Wrzesień 22 2020 09:43:11
Wygrana we Warcie, bez punktu z Hutnikiem
Juniorzy wygrali w sobotę we Warcie Bolesławieckiej 3-0, (1-0). Gospodarze całe spotkanie rozgrywali w dziewięciu. Dość długo umiejętnie się broniąc. Za tydzień ostatnie spotkanie tego sezonu. Na własnym obiekcie gościć będziemy KS Trzebień.

W niedzielę seniorzy podejmowali lidera A klasy Hutnik Pieńsk. Goście przyjechali zmotywowani do tego by na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnić sobie awans do klasy okręgowej. Zadanie wypełnili w 100%. O ile pierwsza połowa była dość ciekawa, gospodarze stworzyli kilka zgranych akcji, m.in. wymusili błąd na zawodniku Hutnika, który ustrzelił samobója, o tyle w drugiej części meczu, po stracie bramki na 1-3 z GKSu uszło powietrze i główną rolę grali goście. Zasłużona wygrana Pieńska, przy niezłym, kulturalnym dopingu kibiców.
Gratulujemy awansu i dobrej postawy w całym sezonie.

Za tydzień ostatnie kolejki spotkań juniorów oraz seniorów.

w sobotę o 15:00 GKS Tomaszów - KS Trzebień. Zbiórka na mecz o 14:00
w niedzielę o 14:00 Iskra Łagów - GKS Tomaszów. Zbiórka na mecz o 12:20.
Wcześniej, o godz. 10:00 zapraszam zawodników do pomocy przy ustawieniu namiotów i stołów w związku z organizacją festynu.

treningi we wtorek i piątek o 18:00
Aktualne terminarze i tabele
Seniorzy - Alniko A klasa gr III
Terminarz i tabela