Grudzień 08 2019 13:35:48
Podziękowanie
Powoli kończy się rok 2018, za chwilę przed nami kolejny, 69 już rok w historii klubu. Jest to dobry moment na kila słów podsumowania.
Przede wszystkim wielkie podziękowania należą się zawodnikom, tym starszym i młodszym za zaangażowanie, często okupione kontuzjami, za udział w meczach i treningach.
Dorobek punktowy seniorów może nie powala, ale wiadomo z jakimi problemami kadrowymi zmagaliśmy się przez całą rundę. Dziękujemy trenerowi Zbigniewowi, że to ogarnia i dba o dobrą atmosferę. Warto korzystać z jego ogromnego doświadczenia.

Podziękowania za zaangażowanie także dla naszego gospodarza Franciszka oraz kierownik drużyny Pani Joli.
Dziękujemy Panu Bogdanowi Andrzejczak za udzielone w tym roku i przez wiele lat wsparcie w postaci wody mineralnej. Serdeczne dzięki.

Zarząd klubu podejmował skuteczne wysiłki w celu pozyskania dodatkowych środków na działalność statutową. Udało się zorganizować m.in. turniej piłki nożnej orlików, zabezpieczyć transport na mecze juniorów i orlików oraz zorganizować wyjazd sportowo-integracyjny. Ze środków MSiT zakupiliśmy m.in. dresy dla drużyny juniorów. Z funduszu sołeckiego bramki.

Młodzież jesienią uzyskała drugie miejsce - najlepszy wynik w lidze terenowej od kilkunastu lat. W rozgrywkach ligowych są jednak dopiero w połowie drogi, a w przygodzie z piłką na jej początku. Wierzymy, że wielu z nich przy systematycznej pracy, będzie w przyszłości zasilać szeregi drużyny seniorskiej. Grunt to praca i nie przejmowanie się drobnymi niepowodzeniami.

Przed nami kolejny rok, nowe plany. Przede wszystkim nacisk na rozwój grup młodzieżowych, ustabilizowanie sytuacji kadrowej seniorów, poprawa nawierzchni boiska.