Marzec 28 2024 09:49:44
Podsumowanie weekendu
To był udany weekend dla naszych zespołów. Juniorzy wygrali w sobotę wysoko 9-2 z LKS Kraśnik Dolny. Zabójcza okazała się końcówka meczu, w której gospodarze zdołali odskoczyć ze stanu 3-2 na 9-2. Wcześniej nie zapowiadało się na tak okazały wynik.

Seniorzy wygrali z GKS Iwiny 2-3. Nie było łatwo i dwukrotnie musieliśmy gonić wynik jednak ostatecznie 3 punkty powędrowały do Tomaszowa. Bramki dla Tomaszowa Bartosz Turecki (pierwsze trafienie w seniorach), Krzysztof Kurlej i Jakub Osip. Brawo za grę do końca.

Również dzisiaj rozegrany został turniej orlików, który zorganizowaliśmy na własnym obiekcie. Turniej został dofinansowany przez Fundację KGHM Polska Miedź. Dziękujemy wszystkim drużynom i zawodnikom za udział i sportową rywalizację. Więcej o turnieju w osobnym newsie.