Październik 19 2019 08:09:43
Program KLUB 2017
Program KLUB 2017Miło nam poinformować, że nasze Stowarzyszenie otrzymało dotację 10000 zł w ramach ministerialnego programu „Klub”.

Nasze stowarzyszenie w roku 2017 dofinansowanie przeznaczy na wynagrodzenie instruktora prowadzącego zajęcia sportowe juniorów oraz na zakup sprzętu sportowego niezbędnego do prowadzenia treningów juniorów tj. piłki, płotki treningowe, mur treningowy, rękawice bramkarskie, buty piłkarskie, bluza bramkarska.

Celem Programu „Klub” jest wsparcie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych – kluby sportowe, które stanowią lokalne centra aktywności społecznej oraz miejscem poprawy stanu kondycji fizycznej społeczeństwa. Przedmiotem dofinansowania są podstawowe elementy wpływające na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizacja obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego.

Program jest finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF), którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.