Marzec 22 2019 12:48:01
Podziękowanie
Powoli kończy się rok 2018, za chwilę przed nami kolejny, 69 już rok w historii klubu. Jest to dobry moment na kila słów podsumowania.
Przede wszystkim wielkie podziękowania należą się zawodnikom, tym starszym i młodszym za zaangażowanie, często okupione kontuzjami, za udział w meczach i treningach.
Dorobek punktowy seniorów może nie powala, ale wiadomo z jakimi problemami kadrowymi zmagaliśmy się przez całą rundę. Dziękujemy trenerowi Zbigniewowi, że to ogarnia i dba o dobrą atmosferę. Warto korzystać z jego ogromnego doświadczenia.

Podziękowania za zaangażowanie także dla naszego gospodarza Franciszka oraz kierownik drużyny Pani Joli.
Dziękujemy Panu Bogdanowi Andrzejczak za udzielone w tym roku i przez wiele lat wsparcie w postaci wody mineralnej. Serdeczne dzięki.

Zarząd klubu podejmował skuteczne wysiłki w celu pozyskania dodatkowych środków na działalność statutową. Udało się zorganizować m.in. turniej piłki nożnej orlików, zabezpieczyć transport na mecze juniorów i orlików oraz zorganizować wyjazd sportowo-integracyjny. Ze środków MSiT zakupiliśmy m.in. dresy dla drużyny juniorów. Z funduszu sołeckiego bramki.

Młodzież jesienią uzyskała drugie miejsce - najlepszy wynik w lidze terenowej od kilkunastu lat. W rozgrywkach ligowych są jednak dopiero w połowie drogi, a w przygodzie z piłką na jej początku. Wierzymy, że wielu z nich przy systematycznej pracy, będzie w przyszłości zasilać szeregi drużyny seniorskiej. Grunt to praca i nie przejmowanie się drobnymi niepowodzeniami.

Przed nami kolejny rok, nowe plany. Przede wszystkim nacisk na rozwój grup młodzieżowych, ustabilizowanie sytuacji kadrowej seniorów, poprawa nawierzchni boiska.
1. KS Stare Jaroszowice 13 31
2. Leśnik Osiecznica 14 30