Lipiec 24 2019 01:55:44
Relacja z realizacji projektu
Sprawozdanie z realizacji projektu pn.
Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz wyjazdu sportowo-integracyjnego


Gminny Klub Sportowy „Tomaszów Bolesławiecki" realizuje w bieżącym roku projekt p.n.: „Dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz wyjazdu sportowo-integracyjnego”. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki wsparciu otrzymanemu z Fundacji KGHM Polska Miedź.
Ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź sukcesywnie w ciągu opłacany jest transport drużyn młodzieżowych klubu – juniorów oraz orlików na mecze piłki nożnej i turnieje. Ponadto dofinansowano zatrudnienie trenera orlików. W planie jest także zakup piłek treningowych.

W dniu 20 maja 2018r zorganizowaliśmy na własnym obiekcie turniej piłki nożnej dla zawodników w kategorii wiekowej orlik. Sześć zespołów zagrało mecze każdy z każdym. Ogółem na 2 boiskach przy bardzo dobrej pogodzie rozegrano 15 spotkań, w których strzelono w sumie 65 bramek. Dla wszystkich zawodników przygotowano poczęstunek w postaci soków, napojów oraz ciastek i owoców. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.

Wyjazd sportowo-integracyjny został zorganizowany w dniach 04-05 sierpnia b.r.. uczestniczyło w nim 20 osób. Pierwotnym celem podróży była Kotlina Kłodzka i Skalne Miasto w Czechach. Ze względu na trudności w załatwieniu noclegu wyruszyliśmy w nieco innym kierunku. Założenia wycieczki zostały jednak zrealizowane w pełni.
W pierwszym dniu wyjazdu udaliśmy się do Szklarskiej Poręby. Pogoda dopisywała więc grupa weszła pieszo na Szrenicę, skąd po krótkim odpoczynku zjechała do Szklarskiej Poręby kolejką górską. Ze Szklarskiej Poręby udaliśmy się do Karpacza. Na miejscu zakwaterowaliśmy się w ośrodku wypoczynkowym. W centrum Karpacza miał miejsce akurat zlot motocyklowy. Uczestnicy wyjazdu skorzystali z okazji by podziwiać okazałe motocykle.
Wieczorem zorganizowaliśmy wspólne ognisko wraz z karaoke.
W niedzielę rano wspólne śniadanie, następnie wykwaterowanie i podróż do Skalnego Miasta w miejscowości Adrspach w Czechach. Olbrzymie bloki skalne sprawiły ogromne wrażenie na uczestnikach wycieczki. Tym bardziej, że niemal wszyscy byli w tym miejscu po raz pierwszy.
Obóz sportowy dał młodzieży naszego klubu możliwość aktywnego wypoczynku i oderwania się od codzienności oraz przygotowanie kondycyjne do sezonu rozgrywkowego. Był czas na górskie wędrówki, zwiedzanie, integrację.
Wyjazd był także czynnikiem motywującym do dalszego aktywnego udziału w treningach i zawodach sportowych, rodzajem swoistej nagrody za wysiłek włożony w trakcie całego sezonu. To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia Fundacji KGHM Polska Miedź. Uczestnicy wyjazdu indywidualnie zakupili obiady i bilety wstępu. Dzięki Fundacji mogliśmy zapewnić zawodnikom zakwaterowanie wraz ze wspólnym śniadaniem.

Wyjazd w góry zintegrował drużynę, ale był też dla młodzieży pewną odskocznią od często szarych wakacji. Zakupiony sprzęt sportowy znacząco wpłynie na poprawę warunków treningowych. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Prezes GKS Tomaszów Bolesławiecki
Czesław Marnicki
Mała tabela A klasy
  Drużyna M Ptk
1. Leśnik Osiecznica 26 60
2. KS Stare Jaroszowice 26 56
3. Rybak Parowa 26 50
4. Górnik Węgliniec 26 48
5. Twardy Świętoszów 26 43
6. LKS Ocice 26 41
7. GKS Tomaszów Bolesławiecki 26 40
8. LZS Brzeźnik 26 34
9. LZS Łaziska 26 34
10. GKS Iwiny 26 34
11. Orzeł Gościszów 26 28
12. Sparta Zebrzydowa 26 28
13. GKS Gromadka 26 18
14. KS Łąka 26 1
powered by © Tabelkownik 1.5

[ Więcej ]
Ostatnia kolejka
25. kolejka
9 czerwca
GKS Iwiny       GKS Tomaszów Bolesławiecki
GKS Iwiny 2 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Następny mecz
26. kolejka
16 czerwca
GKS Tomaszów Bolesławiecki       KS Stare Jaroszowice
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 0 KS Stare Jaroszowice
Bieżąca kolejka
09-06-2019
 KS Stare JaroszowiceKS Stare Jaroszowice3 : 1Leśnik OsiecznicaLeśnik Osiecznica
 GKS IwinyGKS Iwiny2 : 3GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki
 Rybak ParowaRybak Parowa6 : 0Orzeł GościszówOrzeł Gościszów
 GKS GromadkaGKS Gromadka2 : 8Twardy ŚwiętoszówTwardy Świętoszów
 Sparta ZebrzydowaSparta Zebrzydowa7 : 4LZS ŁaziskaLZS Łaziska
 LKS OciceLKS Ocice4 : 4LZS BrzeźnikLZS Brzeźnik
 KS ŁąkaKS Łąka0 : 3Górnik WęgliniecGórnik Węgliniec

[ Więcej ]
Partnerzy
Urząd Gminy Warta Bolesławiecka

Sklep

Fundacja KGHM Polska Miedź

Szybkie linki
GKS Raciborowice Iskra Łagów BKS Bobrzanie Bolesławiec

OZPN Jelenia Góra jg24.pl Sport jeleniogórski Nowiny Jeleniogórskie - piłka nożna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,883,504 unikalne wizyty