Listopad 29 2020 05:06:24
Podwójny remis z Chrobrym
W sobotę juniorzy, a w niedzielę seniorzy zremisowali 1-1 z Chrobrym Nowogrodziec. Trener Benesiewicz mógł skorzystać z niemal wszystkich zawodników. Nie zagrali jedynie leczący kontuzje Kizyma oraz Budas. Mecz wyrównany, zagrany w dobrym tempie. GKS objął prowadzenie po trafieniu Krzysztofa Sadowskiego, który otrzymał podanie od Łukasza Bomby. W drugiej połowie Chrobry wyrównał wynik spotkania po strzale Ordy. Niestety w ostatniej minucie kontuzji nabawił się Łukasz Bomba. Do składu po półrocznej przerwie powrócił Andrzej Skóra.

Hałka, Kopeć, Kurlej, M. Kubuś, Tomaszunas, Tur (Zarzycki), Bąk, Mandżak (A. Skóra), Sadowski, Ł. Szewczyk, Bomba

rezerwa: Paluch, A. Kubuś, P. Szewczyk

treningi:
seniorzy środa, piątek o 18:00
juniorzy dodatkowo czwartek o 18:00

seniorzy w niedzielę wyjazd do Brzeznika. mecz o 15:00, zbiórka o 13:30
juniorzy także w niedzielę mecz z Majdanem Bolesławice o godz. 11:00. Zbiórka o 9:45

Aktualne terminarze i tabele
Seniorzy - Alniko A klasa gr III
Terminarz i tabela

Juniorzy A1 - III Liga Okręgowa
Terminarz i tabela