Październik 14 2019 20:06:32
Bez punktów w ostatnej kolejce
W ostatnim spotkaniu sezonu drużyna młodzieżowa przegrała na własnym boisku z KS Trzebień. Mecz był dość wyrównany. Gospodarze przegrywali już 0-2 i zdołali wyrównać 2-2. Ostateczne spotkanie zakończyło się wygraną gości 3-5.
Po meczu w związku z zakończeniem rozgrywek przygotowany został grill przez działaczy klubu.

Seniorzy w ostatniej kolejce grali w Łagowie. Do przerwy mecz był wyrównany, obie drużyny grały na luzie i stwarzały sobie dogodne okazje bramkowe. Rezultat meczu nie miał wpływu na układ tabeli. Po przerwie zmiany wymuszone m.in. kontuzjami wpłynęły na grę Tomaszowa. Łagów obnażył wszystkie nasze słabości. Po stracie bramki na 3-0 z GKSu uszło powietrze, większość była już myślami na wakacjach lub festynie w Tomaszowie. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Iskry 5-1, choć obie ekipy mogły jeszcze wykorzystać po co najmniej 2-3 wyśmienite okazje do zdobycia bramek.

Na razie nie znamy składu ligi w nowym sezonie. Najprawdopodobniej znajdzie się w niej ekipa Majdanu Bolesławice oraz Chrobrego Nowogrodziec, które awansowały z klasy B. Z klasy Okręgowej spadła do naszej ligi Jawa Otok. Ważą się losy GKS Warta Bolesławiecka. Z A do B klasy spadły Cosmos Milików oraz LKS Dobra

Niebawem info nt turnieju gminnego.