Grudzień 14 2019 18:37:23
KS Łąka - GKS Tomaszów 1-2, (1-2)
GKS zdobył kolejne punkty, tym razem po wygranej z KS Łąka. Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania. Szybko straconą bramkę odrobiliśmy po kontrze i trafieniu w sytuacji "sam na sam" Tomasza Budas. Zwycięskiego gola zdobył w 40 minucie Daniel Mandżak, sprytnie lobując bramkarza. Po zmianie stron nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych okazji do podwyższenia. Na szczęście nie zemściło się to trafieniem dla Łąki. Gospodarze co prawda zwietrzyli szansę na remis i w końcówce zepchnęli nas do obrony. Gieksie jednak udało się dowieżć korzystny wynik do ostatniego gwizdka. W dzisiejszym meczu zadebiutował Arkadiusz Kubuś.
Cieszą zdobyte punkty, choć w grze wiele do zrobienia. Przed nami ciężkie spotkania z czołówką tabeli. Najpierw zajmująca 3 miejsce Sparta, następnie wyjazd do Raciborowic i mecz u siebie z liderującym GKS Warta Bolesławiecka.

Skład wyjściowy: Hałka, Tomaszunas, Bąk, M. Kubuś, Tur, Zarzycki, Mandżak, Sadowski, Bomba, Kurlej, Budas

trening: środa i piątek o 18:00
trening juniorów: czwartek 0 16:15

mecz juniorów w sobotę o 15:00 w Otoku. Zbiórka o 13:40.
mecz seniorów w niedzielę o 14:00. Zbiórka o 13:00