Październik 14 2019 19:07:40
Wygrana z Ocicami
GKS Tomaszów w 12 kolejce rozgrywek zagrał w Brzeźniku przeciwko LKS Ocice. Przeciwnicy ze względu na modernizację własnego boiska korzystają w tym sezonie z gościnności klubu z Brzeźnika.
GKS ledwo skompletował 11stkę. Jednego z zawodników zmogła choroba, dwaj inni musieli dziś odpauzować za otrzymane kartki. Dobrze spisała się młodzież, która z każdym meczem nabiera doświadczenia.
Prowadzenie z rzutu karnego zdobył Krzysztof Kurlej. Jedenastka podyktowana została za odbicie piłki ręką przez zawodnika LKSu. Mieliśmy także nieco szczęścia, którego zabrakło tydzień wcześniej. Ocice po kontrach obiły słupki naszej bramki.
Po zmianie stron zagraliśmy uważnie z tyłu i przeciwnikom trudniej było zagrozić naszej bramce. Ponadto ciągle padający deszcz sprawił, że na błotnistej nawierzchni ciężko było grać piłką.
Na 2-0 podwyższył po indywidualnej akcji Tomasz Budas. Gospodarze w 83 minucie odpowiedzieli trafieniem kontaktowym. Tomaszów zdołał utrzymać korzystny rezultat do końca. Dzięki chłopaki za mecz.

Hałka - Kopeć, Bąk, Tur, Kubuś, Kaleta, Sadowski, Kurlej, Zarzycki, Marnicki, Budas

Za tydzień ostatnia kolejka rundy jesiennej. Mecz na własnym boisku z Jawą Otok. Mecz o 13:30, zbiórka w szatni o 12:30

trening w środę o 16:00 na boisku