Październik 14 2019 19:38:43
Turniej piłki nożnej orlików
W dniu 20 maja 2018r zorganizowaliśmy na własnym obiekcie turniej piłki nożnej dla zawodników w kategorii wiekowej orlik. Na zawody stawiło się sześć drużyn reprezentujących kluby GKS Warta Bolesławiecka, BKS Bolesławiec, Chrobry Nowogrodziec ( 2 zespoły), LZS Brzeźnik i GKS Tomaszów Bolesławiecki. Gdyby nie sezon komunijny frekwencja pewnie była by większa.
Sześć zespołów zagrało mecze każdy z każdym. Ogółem na 2 boiskach przy bardzo dobrej pogodzie rozegrano 15 spotkań, w których strzelono w sumie 65 bramek. Dla wszystkich zawodników przygotowano poczęstunek w postaci soków, napojów oraz ciastek i owoców. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.

Turniej został zorganizowany przy wsparciu finansowym Fundacji KGHM Polska Miedź w ramach realizacji projektu: dofinansowanie działalności szkoleniowej w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz wyjazdu sportowo-integracyjnego.