Marzec 28 2024 14:44:00
Przegrana w Węglińcu
W przedostatniej kolejce rundy jesiennej drużyna GKS Tomaszów Bolesławiecki przegrała w Węglińcu z miejscowym Górnikiem 1-0.
W pierwszej połowie było wszystko pod kontrolą. Mimo inicjatywy gospodarzy żadna z drużyn nie stworzyła dobrej sytuacji bramkowej. O wyniku przesądziła jedna akcja w drugiej połowie i błąd naszej obrony.
Pod koniec meczu nieco odkryliśmy się próbując wyrównać, przez co naraziliśmy się na kilka groźnych ataków gospodarzy. Tego dnia defensywa Górnika spisywała się bardzo dobrze i ciężko było dojść do klarownych sytuacji strzeleckich. Wynik nie uległ już zmianie - szkoda bo remis był blisko. Przed nami ostatni mecz rundy jesiennej. Na własnym boisku podejmiemy Leśnika Osiecznica.

trening: środa, piątek 18:30

zbiórka na mecz z Leśnikiem Osiecznica w sobotę o 12:00. Mecz o 13:00 w Tomaszowie Bolesławieckim