Październik 19 2019 08:54:06
Bez punktów
To nie był udany weekend dla naszych drużyn. Obie grały z wyżej notowanymi ekipami w trudnych deszczowych warunkach.
Juniorzy przegrali w sobotę w Milikowie 9-1. Honorowe trafienie dla GKSu zdobył z rzutu wolnego Dawid Tur.

Seniorzy w Jędrzychowicach zagrali w nieco zmienionym składzie. Wiedzieliśmy, że z różnych względów nie będą mogli stawić się na mecz Mateusz Bąk, Dawid Muniak i Bartosz Zarzycki. Na szczęście nie zawiedli inni zawodnicy i zaprezentowali się z dobrej strony. Niemal do ostatnich minut utrzymywał się wynik 1-0 dla Apisu i mimo licznych ataków gospodarzy, przy nieco lepszej skuteczności mogliśmy się pokusić o korzystny rezultat. W końcówce straciliśmy bramkę na 2-0 ale postawa w całym meczu i zaangażowanie zawodników, dużo lepsze niż z Zebrzydową, sprawiły że porażka nie była taka gorzka.
Seniorom pozostały do rozegrania jeszcze 3 mecze - najbliższy w niedzielę o 14:00 w Łaziskach. Potem u siebie Pieńsk (godz 11:00) i na koniec wyprawa do Łagowa (godz. 14:00).

Hałka - Paluch (Kopeć), Kizyma, Sadowski, Bomba, Kubuś, Ł. Szewczyk, Skóra, Kwas (Pilarski), Kurlej, Budas

treningi wtorek i piątek o 18:00

zbiórka juniorów na mecz w sobotę o 14:00, mecz o 15:00