Kwiecień 18 2024 23:42:09
Remis z Raciborowicami
GKS Tomaszów zremisował w Wielką Sobotę z GKS Raciborowice 1-1. Jak przystało na spotkanie derbowe nie zabrakło emocji do samego końca.
Przed rozpoczęciem meczu uczczono minutą ciszy pamięć zmarłego w ubiegłą niedzielę śp. Wacława Krysa, wieloletniego prezesa, legendy klubu GKS Warta Bolesławiecka.

Tomaszów uzyskał prowadzenie w 20 minucie, po rzucie karnym, podyktowanym za faul na Tomaszu Budasie. Jedenastkę wykorzystał Krzysztof Kurlej. Obie drużyny miały okazje do zmiany wyniku. Gospodarze atakowali, a Tomaszów próbował kontrować. Wyrównanie przyszło w doliczonym czasie gry i także z rzutu karnego. Tym razem faulowany został Adrian Kulesza a bramkę zdobył Halczuk. Ciekawy mecz w dobrej przedświątecznej atmosferze. Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze zespołowo, asekurując się nawzajem. Przed nami kolejny mecz derbowy, tym razem z liderującym GKS Warta Bolesławiecka.