Grudzień 14 2019 19:29:50
Derby dla Raciborowic
Derby z GKS Raciborowice przyciągnęły do Tomaszowa sporą rzeszę kibiców. Przy dopingu ponad dwustu osób obie ekipy walczyły o korzystny rezultat. Mecz ciekawy, dobrze sędziowany. Niestety tym razem goście nie pozwolili nam na wiele. Stworzyliśmy świetną okazję po błędzie K. Ćwiaka - niestety zabrakło precyzji. Raciborowice odpowiedziały trafieniem A. Kuleszy. Tuż przed przerwą ten sam zawodnik został podhaczony w polu karnym przez pomocnika gospodarzy. Sędzia podyktował jedenastkę, którą wykorzystał K. Ćwiak.
W drugiej połowie goście starali się kontrolować wynik. Gra Tomaszowa nie wyglądała najgorzej, ale też nie zdołaliśmy stworzyć większego zagrożenia pod bramką rywala.

GKS TB
Hałka, Paluch (Tomaszunas), Kizyma, Bąk, Kopeć, Kubuś, Kurlej, Ł. Szewczyk (Zarzycki), Sadowski (Tur), Skóra, Budas

W niedzielę mecz z liderem i zarazem kolejne derby. Mecz we Warcie o 15:00, zbiórka o 14:00.
W sobotę juniorzy mają wyjazd do Wykrot. Zbiórka o 9:30, mecz o 11:00

trening w piątek o 18:00