Grudzień 08 2019 06:32:58
Program Klub
Nasze Stowarzyszenie otrzymało dotację 10000 zł w ramach ministerialnego programu „Klub”.

Nasze stowarzyszenie w roku 2018 dofinansowanie przeznaczy na wynagrodzenie instruktora prowadzącego zajęcia sportowe juniorów oraz na zakup sprzętu sportowego niezbędnego do prowadzenia treningów juniorów tj. piłki, buty piłkarskie, dresy treningowe

Celem Programu „Klub” jest wsparcie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych – kluby sportowe, które stanowią lokalne centra aktywności społecznej oraz miejscem poprawy stanu kondycji fizycznej społeczeństwa. Przedmiotem dofinansowania są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizacja obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego.

Program jest finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF), którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.