mecz sezonu. Na jesień mieliśmy 10 punktów, natomiast wiosną zw 9 meczach zdobyliśmy ich 15. Razem 25. Dzięki panowie! Kolejny sezon będzie jeszcze ciekawszy.

Seniorzy w niedzielę podejmowali walczący o utrzymanie LKS Ocice. Goście rozpoczęli spotkanie w dziesięciu, a skład uzupełnili po kilku minutach. W pierwszej połowie stworzyli właściwie jedną grozną sytuację. Co najważniejsze skutecznie ją wykorzystali. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki GKSu. Tomaszów miał okazje do wyrównania. Najlepszą tuż przed przerwą. Po zmianie stron trener gospodarzy postawił na nieco ofensywniejsze ustawienie. Tomaszów stwarzał kolejne okazje, ostrzeliwał słupki, poprzeczkę a bramka stała niczym zaczarowana. Jeden ze strzałów świetnie wybronił nogami bramkarz Ocic. Goście odpowiedzieli grozną kontrą którą Mirek Hałka także bezbłędnie wybronił. Konsekwentna gra w końcu przyniosła skutek. Wyrównanie zapewnił Daniel Mandżak. Wtedy trybuny ożywione zaczęły głośno dopingować Tomaszów. Kilka minut później rzut wolny dla GKSu i piłkę odbitą od poprzeczki pakuje w siatce Andrzej Skóra. Radość wśród zawodników i kibiców i w obliczu przegranej Brzeźnika awans na 5 miejsce.

Hałka - Tomaszunas, Kizyma, M. Kubuś (Kopeć), Tur, R. Szewczyk, Bąk, Skóra, Mandżak, Sadowski (A. Kubuś), Kurlej

trening
środa, piątek o 18:00