Październik 14 2019 20:15:19
Wygrana z Majdanem
W minionej kolejce rozgrywek nasze drużyny zdobyły komplet punktów. Niestety przeciwnik juniorów nie dotarł na mecz i najprawdopodobniej otrzymamy walkower 3-0. Szkoda bo w sobotę pogoda do gry była świetna. Seniorzy nie bez trudu zdobyli kolejne punkty. Dzięki trafieniom Łukasza Szewczyka i Tomasza Budas i skutecznej obronie możemy cieszyć się z trzeciego w sezonie zwycięstwa.

W pierwszej odsłonie stworzyliśmy jedynie dwie dobre okazje do zdobycia bramki. Tyle samo co w pierwszych pięciu minutach drugiej połowy. Goście groznie uderzali z dystansu i kontrowali. Na nasze szczęście nie dość skutecznie. Dobrze też spisywał się w bramce Hałka a obrona mimo drobnych błędów grała poprawnie. Wraz z upływem czasu stwarzaliśmy kolejne dobre akcje. Jedną z nich zakończył efektownym strzałem Łukasz Szewczyk. W ostatnich minutach zrobiło się trochę nerwowo. Goście złapali drugi oddech i byli blisko wyrównania. GKS starał się wybijać przeciwników z rytmu, oddalać grę od swojej bramki. Kropkę nad i postawił Tomasz Budas, który wykorzystał zagranie Mateusza Rejmana i w ostatniej minucie pokonał bramkarza gości.
Za tydzień wyjazd do Węglińca. Mecz o 15:00

Treningi wtorek, piątek o 17:00

Hałka, Paluch (Kaleta), Bąk, Kurlej, Tur, Zarzycki, Skóra, Sadowski, D. Kubuś, Ł. Szewczyk (Rejman), Budas