Październik 14 2019 19:41:02
GKS Tomaszów - Leśnik Osiecznica 4-1, (3-0)
Zwycięstwem 4-1 z Leśnikiem Osiecznica zakończył tegoroczne rozgrywki GKS Tomaszów Bolesławiecki. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Marcin Kubuś po strzale głową z dośrodkowania z rzutu rożnego. W dalszej części gry hat tricka skompletował Krzysztof Kurlej. Do przerwy wynik 3-0 nieco uśpił gospodarzy, którzy chcieli jak najmniejszym nakładem sił dotrwać do końca meczu. Goście to jednak dobry zespół, który łatwo nie składa broni. Jedna z akcji Leśnika przyniosła powodzenie i goście zmniejszyli straty do 3-1. Później mieli jeszcze świetną okazję na zdobycie bramki kontaktowej. Zawodnik Leśnika jednak spudłował a GKS chwilę później odpowiedział trafieniem Kurleja. Ostudziło to nieco zapał gości i wynik nie uległ już zmianie.
To już ostatni mecz w tym roku. Udało nam się zgromadzić 25 punktów, które plasują nas na 5 miejscu w ligowej tabeli. Niebawem bardziej szczegółowe podsumowanie.

Hałka - Kaleta (Bojanowski), M. Kubuś, Bąk, Mandżak, Sudół, Z. Szewczyk,. Skóra, Kiełbik, Budas, Kurlej

Trening: środa o godz. 18:00