Październik 19 2019 08:19:17
Zakończenie - Andrzejki 2013
W dniu 30 listopada br. przy okazji andrzejek zawodnicy i działacze klubu GKS Tomaszów Bolesławiecki spotkali się aby tradycyjnie podsumować rozgrywki w mijającym roku. Impreza miała miejsce na sali gospodarstwa agroturystycznego państwa Gałka w Tomaszowie Bolesławieckim.

Pragniemy w imieniu klubu podziękować Panu sołtysowi Franciszkowi Osip oraz Panu Mieczysławowi Żuraw za pomoc finansową przy organizacji spotkania.
Wielkie dzięki także dla Pana Bogdana Andrzejczak oraz Pani Ewy Zarzyckiej, którzy wspierają nas w bieżącej działalności poprzez zaopatrywanie w wodę gazowaną i materiały opatrunkowe, wyposażenie apteczki dla zawodników.

Funkcjonowanie klubu możliwe jest dzięki dotacji otrzymywanej z Gminy Warta Bolesławiecka. Dziękujemy Panu Wójtowi i Radzie Gminy za to, że wspierają rozwój lokalnego sportu. W ostatnim czasie nasze boisko zyskało nową zadaszoną trybunę, w pobliżu szkoły powstało boisko wielofunkcyjne, a obecnie trwają intensywne prace związane z budową Centrum Aktywności Wiejskiej m.in. z pomieszczeniami dla naszego klubu. Tak więc warunki są coraz lepsze. Należy teraz popracować nad motywacją, frekwencją na treningach i meczach.

W rozwinięciu newsa kilka zdjęć z zakończenia.