Kwiecień 25 2024 16:39:30
GKS Iwiny - GKS Tomaszów 1-3
GKS Tomaszów przywiózł 3 punkty z meczu w Iwinach. Wynik mógł być jednak zupełnie inny.
Pierwsza połowa należała do Tomaszowa. Po ręce w polu karnym zawodnika gospodarzy, jedenastkę wykorzystał Krzysztof Kurlej. Iwiny kilka minut przed przerwą wyrównały po rzucie wolnym. Do przerwy wynik 1-1.
Po zmianie stron gra się wyrównała. W jednej z akcji Iwin ewidentna ręka w polu karnym zawodnika Tomaszowa. Sędzia jednak nie zauważył przewinienia. Kilka minut później podobna sytuacja pod bramką Iwin i ręka obrońcy gospodarzy. Tym razem sędzia widział i odgwizdał rzut karny dla Tomaszowa. Krzysztof Kurlej ponownie wyprowadził zespół na prowadzenie. Gospodarze szukali jeszcze szansy na wyrównanie. Wynik meczu jednak ustalił Grzegorz Gabor który wykończył akcję Rafała Szewczyka. Ostatecznie 1-3 dla Tomaszowa.

treningi: środa, piątek 18:30

zbiórka na mecz juniorów sobota godz 13:45
zbiórka na mecz seniorów sobota, godz. 16:00