Marzec 28 2024 15:09:49
Turnieje gminne
W dniu 9 sierpnia (piątek) od godziny 13:00 rozpocznie się Turniej Juniorów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Warta Bolesławiecka
Mecze półfinałowe i o III miejsce będą trwały 2x20 minut z 5 minutową przerwą, mecz finałowy 2x30 minut z 5 minutową przerwą.

W dniu 10 sierpnia (sobota) od godziny 14:00 rozpocznie się XVIII Turniej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Warta Bolesławiecka.
Mecze półfinałowe i o III miejsce będą trwały 2x25 minut z 5 minutową przerwą, mecz finałowy 2x30 minut z 5 minutową przerwą.

Turnieje rozegrane zostaną na boisku we Warcie Bolesłąwieckiej w ramach trzydniowej imprezy pod hasłem: "Z Wartą warto zdrowo i aktywnie wypoczywać", dofinansowanej ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. W rozgrywkach będą uczestniczyć drużyny z terenu gminy Warta Bolesławiecka: GKS Warta Bolesławiecka, GKS Iwiny, GKS Tomaszów i GKS Raciborowice.
W turnieju mogą brać udział zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek w sezonie 2013/14.