Lipiec 06 2020 04:06:17
Nowe władze klubu
W dniu wczorajszym odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków stowarzyszenia GKS Tomaszów Bolesławiecki, które wybrało władze klubu na 4 letnią kadencję.
Zarząd:
Prezes Czesław Marnicki, sekretarz Marcin Kubuś, członkowie zarządu: Andrzej Skóra, Krzysztof Kurlej, Maciej Marnicki, Wojciech Bojanowski.
Komisja rewizyjna: Czesław Kizyma, Mateusz Bąk, Daniel Mandżak.

Chcielibyśmy w tym miejscu
podziękować za wiele lat pracy społecznej na rzecz naszego klubu Pani Jolancie Sadowskiej oraz Panom Janowi Malinowskiemu i Franciszkowi Sadowskiemu. Pan Jan był sekretarzem zarządu od początku lat 90tych, był m.in. świadkiem historii klubu ostatnich 30 lat i wielkim zwolennikiem rozwoju drużyny młodzieżowej. Pan Franciszek z dużym zaangażowaniem działał w zarządzie nieprzerwanie przez ostatnie 12 lat, nie szczędząc czasu, dzielnie wspomagany przez żonę Jolantę. Dziękujemy.