Grudzień 08 2019 18:58:38
GKS Tomaszów -GKS Raciborowice
Seniorzy przerwali złą passę, wygrywając u siebie z GKS Raciborowice 5-1. Do przerwy prowadzili goście po bramce z rzutu karnego. Tomaszów za to nie wykorzystał kilku dogodnych sytuacji. W drugiej połowie udało się jednak odrobić straty a piłka zaczęła znajdować drogę do bramki gości. Trafienie na 1-1 zdobył Mikołaj Gapiński po zagraniu Krzysztofa Kurleja. To pierwsza bramka mikołaja w zespole seniorskim. Kolejne cztery bramki dołożył Krzysztof Kurlej. Wynik mógł być wyższy bo Tomaszów nie wykorzystał dwóch rzutów karnych. Dobrze, że nie miało to już znaczenia dla losów meczu.
Juniorzy do ostatniej minuty prowadzili we Włodzicach 2-1 po bramkach Adriana Piaseckiego. Niestety w doliczonym czasie gospodarze trafili na remis z rzutu wolnego.