Czerwiec 16 2019 18:09:36
Zakończenie
Zawodnicy, działacze i zaproszeni goście na uroczystym spotkaniu podsumowali działalność klubu GKS Tomaszów Bolesławiecki w roku 2016.
Był to udany rok dla naszego stowarzyszenia. Zarówno pod względem sportowym - drużyny błysnęły na turniejach, jak i organizacyjnym. Zatem od początku:
Juniorzy dość niespodziewanie zwyciężyli w zorganizowanym w Bolesławcu na początku roku powiatowym turnieju halowym w piłce nożnej, zostawiając w tyle dużo bardziej utytułowane kluby. Obecnie większość zawodników tej drużyny ukończyła wiek juniora z powodzeniem ogrywa się w piłce A klasowej.
Seniorzy po przeciętnej rundzie wiosennej wrócili z turnieju o Puchar Wójta Gminy Warta Bolesławiecka z głównym trofeum, co także było sporą niespodzianką. To trzeci taki puchar w historii klubu.
Postępy w grze obu naszych drużyn nadeszły w rundzie jesiennej, wraz z przyjściem do klubu trenera Zbigniewa Szewczyka. Ten bardzo doświadczony zawodnik i trener sprawił, że znacznie wzrosła frekwencja na treningach.
Dzięki naszemu strategicznemu sponsorowi, tj. Gminie Warta Bolesławiecka mogliśmy realizować cele statutowe. Udało nam się także pozyskać środki zewnętrzne na organizację obozu sportowego w górach oraz na zakup sprzętu sportowego dla drużyny juniorów.
Dziękujemy za wsparcie całoroczne Państwu Bożenie i Bogdanowi Andrzejczak, Panu Mieczysławowi Żuraw za dostarczenie na wiosnę piasku na boisko.
Osobne podziękowania za wsparcie przy organizacji imprezy należą się naszym radnym: Marcinowi Kowal i Józefowi Bram, sołtysowi Franciszkowi Osip oraz Panu Bogdanowi Andrzejczak.
Na koniec podziękowania dla Was drodzy zawodnicy, waszych rodzin i sympatii, dla zawsze wiernych kibiców i wszystkich którzy przez ten rok wspierali nas na żywo i w internetach ;-) Dzięki.

1. Leśnik Osiecznica 24 57
2. KS Stare Jaroszowice 24 53