Lipiec 06 2020 09:42:20
I miejsce juniorów, ciekawy występ seniorów
Juniorzy GKS Tomaszów najlepsi w Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Warta Bolesławiecka.
W pierwszym meczu wysoko, bo 7-0 wygrali z GKS Raciborowice, w drugim 3-1 z GKS Warta Bolesławiecka.
Krystian Sudół został najlepszym bramkarzem a Rafał Szewczyk z 5 trafieniami najlepszym strzelcem turnieju.

Seniorzy w mocno zmienionym składzie, składającym się w znacznym stopniu z juniorów zremisowali w I meczu z Raciborowicami 1-1. Przeciwnicy wyrównali dopiero w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. W serii rzutów karnych byli skuteczniejsi i zagrali w finale. Zdobyli puchar Wójta Gminy wygrywając 3-2 z GKS Warta Bol.
Tomaszów w meczu o 3 miejsce zagrał z Iwinami. Trener dał szansę wszystkim zawodnikom, którzy zagrali ambitnie i długo dotrzymywali kroku przeciwnikowi. Ostatecznie ulegli 1-3.
Mirosław Hałka został najlepszym bramkarzem turnieju.