Grudzień 08 2019 06:35:34
GKS Raciborowice - GKS Tomaszów 0-2, (0-1)
W meczu 6 kolejki rozgrywek A klasy GKS Tomaszów wygrał z GKS Raciborowice 0-2, (0-1). Spotkanie rozegrane zostało w piątek na naszą prośbę, ze względu na ślub Krzysztofa Kurleja. Obie bramki dla Tomaszowa zdobył Andrzej Skóra, powracający do składu po 3 tygodniach nieobecności.
Wynik już w pierwszych minutach spotkania mógł otworzyć Tomasz Budas, ale w dogodniej sytuacji trafił w nogi bramkarza. Pod koniec pierwszej połowy akcje gości zaczęły coraz bardziej zazębiać. Wynik otworzył Andrzej Skóra, który domknął akcję przy długim słupku i skierował piłkę do bramki. Dobre podanie otwierające drogę do bramki dostał Daniel Mandżak, jednak nieprzepisowo powstrzymał go obrońca gospodarzy. Po zmianie stron Tomaszów próbował podwyższyć prowadzenie. Sztuka ta udała się dość szybko. Najpierw strzał głową Budasa wybronił Kopczyński, dobitka Mandżaka trafiła w poprzeczkę i kolejna dobitka, tym razem Skóry znalazła drogę do siatki. W kolejnych minutach można było pokusić się o podwyższenie wyniku. Dobre okazje mieli ku temu Sudół oraz Bomba. Ostatecznie liczy się wygrana i kolejne punkty.

zbiórka na mecz juniorów sobota godz 12:00
zbiórka na mecz seniorów sobota godz 15:00