Maj 22 2019 02:17:40
Relacja z realizacji projektu
Sprawozdanie z realizacji projektu pn.
Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz wyjazdu sportowo-integracyjnego


Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" realizuje w bieżącym roku projekt p.n.: „Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz wyjazdu sportowo-integracyjnego”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź.
Ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź sukcesywnie w ciągu opłacany jest transport drużyn młodzieżowych klubu – juniorów oraz orlików na mecze piłki nożnej i turnieje. Ponadto dofinansowano zatrudnienie trenera orlików. W planie jest także zakup piłek treningowych.

W dniu 20 maja 2018r zorganizowaliśmy na własnym obiekcie turniej piłki nożnej dla zawodników w kategorii wiekowej orlik. Sześć zespołów zagrało mecze każdy z każdym. Ogółem na 2 boiskach przy bardzo dobrej pogodzie rozegrano 15 spotkań, w których strzelono w sumie 65 bramek. Dla wszystkich zawodników przygotowano poczęstunek w postaci soków, napojów oraz ciastek i owoców. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.

Wyjazd sportowo-integracyjny został zorganizowany w dniach 04-05 sierpnia b.r.. uczestniczyło w nim 20 osób. Pierwotnym celem podróży była Kotlina Kłodzka i Skalne Miasto w Czechach. Ze względu na trudności w załatwieniu noclegu wyruszyliśmy w nieco innym kierunku. Założenia wycieczki zostały jednak zrealizowane w pełni.
W pierwszym dniu wyjazdu udaliśmy się do Szklarskiej Poręby. Pogoda dopisywała więc grupa weszła pieszo na Szrenicę, skąd po krótkim odpoczynku zjechała do Szklarskiej Poręby kolejką górską. Ze Szklarskiej Poręby udaliśmy się do Karpacza. Na miejscu zakwaterowaliśmy się w ośrodku wypoczynkowym. W centrum Karpacza miał miejsce akurat zlot motocyklowy. Uczestnicy wyjazdu skorzystali z okazji by podziwiać okazałe motocykle.
Wieczorem zorganizowaliśmy wspólne ognisko wraz z karaoke.
W niedzielę rano wspólne śniadanie, następnie wykwaterowanie i podróż do Skalnego Miasta w miejscowości Adrspach w Czechach. Olbrzymie bloki skalne sprawiły ogromne wrażenie na uczestnikach wycieczki. Tym bardziej, że niemal wszyscy byli w tym miejscu po raz pierwszy.
Obóz sportowy dał młodzieży naszego klubu możliwość aktywnego wypoczynku i oderwania się od codzienności oraz przygotowanie kondycyjne do sezonu rozgrywkowego. Był czas na górskie wędrówki, zwiedzanie, integrację.
Wyjazd był także czynnikiem motywującym do dalszego aktywnego udziału w treningach i zawodach sportowych, rodzajem swoistej nagrody za wysiłek włożony w trakcie całego sezonu. To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia Fundacji KGHM Polska Miedź. Uczestnicy wyjazdu indywidualnie zakupili obiady i bilety wstępu. Dzięki Fundacji mogliśmy zapewnić zawodnikom zakwaterowanie wraz ze wspólnym śniadaniem.

Wyjazd w góry zintegrował drużynę, ale był też dla młodzieży pewną odskocznią od często szarych wakacji. Zakupiony sprzęt sportowy znacząco wpłynie na poprawę warunków treningowych. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Prezes GKS Tomaszów Bolesławiecki
Czesław Marnicki
Mała tabela A klasy
  Drużyna M Ptk
1. Leśnik Osiecznica 22 51
2. KS Stare Jaroszowice 21 46
3. Rybak Parowa 21 42
4. Twardy Świętoszów 22 39
5. Górnik Węgliniec 22 39
6. LKS Ocice 21 34
7. GKS Iwiny 22 31
8. GKS Tomaszów Bolesławiecki 21 31
9. LZS Brzeźnik 22 30
10. LZS Łaziska 21 30
11. Orzeł Gościszów 22 24
12. Sparta Zebrzydowa 22 18
13. GKS Gromadka 21 17
14. KS Łąka 26 1
powered by © Tabelkownik 1.5

[ Więcej ]
Ostatnia kolejka
21. kolejka
12 maja, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki       Górnik Węgliniec
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 2 Górnik Węgliniec
Następny mecz
22. kolejka
19 maja, 15:00
LZS Brzeźnik       GKS Tomaszów Bolesławiecki
LZS Brzeźnik - : - GKS Tomaszów Bolesławiecki
Bieżąca kolejka
05-05-2019
 GKS GromadkaGKS Gromadka1 : 4LKS OciceLKS Ocice
 Twardy ŚwiętoszówTwardy Świętoszów5 : 1GKS IwinyGKS Iwiny
 Górnik WęgliniecGórnik Węgliniec5 : 4Leśnik OsiecznicaLeśnik Osiecznica
 Sparta ZebrzydowaSparta Zebrzydowa2 : 3KS Stare JaroszowiceKS Stare Jaroszowice
 LZS ŁaziskaLZS Łaziska2 : 0LZS BrzeźnikLZS Brzeźnik
 Orzeł GościszówOrzeł Gościszów4 : 4GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki
 Rybak ParowaRybak Parowa3 : 0KS ŁąkaKS Łąka

[ Więcej ]
Partnerzy
Urząd Gminy Warta Bolesławiecka

Sklep

Fundacja KGHM Polska Miedź

Szybkie linki
GKS Raciborowice Iskra Łagów BKS Bobrzanie Bolesławiec

OZPN Jelenia Góra jg24.pl Sport jeleniogórski Nowiny Jeleniogórskie - piłka nożna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,818,203 unikalne wizyty